2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 26 Temmuz , 2011, 16:46:49
[bBurcum Rabbim yardımcın olsun canım benim ,o kadınıda ıslah etsin inşallah hakkında hayırlısı ne ise o olur tatlım :amin:[/b]

sen nasılsın canım .. elifçik neler yapıyor annesine  :k06:  :love9:  oğuz da geldi  8)  :k06:  ;)

burcu MELEK

bana dua edin kızlar bu zor günleri erken atlatmam için dua edin buna cok ihtiyacım var suan

izemsevi

slm kızlar 2-3 gündür giremedim kızımla iyiyiz allaha şükür şafakta başa geçmişiz hem heycan :muzz: :hello2: :hieyt:,hem stres var çok merak ediyorum allah hayırlısıyla kucağıma aldığım günleride gösterir melek gene neler olmuş ya rabbim sizze bir güzellik bahşetmiş,bir mucize  vermiş eşin böylemi karşılık verip şükrediyor sen bu zamana kadar yanılmıyorsam hiç şiddet gördüğününü yazmamışsın okuyunca çok şaşırdım nasıl ya nasıl lohusa kadına el kalkar lohusayıda geçtim bir bayana nasıl el kaldırılabiliyor resmen acizlik göstergesi canım bizler için söylemesi kolay ama artık sizde yapacak birşey kalmadı bu eziyeti kendimce daha fazla çekme derim çünkü ucu sonu yok ne eşinin senden yana olacağı var nede kayınvalidenin insafa geleceği var yazık 40 günlük çocukta böyle şiddet ortamında büyümesin zaten mahkeme sana verir sakın anlaşmalı boşnma yoluna gidip kızını verme sen ona ben eminim herşekilde bakarsın eşinde nafaka vermek zorunda haftanın bir günüde oda mahkemnein belirlediği gün ve saatte gelir kızını görür ama bence artık kesin bir karar vermelisin devam edecekse sesini çıkartmnayıp bu eziyete yıllarca katlanacaksın yada ayrılıp kurtulacaksın rabbim öyle büyükki bu dünyada yapılan iyiliğinde kötülüğünde karşılığını mutlaka veriyor allah yar ve yardımcın olsun

burcu MELEK

evet canım yazmak iştemedim o boyutunu ama dediyin gibi olacak gibi deyil katlanılacak tarafıda kalmadı artık en hayırlısıda bu galiba bugün dogum günüm ama gülmek yerine hep aglıyorum ama ondan ayrıldıgıma deyil su yasadıgım haksızlıklara

izemsevi

burcum doğum günün kutlu olsun canım benim allah sevdiği kullarını daha çok sınarmış bak ne güzel kızın kollarında sana en güzel doğum günü hediyesi allah büyük haklıyıda haksızıda görüyor bu dünyanın öbür dünyasıda var senin hesap verecek birşeyin yok ana oğul onlar emin ol birgün ayaklarına kapanacaklar allaha havale et

izemsevi

Shadowqueen

Selam ben geldim, nasılsınız bakalım

izemsevi

slm gizem ne yapalım doğuran gidiyor bizim bölüm kimsesiz kaldı

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Temmuz , 2011, 12:25:16

Tatlım senin doğuma da az kaldı hele bir doğur seni de göreceğiz. O güzelliği bırakıp bilgisayar başına gelebilecek misin bakalım  :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 27 Temmuz , 2011, 12:26:39

Tatlım senin doğuma da az kaldı hele bir doğur seni de göreceğiz. O güzelliği bırakıp bilgisayar başına gelebilecek misin bakalım  :ehi: :ehi: :ehi:

bırakamama gizem ben yerim onun totosunu çok heycanlıyım çok merak ediyorum yusuf yusuf drumdayım :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Temmuz , 2011, 12:29:35

bırakamama gizem ben yerim onun totosunu çok heycanlıyım çok merak ediyorum yusuf yusuf drumdayım :k06:

Canım inan o kadar güzel oluyorlar ki bakmaya doyamıyor insan, sürekli uyuduğu için uyku muyku dinlemiyorum yiyorum valla, koklaya koklaya bitiriyorum  :k06: :k06: :k06: Canım ben muayene için gidip yatış verildiği için birşey anlamadım ama ne zaman ameliyat önlüğü giydirildiği sedyeye yattım başladım ağlamaya odamdan ameliyata girene kadar durmadı göz yaşım çok farklı bir duygu yaaa

izemsevi

korkudanmı heycandanmı ağladın bugün sabah eşim kalkmış konuşuyor kızım seni haftaya görcez inşallah diyor oda nasıl heycanlı ben onu ilk gördüğümde nasıl olcak en çok onu merak ediyorum

susanna

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 27 Temmuz , 2011, 12:31:30
Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Temmuz , 2011, 12:29:35

Canım inan o kadar güzel oluyorlar ki bakmaya doyamıyor insan, sürekli uyuduğu için uyku muyku dinlemiyorum yiyorum valla, koklaya koklaya bitiriyorum  :k06: :k06: :k06: Canım ben muayene için gidip yatış verildiği için birşey anlamadım ama ne zaman ameliyat önlüğü giydirildiği sedyeye yattım başladım ağlamaya odamdan ameliyata girene kadar durmadı göz yaşım çok farklı bir duygu yaaa
ayyy gizem yaa icim bi tuhaf oldu  :y25:
sonunda aldinya kizini kucagina darisi bizlerin basina

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Temmuz , 2011, 12:34:08
korkudanmı heycandanmı ağladın bugün sabah eşim kalkmış konuşuyor kızım seni haftaya görcez inşallah diyor oda nasıl heycanlı ben onu ilk gördüğümde nasıl olcak en çok onu merak ediyorum

Tatlım benim çok ani olduğu için Eşim Zonguldaktaydı ameliyata girerken daha yoldaydılar hem onunla helalleşemediğim için hemde biraz korktum genel anestezi olduğu için ya uyanamazsam kızımı hiç göremezsem diye  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Şükür atlattık, ben kızımı anca 1 saat sonra görebildim, sen spinal mi olacaksın ?

susanna

Alıntı yapılan: melek_ - 26 Temmuz , 2011, 22:43:54
bana dua edin kızlar bu zor günleri erken atlatmam için dua edin buna cok ihtiyacım var suan
allah yardimcin olsun tatlim rabbim hakkinda hayirlisini versin insallah  :'(