27 Nisan , 2024, 20:08:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Topuklu Ayakkbı Giymeyı İsteyip Giyemiyenler

Başlatan esraörs, 06 Ekim , 2010, 00:23:40

« önceki - sonraki »

esraörs

Slm arkadaşlar.Ben topuklu ayakkaabı giymeyi çok istiyorum ama giyemiyorum giysem bile ya ayagım burkuluyor yada bellı bır sure sonra ayagım agrıyor dayanmıyorum.Helekı ınce topuklu hıc gıymedım7,9cm hıc denemedım..
Ama gıymeyı cok ıstıyorum topuklu ayakkabı cok sexy duruyor..Gıyenler varsa nasıl yuruyorsunuz?O yuzden hep dolgu topuk gıyerım

Demet_dk

AککORTįє

:k06:

canım alışkın değilsen burkulur da ağrır da.

hatta Allah korusun çok ciddi kazalara bile yol açabilir .

bu kadar çok giymek istiyorsan sana tavsiyem evde

topuklu ayakkabılarınla bol bol yürü böylece alışmış olursun

βαlκιz

çok ince topuklu bende giymedim giyemiyorrum
ama evde dolaş devamlı ev terligi yerine onları giy alışırsın  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Cok cok inca topuklulari oldu bitti sevmedim  :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

:k06: Ben ilk topuklu ayakkabımı staj için giymiştim bankada herkez giyiniyor diye benimde hevesim olmuştu..

zorlanmadım hiç çok seviyorum..

arkadaşın dediği gibi evde alıştırma yap giy topukluları dolaş :k06:

:love9: :love7: :love9:

bebeğimbenim(şerife)

ayak yapısı kimi bayanların için topuklu giymeye müsaiit oluyorr onlar için hiç zor gelmiyor toupuklu giymekk mesala benimde ayaklarımm taraklıı enfazla iki saat sonra ayaklarım agrımaya başlaarr yorulurumm  :honk:ama cok isterdimm sürekli giymekk daha güzel oluyorrrr
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

derbeder

neden kendini zorluyorsunki cok topuklu giymek icin? yane cok zararli ayak icin. ama illada giyecegim diyorsan yavas yavas alismak gerek bunada. mesela birden tum gun giyme. once bir kac saat giy daha sonra cogalt saatleri. topuga alisan biride duz ayakkabida rahat edemiyor, ayagin alismasiyla alakali bu.

ben duzde giyerim, topukluda giyerim, orta topukta..ama gezmeye giderken disari topuklu giymemeye calisirim. sokakta insan hic rahat edemiyor.
zaten her gun giymek abarti kaciyor bana gore. gerektigi yerde gerektigi gibi giymek en guzeli. suandaki sagligimiz oldugu gibi kalmayacak ya..yaslaninca lazim bize o ayaklar  ;D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

ayagin burkuluyorsa arkadasim neden giymek istiyorsunki  sagligin daha önemli zaten topuklu ayakkabilar saglikli degil ayagin durus sekli egri oluyor devamli asiri topuklu ayakkabida

spor ama SIK giyebilirsin

fıstık

topuklu ayakkabı giymeyi bende çok severim ama boyum uzun olduğu için uzun süre giyince belim ağrır

dolgu topuklar çok rahat ben seviyorum hem uzun süre giyip yürüyebiliyorsunda ;)

DİLVİN

topuklu ayakkabıya bayılrım  :D :D :D

boyum çok uzun olmadığı için güzel duruyor

ınce topuğu severım özellıkle çok zarif duruyor ayakta

tabi ayak nuraman küçük olcak  :laughing7:

bu aralar bende giyemıyorum ama  zira oğlanı indirip çıkartıyorum zor oluyor  :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik