4444 kere salavatı tefriciye duası.allahın izniyle bitirdim çok şükür...

Başlatan __nil__, 29 Eylül , 2010, 18:38:13

« önceki - sonraki »

**Gül**

Alıntı yapılan: __nil__ - 30 Nisan , 2011, 01:53:05
Alıntı yapılan: **Gül** - 30 Nisan , 2011, 01:44:05
Nilcigim Allah kabul etsin insallah tum dualarini. Niyetine girmissin Yardimlarla biran once de bitirirsin insallah canim  :amin:
Eger haftaya kadar bitmemis olursa bende okurum okuyabildigim kadar. Suan malum durumdan dolayi okuyamam ama biter bitmez takip edecegim eger hala varsa okunmamis bende yardim etmek isterim. Onun haricinde de hep dualarimdasin zaten. Ve inaniyorumki cok az kaldi mujdeli haberine  :amin: :amin:

canım benim çok teşekkür ederim düşünmen yeter..ya dün gibi aklımda hamile kalışın vs. şimdi bebeğin büyüyor ne güzel ya maşşallaah sizee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Evet teyzesi buyuyor. Ve insallah yakinda Nil teyzesine de tecrube aktaracagiz burdan. Senin meleginde buyuverecek insallah cok kisa zamanda
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

__nil__

Alıntı yapılan: **Gül** - 30 Nisan , 2011, 01:58:36
Alıntı yapılan: __nil__ - 30 Nisan , 2011, 01:53:05
Alıntı yapılan: **Gül** - 30 Nisan , 2011, 01:44:05
Nilcigim Allah kabul etsin insallah tum dualarini. Niyetine girmissin Yardimlarla biran once de bitirirsin insallah canim  :amin:
Eger haftaya kadar bitmemis olursa bende okurum okuyabildigim kadar. Suan malum durumdan dolayi okuyamam ama biter bitmez takip edecegim eger hala varsa okunmamis bende yardim etmek isterim. Onun haricinde de hep dualarimdasin zaten. Ve inaniyorumki cok az kaldi mujdeli haberine  :amin: :amin:

canım benim çok teşekkür ederim düşünmen yeter..ya dün gibi aklımda hamile kalışın vs. şimdi bebeğin büyüyor ne güzel ya maşşallaah sizee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Evet teyzesi buyuyor. Ve insallah yakinda Nil teyzesine de tecrube aktaracagiz burdan. Senin meleginde buyuverecek insallah cok kisa zamanda

:flowers: :flowers: :flowers:

inşş canım yaa tecrübelerini paylaşmak için sabırsızlanıyorum inşş görücez o günleri..meleğini öp kokla benim içinn canım benim teyzesi yer onu pekte yakışıklı 41 kere maşallaahhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

kelebegimm

]

__nil__

__nil__

xxcansuxx

canım ben geçen hafta içi senin niyetine 60 tane okumuştum bildiremedim..
şimdide 50 okudum.. toplam 110 ekler misin   

xxcansuxx

ยรlคภ๓คz göภlüm

__nil__

3100+170=3270

canancım ağzına sağlık canım benim

happines allahrazı olsun senden de çok teşekkürler..

allahın izniyle tüp bebek tedavim başlamadan bitirmek istiyorum inşş biter :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

__nil__

xxcansuxx

xxcansuxx