2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Temmuz , 2011, 18:05:01
canım ayten 26 sında ameliyatla doğum yapacak çatısı müsait değilmiş. Bebekde kiloluymuş.
simdi konusunda gordum tatlim sagolasin  :opucuk:

sizler nasilsiniz kizlar  :flowers:

aydinays

iyiyiz canım siz nasılsınız? Aynı işte işe geldik. Çok uykum geldi yeni yemek yedim ondan sanırım. :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

Aytii

izemsevi

hoşgeldin ayten ne yapıyorsun bizim bölüm iyce boşaldı muhriştende haber yok eve net bağlatamadı sanırım bizden doğuran oldukça bölüm iyce yalnız kaldı

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hoşbulduk Seval

evet bende onu düşündüm dün

Muhribe bağlayamadı heralde neti bide çok meşkuldur şimdi o son haftaları malum

sen nasılsın?

Aytii

izemsevi

pisicik bu 3.mrb deyişim diğer taraftada yazdım 2 defa görmedin :honk:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Temmuz , 2011, 11:25:44
hoşbulduk Seval

evet bende onu düşündüm dün

Muhribe bağlayamadı heralde neti bide çok meşkuldur şimdi o son haftaları malum

sen nasılsın?

bende evdeyim sıkıldım kızım doğsunda onunla geçsin istiyorum zaman ev işlerim bitti evim maşallah pırıl pırıl kızımın dün beşiğini yerleştirdik sadece doğum çantamı yeniden düznleyeceğim benim 2 valiz oldu

sevalcim kusura bakma tatlım ya mutfaga kosturuyorum fırına bakmaya,elif uyandı bır yandan altını aldım onu emzırıyorum ağlayıp duruyor hala elım ayagıma dolastı mısafırlerım gelcek ve çok yoruldum şimdiden :sad1:  dünürüm hoşbulduk canım benım :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

ya bide bana gülüyodun senelikmi gidiyosun diye  :k06: çok çabuk doluyo çantalar

benimkiler küçük ondan çabuk doldu zaten

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Temmuz , 2011, 11:30:33
ya bide bana gülüyodun senelikmi gidiyosun diye  :k06: çok çabuk doluyo çantalar

benimkiler küçük ondan çabuk doldu zaten

yok kız onu ben demedim sana hatta bende iki ayrı valiz yapcam kendim ve kızımınkini ayrı yapcam diye konuştuk onu sana başkası söylemişti daha ben hastaneye plastik tabak çatal bardak kağıt havlu peçete tuvalet kağıdı sıvı sabun felan koycam onları da ayrı bir şeye koycam :k06:
pisiciğim biliyorum canım insan çocuk olunca daha çok yoruluyor sen işlerini halletmeye bak

Aytii

gece adet sancısı çektim biraz
dedim geliyo heralde ama geçti sonra

diğer tarafa cvp yazdım sana canım,gelme dıyemıyorsun işte benım 7.8. gunumde mısafırım geldı sehır dısından.zaten insanın canı burnunda oluyor mısafır gelıncede ıgılenemıyosunkı sureklı bır odada kapalı çocuk emzırıyosun,süreklı emmek ıstıyor cunku