4444 kere salavatı tefriciye duası.allahın izniyle bitirdim çok şükür...

Başlatan __nil__, 29 Eylül , 2010, 18:38:13

« önceki - sonraki »

__nil__

__nil__

__nil__

4250+100=4350

tedavime 1-2 gün kaldı allahın izniyle tedaviden önce biticek inşş dualarımda  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

NİL BENDE SANA HERGÜN MERYEM OKUYORUM BİR BİLSEN ÇOK KÖTÜYÜM BAŞIM TUTUYOR MİDEM BUNALIYOR AMA O HALDE BİLE AKSATMADAN OKUYORUM ŞU AN BİLE MİDEM BULANA BULANA YAZIYORUM RABBİM SANA DA NASİP EDECEK HAYIRLISILA ŞU TEDAVİ SONUNDA SENDE GÜZEL HABERLER VERECEKSİN RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN... :amin: :amin: BEN KAÇAR KIZLAR ÇOK KÖTÜYÜM  :wave:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Mayıs , 2011, 16:22:30
NİL BENDE SANA HERGÜN MERYEM OKUYORUM BİR BİLSEN ÇOK KÖTÜYÜM BAŞIM TUTUYOR MİDEM BUNALIYOR AMA O HALDE BİLE AKSATMADAN OKUYORUM ŞU AN BİLE MİDEM BULANA BULANA YAZIYORUM RABBİM SANA DA NASİP EDECEK HAYIRLISILA ŞU TEDAVİ SONUNDA SENDE GÜZEL HABERLER VERECEKSİN RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN... :amin: :amin: BEN KAÇAR KIZLAR ÇOK KÖTÜYÜM  :wave:

canım benim allah razı olsun..allah evladını sana bağışlasın.kıyamam ya üzüldüm bak şimdi çok zorlama kendini.okuyamayacağın günler olursa burdan da okuyan arkadaşlara rica ederiz..zorlanma sen üzülürm valla...

evet kevsercim az kaldı allahın izniyle biticek

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

26 Mayıs , 2011, 18:01:15 #111 Son düzenlenme: 26 Mayıs , 2011, 18:04:39 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
30 TANE OKUDUM CANIM  :amin:

__nil__

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

__nil__

--elif--

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

__nil__

4444

allahıma binlerce kere şükürler olsun duam bitti çok şükür allah kabul etsin inşallah emeği geçen dua okuyan herkese çok ama çok teşekkürler allah razı olsun sizden... :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

suzannn

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Mayıs , 2011, 15:28:31
4444

allahıma binlerce kere şükürler olsun duam bitti çok şükür allah kabul etsin inşallah emeği geçen dua okuyan herkese çok ama çok teşekkürler allah razı olsun sizden... :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
ALLAH NİYETİNİ KABUL EDER İNŞALLAH