3 kadın erkeğe tecavüz etti

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 10 Ekim , 2010, 05:19:25

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

3 kadın erkeğe tecavüz etti

Zimbabve�de 26 yaşındaki bir adam 3 kadın tarafından ilaçla uyutulup kaçırıldıktan sonra defalarca tecavüze uğradı.
Polis, Bulawayo kentinde meydana gelen olayda, genç adamın içkisinin içine atılmış bir ilaçla bayıltıldıktan sonra elleri arkadan bağlanarak kaçırıldığını ve cinsel tacize uğradığını açıkladı. Kadınlar, tecavüz ettikten sonra yol kenarına attıkları adamın üzerinde bulunan 300 doları da (400 TL) çaldılar.

Bu olayla birlikte, son bir yıl içinde Zimbabve�de kadınlar tarafından tecavüze uğrayan erkek sayısı 5�e çıktı.

http://www.haberturk.com/dunya/haber/559429-3-kadin-erkege-tecavuz-etti

:caca: :caca: :caca:   :igrenc: :igrenc: :igrenc:

Lă_Tăhzen!

İNTERNET HABERLEİNİDE OKUDUM VALAL İYİ OLMUS DEDİM HEPMİ ERKELER KADINLARA TECAVUZ EDECEK  :k06: HEM O ERKEK ZEVK ALMISTIR BU DURUMDAN ONLARIN PEK ÜZÜLECEGİNİ ZANNETMIYORUM  :violent1:

derbeder

ay yazik yaaa  :-\ ya benim anlamadigim erkekler nasil tecavuze ugruyorlar. kadin her halukarda ugrayabilirde, erkekler zorla nasil olacak o is yaa?
neyse gunumuzde artik kafin erkek fark etmemeye basladi. erkeklere erkeklerde tecavuz ediyorlar. Rabbim hepsini islah etsin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Nuriye alco bunlarda  :ehi: :ehi: :ehi:

iyi olmus kadin olsa neysede erkegin neresi bozulacak  :k06:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

fıstık

ÇOK KOMİK YA İYİ OLMUŞTA ERKEK NASIL TECAVÜZE UĞRAR ONU ANLAYAMADIM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

miray

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 10 Ekim , 2010, 12:30:34
Nuriye alco bunlarda  :ehi: :ehi: :ehi:

iyi olmus kadin olsa neysede erkegin neresi bozulacak  :k06:

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

vuslat

10 Ekim , 2010, 18:05:01 #7 Son düzenlenme: 10 Ekim , 2010, 18:08:24 vuslat
Nuriye alco bunlarda  :ehi: :ehi: :ehi:

iyi olmus kadin olsa neysede erkegin neresi bozulacak  :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bayıldım yorumuna bebemmm NURİYE ALLÇOO  :ehi: :ehi:
  BU ARADA ÇOK MERAK ETTİM ŞU TECAVÜZE UĞRAYAN ADAMLARI.. GERÇİ ERKEK KUYRUK SALLAMASA KADINLAR NİYE TECAVÜZ ETSİNN SUÇLU KUYRUK SALLAYANDA  :ehi: :ehi: (ohhhh hep onlarmı bu sözü söyliycekler accükte biz söyleyelim )   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

[/ur

SiRiNe

ne erkegin kadina tecavuz etmesi ve dayak atmasi nede kadinin erkege !

Siddet hos görulmemeli  :nono:

βαlκιz

abbo kadınlarda kudurdu
e adamdan rica etseydiniz o sizinle birlikte olurdu  :ehi: :ehi:
sapıklar  :violent1: :violent1: erkeklerimnde bi gururu var
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: vuslat - 10 Ekim , 2010, 18:05:01
Nuriye alco bunlarda  :ehi: :ehi: :ehi:

iyi olmus kadin olsa neysede erkegin neresi bozulacak  :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bayıldım yorumuna bebemmm NURİYE ALLÇOO  :ehi: :ehi:
  BU ARADA ÇOK MERAK ETTİM ŞU TECAVÜZE UĞRAYAN ADAMLARI.. GERÇİ ERKEK KUYRUK SALLAMASA KADINLAR NİYE TECAVÜZ ETSİNN SUÇLU KUYRUK SALLAYANDA  :ehi: :ehi: (ohhhh hep onlarmı bu sözü söyliycekler accükte biz söyleyelim )   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

en cokta gazozlu olayina guldum yaaa  :ehi: :ehi:

βαlκιz

bikaç sene önce haberlerde izlemiştim bi adam kendine bekaret kemeri yapmış hiç çıkartmıyomuş  :ehi: :ehi: demirden yapmıştı galiba niye yaptıysa  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

adam oda bekaret kemeri? ilginc  ::) ::) ::) ::)

βαlκιz

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 10 Ekim , 2010, 18:30:30
bikaç sene önce haberlerde izlemiştim bi adam kendine bekaret kemeri yapmış hiç çıkartmıyomuş  :ehi: :ehi: demirden yapmıştı galiba niye yaptıysa  ::)
:toothy10: :toothy10: :toothy10: kendıyle gurur duyuyor demek kı  :ehi: :ehi: :ehi: