28 Nisan , 2024, 00:46:43

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Merhaba

Başlatan SUsKuN aNnE, 30 Eylül , 2010, 20:11:38

« önceki - sonraki »

SUsKuN aNnE

30 Eylül , 2010, 20:11:38 Son düzenlenme: 02 Ekim , 2010, 12:43:35 g10ca
SELAM GÜZEL ANNELER BENDE ARTIK ARANIZDAYIM BENİM 4 YAŞINDA EYLÜL ADINDA ŞEKER Mİ ŞEKER Bİ KIZIM VAR
ŞİMDİ DE KARDEŞ ZAMANI DEDİK VE İKİNCİ BEBİŞ PLANLARI YAPIYORUZ EŞİMLE  BU SÜRECİ SİZLERLE GEÇİRMEK İSTİYORUM HOŞGELDİN DEMEK YOK MU  :ehi: :ehi: :ehi:

) SaMiRa (

hoşgeldin canımm :flowers:
kızını allah bağışlasın hakkınızda hayırlısı olsun allah gönlüne göre versin canım :amin:

SUsKuN aNnE

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 30 Eylül , 2010, 20:13:57
hoşgeldin canımm :flowers:
kızını allah bağışlasın hakkınızda hayırlısı olsun allah gönlüne göre versin canım :amin:
merhaba canım hoşbuldum teşekkür ederim güzel dileklerin için  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Hosgeldin Sekeyim  :k06: :k06:

Allah bagislasin kizini daim olman dilegi ile  :flowers:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hg canım gusel paylasımlar dılerım :flowers: :flowers:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

hoşgeldin canım..yanlız kızının resmini falan çok koyma dünür çıkabiliriz erkek anneleri.. buranın ogluşları çapkın haberin olsun :k06: :k06:

aşkitom

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

SUsKuN aNnE

Alıntı yapılan: 『BaLböceği』 - 30 Eylül , 2010, 21:46:34
Hosgeldin Sekeyim  :k06: :k06:

Allah bagislasin kizini daim olman dilegi ile  :flowers:

hoşbuldum canım inşallah daim olacağım
hamilelik ve doğum tecrübelerimizi paylaşırız birbirmizle  ;)

SUsKuN aNnE

SUsKuN aNnE

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 30 Eylül , 2010, 21:53:35
hoşgeldin canım..yanlız kızının resmini falan çok koyma dünür çıkabiliriz erkek anneleri.. buranın ogluşları çapkın haberin olsun :k06: :k06:
hoşbuldum canım ayy yerim ben sizin oğluşlarınızı bende erkek istiyorum yaa bendeeeeeee :binkybaby: :binkybaby: :crybaby2: :crybaby2:

SUsKuN aNnE

selam hoşbuldum aşkitomm

ponçik

Alıntı yapılan: SUsKuN aNnE - 30 Eylül , 2010, 20:11:38
SELAM GÜZEL ANNELER BENDE ARTIK ARANIZDAYIM BENİM 4 YAŞINDA EYLÜL ADINDA ŞEKER Mİ ŞEKER Bİ KIZIM VAR
ŞİMDİ DE KARDEŞ ZAMANI DEDİK VE İKİNCİ BEBİŞ PLANLARI YAPIYORUZ EŞİMLE  BU SÜRECİ SİZLERLE GEÇİRMEK İSTİYORUM HOŞGELDİN DEMEK YOK MU  :ehi: :ehi: :ehi:

aramıza hosgeldin , kızlarımız adas ve yasıtmıs , ben ikinci bebegi dusunmuyorum , Allah gonlunuze gore versin  :flowers:

SUsKuN aNnE

02 Ekim , 2010, 13:04:18 #12 Son düzenlenme: 02 Ekim , 2010, 13:29:27 g10ca
Alıntı yapılan: g10ca - 02 Ekim , 2010, 12:42:55

aramıza hosgeldin , kızlarımız adas ve yasıtmıs , ben ikinci bebegi dusunmuyorum , Allah gonlunuze gore versin  :flowers:

hoşbuldum canım ne güzel kızlarımız adaş ha benimki eylülün 1 inde doğdu (2006)birazda o yüzden eylül ismi verdik kızıma
senin yavrunuda allah bağışlaın evlatın 1 i de bir 5 i de bir önce allah olmayanlara versin sonra bizim gibi ikinciyi üçüncüyü isteyenlere ......

aybenim

:nazar: MERHABALAR BENDE YENİ KATILDIM BENİDE ARANIZA ALIRMISINIZ? BENDE 10 AYLIK EVLİYİM VE BEBİŞ PLANLARI YAPIYORUZ. İNŞALLAH RABBİM SESİMİZİ DUYAR VE İSTEĞİMİZ YERİNE GELİR..... :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :love9:

belma

hosgeldin allah gönlünüze göre versin