2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

valla pisicik gelen arkadaşımda şimdi 5 haftalık hamile 2.cocuğuna yani onun düşünmesi lazım benim bırakıp onlarla gezebileceğimi düşünyor ama gezemem kırkım çıkmadan ben anneme bırtakıp çıksam içim rahat etmez arkadaşı çok seviyorum ama kızımın önüne geçemez geldiğinde söylerim çıkamam diye ne yapayım

izemsevi

kızlar ben yemek yapmak için çıkıyorum gene gelirim öptük sizleri :hello:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

cnm ne gezmesi,bebek olunca göğsünden ayıramıyorsun kı,çok sık emzırmen gerekıyor ee altını alman gerekıyor zaten küçücük çocukta dısarı cıkarılmaz.boşver cıksın gezsın senın işin basından aşkın olacak zaten
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım benim net bozuktu giremedim nurdan sonra doguran varmı

Aytii

Alıntı yapılan: melek_ - 23 Temmuz , 2011, 14:08:42
selam kızlar nasılsınız bakalım benim net bozuktu giremedim nurdan sonra doguran varmı

selam canım

kısmetse sıra bende

Salı günü sezeryana alacaklar beni

burcu MELEK

aaaaaaaa niye aytencim ne olduda seryan dediler erkenden

FeHi

Slm Ayten
Slm Burcu senin de gözün aydın olsun Allah analı babalı büyütsün

Aytii

Alıntı yapılan: melek_ - 23 Temmuz , 2011, 14:17:30
aaaaaaaa niye aytencim ne olduda seryan dediler erkenden

Çarşamba günü kontrole gittim çatıya baktırmaya

doktorum baktı ve çatın çok dar dedi bebeğin kilosu iri ve kafasına dokunamadım doğum kanalına inmemiş dedi. eğer normal yaparsak çok riskli olur ve içten dıştan çok dikişin olur dedi. yani riske atmayalım dedi. bende güveniyorum doktoruma oyüzden içim rahat şekilde kabul ettim. Salı günü gel sabah erkenden amelyata alırım dedi. zaten günümüzde dolmuş oluyo çok şükür. kısmet böyleymiş

Hilalciğim sende hoşgeldin canım  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Temmuz , 2011, 14:21:45
Slm Ayten
Slm Burcu senin de gözün aydın olsun Allah analı babalı büyütsün
sagol günescim .allah evlatlarımıza uzun ömür versin. bu arada pisicik yazdıklarını okudum haklısın beim bebeyim cok güzel yatardı sancı ne bilmezdi devit 3 ten sonra tuhaflaştı gaz sancısı sabaha kadar aglamalar hiç kusmayan cocukta kusmalar vermeyince gayet iyi ne kusuyor nede yatmamazlık yapıyor ama verdiyimde hemen deyişiyor bende cok sikayetciyim uyku filan yok artık

burcu MELEK

hayırlısı olsun canım önemli olan oguzun saglıgı sezeryandada insan yemiyoırlar zaten dualarım seninle. peki genel anestezimi istiyosun. bu arada kızlar 25 gün içinde 7 kişlo vermişim

FeHi

Melek devit3 bende kullanıyorum ama bi sıkıntı yaşamıyorum şükür :nazar:
evet gaz sancıları oluyo onun içinde zinco kullanıyorum bu arada doktorumuz humananın rezene çayını vermişti onu içiyorus ikimizde Şükür Allahıma pek sıkıntı yaşamıyorum

FeHi

Evet Aytencim ya spinalmi olcak doğum

Aytii

Alıntı yapılan: melek_ - 23 Temmuz , 2011, 14:29:07
hayırlısı olsun canım önemli olan oguzun saglıgı sezeryandada insan yemiyoırlar zaten dualarım seninle. peki genel anestezimi istiyosun. bu arada kızlar 25 gün içinde 7 kişlo vermişim

sağol canım

benim gittiğim hastanede genel anestezi yapılmıyoki zaten ben sevmiyorum genel anesteziyi

belden uyuşturulcam

sanada maşallah gitmiş kilolar  :wave:

Aytii

peridüralmi spinalmi diye sormak hiç aklıma gelmedi kızlar  :-\

sadece canlı canlı izleyeceğimi  biliyorum  ::)

burcu MELEK

güneşcim zincoyu bende kullanıyorum ama devit 3 cocuga yramdı nedense rezeneyi günde kackere ve nasıl veriyosun demliyormusun. aytencim izletmediler bana önümü perdseyle kapadılar hatta  :ehi:  :ehi:  :ehi: