ŞIK DUVAKLAR

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 02 Ekim , 2010, 01:51:36

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

02 Ekim , 2010, 01:51:36 Son düzenlenme: 02 Ekim , 2010, 01:54:40 ♥¸.•*´PA®İSS♥¸.•*´

>>>Gök_ŞeN<<<

: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

Lă_Tăhzen!

türbanlı bacıların turbanları ne orjinal olmuş öyle çok guzel begendım

Balböceği

Cok guzeller ya yeniden evlenesim geldi diyecem ama

Cok is olur o zaman saol bebem  :icon_thumright:

✿گสЯเ_ќĮż✿

TÜRBANLILARINKİNE BAYILDIM HARİKALAR :icon_thumright: :icon_thumright:
EMEĞİNE SAĞLIK GÜLÜM :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

βαlκιz

GÜZELLER
türbanlı modellerden biri çok agır gibi duruyo ya incikli boncuklu nasıl tasıyo  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

<<AyBüKe>>

Benimde 5. hoşuma gitti  :icon_thumright: Sade ve şık  :D

miray

türbanlı olanlar cok abartılı olmus ya pek begenmedim
benimki saten beyaz esarp üzerine 5. deki gibi duvak vardı
ben sahsen kafamda o kadar incik boncuk agırlıgı tasıyamazdım

SiRiNe

benim dugunumde erkekler yoktu kadin ve erkekler ayri bölumdeydiler o yuzdende gelinligim acikti sacim duvak 3 numaradakine benziyor cok hos hepsii

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 02 Ekim , 2010, 20:28:48
benim dugunumde erkekler yoktu kadin ve erkekler ayri bölumdeydiler o yuzdende gelinligim acikti sacim duvak 3 numaradakine benziyor cok hos hepsii

benim duvagimda 3 numaradakine benziyordu ve cok uzundu arkadan ayaklarima kadar  :love9:  :love9: gelinligimde harikaydi  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ırmak184

cok agır duvaklar  ::) bende cok güzel gelin olmuştum ah ah o günler  ::)

Nevaa

Hepside çok güzeller.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

derbeder

kapali olarak bu guzel...
acik olanida kapalilar icine basortu yaptirarak guzel bir model cikabilir ortaya. benim duvagim ona benziyordu...sade ama asil bir duvak yaptirmistim.
kuafor bile hatta bu model icin kuaforemi geldin, demisti  ;D alismis millette cicekli bocekli duvak yapmaya, sasirmisti.

Alıntı yapılan: ♥¸.•*´PA®İSS♥¸.•*´ - 02 Ekim , 2010, 01:51:36

[URL=http://img823.imageshack.us/i/trban6od3.jpg/]

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!