Komedi Dükkanını Sevenler

Başlatan HASRET!M S@N@, 08 Ekim , 2010, 11:05:56

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

08 Ekim , 2010, 11:05:56 Son düzenlenme: 08 Ekim , 2010, 13:04:57 g10ca
ya arkadaslar süper bişi ya gülmekten kırılıyorum izlerken bütün sıkıntımı alıyor resmen

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

hayatımda bu kadar yetenekli bir adam daha görmedimmmmmmmmm...
bitiyorum resmen aşığım tolgaya hele o yönetmen yok mu  :ehi: :ehi: :ehi:
hususi kafa dagıtmaya bırebır tavsıye ederım ozenle  :icon_thumright:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben de bayılıyorum
hatta gülmekten kopuyorum
çok yetenekli :icon_thumright:

βαlκιz

ben bikere izledim hiç gülmedim  :icon_scratch:
ama çok izleniyo arada bakim bari gülerim belki bundan sonra  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi:gülerim belkı diyoo ya :k06: :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

BENDE İZLİYORUM
OGÜN YAPRAK DÖKÜMÜ VAR,ŞUNA BAKIP AĞLAYACAĞIMA,AZICIK GÜLEYİM DİYORUM,YIKILIYORUM GÜLMEKTEN ÇOK KOMİK TOLGA :ehi:

HASRET!M S@N@

V ALLA BASTA İLK İZLEDİĞİNDE PEK KOMİK GELMİYOR ALISANA KADAR AMA SONRA GÜL GÜL ÖLÜYORSUN BİRDE TOLGA BASLARDA ACEMİYDİ HALİYLE ASKERLİKTEN SONRA DAHA BİR KOMEDİ OLMUS YA ASKERLİK YARAMIS CARSAMBA GÜNÜ ÖLDÜM GÜLMEKTEN BÜTÜNB STRESİ ALIYOR HERKEE TAVSİYE EDERİM YANE

esma...

ılk cıktıgında trt 1 deydı cok eglencelı ve matrak gelıyodu ama bozuldu suan sankıhaz etmıyorum fazla

Balböceği

Alıntı yapılan: esma sultan - 12 Ekim , 2010, 12:48:05
ılk cıktıgında trt 1 deydı cok eglencelı ve matrak gelıyodu ama bozuldu suan sankıhaz etmıyorum fazla
Ben o sene hic kacirmadim ama trt den stara gecmesi etkiledi  :icon_thumright:  bende arada bakiyorum iste eskisi gibi bakmiyorum

serra_emine

gecende denk geldi eşim ıle birlikte izledik
çok güldük..
güzel yaa yönetmen de bı alem guzel konuşuyor her zaman bakmıyo degılım denk gelırse :icon_thumright:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

su1023

Eşimle severek izliyoruz..Askere gitmeden önce canlı da izledik gerçekten izlemeye değer çok yetenekli.. :icon_thumright:

zelis

bizde esimle birlikte severek izliyoruz , zaten tek basina degil de yaninda biri olunca daha bi zevkli oluyor izlemesi , nedense  :icon_scratch:

HASRET!M S@N@

bugün akam yine var inş izleyebilirim ya

ayysnn

süper ya tekrarlarında bile gülüorum  :D

serra_emine

şu an ızleyen varmı kızlar
yaa süper yaa acaip güldüm ılk defa evde tek başıma ıken..kızımda bana bakıyor ne oluyo dıye oda guluyor..hele o yönetıcı yokmu yaaa allahım oda mumellel yapıyor işi.. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :ehi: :ehi:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..