2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

hayırlısı olsun aytenim... demek sıpa 4 kilo olmuş haaa  :flowers: yerim ben o tontiği  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Temmuz , 2011, 16:04:40
hayırlısı olsun aytenim... demek sıpa 4 kilo olmuş haaa  :flowers: yerim ben o tontiği  :opucuk:

Amin canım sağol  :opucuk:

doktor kesin demedi kilosu için yani yanılma payıda olabilir dedi

en az 3,5 en fazla 4,600 olabilir dedi

benim durumda birisi 3,5 ta bile çok zorlanabilirmiş

oyüzden sezeryan

aydinays

Canım benim kıyamam size. Maşallah oğuza. Annesi yerim onu ben.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

olsun be canım.. sağlıklı bi şekilde kucağına al da oğuzunu... sezeryan ya da normal farketmez. önemli olan sizin sağlığınız. bu arada ultrason ölçümü tutmayabilio. doğumumdan 1 gün önce baktıklarında sarper 3300 falan görünüyodu ama 3630 doğdu. 300 gr. fazlaymış yani. iyi bak kendine ben çıkıyorum  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

madem sezeryan olacak artık rahat ol canım çok kolay ve güzel olacak
içeri gireceksin 45 dak.sonra oğuz paşayı paket yapmışlar dışarda hazır :ehi:

izemsevi

slm kızlar ayten sende dğourdu 26sında liste başı kızımla bize geçsin :hello2: :hello2: oğuza maşallah benim dr hala gününe kadar beklemede kararlı adam beni zorla normal doğuma sokacak burda hep ben sezeryan diyorum bu gidişle normal doğuran bir ben olcam :ehi: galiba gerçi kızım 37+ olduk hala dönmedi

...ŞehzadEfe...

ben kilo alamıyorum 22 haftalığız 2,5 kiloyda kaldım bunda serumun etkisi çok büyük 1 ayda 500 grm aldım hala tık yok aynı kilodayım bugun yine tartıldım soluncan kadar çocuk çıkarıcan diyolar  :violent1: :violent1: herkesi dövesim geliyo haftaya doktorumuza gidicez bakalım o ne dicek kuzu kaç grm olmuş iyi degilmi 
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

nagiş benimde 24 haftaya kadar 3-4 kilo almıştım canım ama şuan 11 kilo aldım37+ olduk  :nazar:maşallah

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Temmuz , 2011, 16:28:36
nagiş benimde 24 haftaya kadar 3-4 kilo almıştım canım ama şuan 11 kilo aldım37+ olduk  :nazar:maşallah

normal yani niye insanlar bunu anlamıyor ki moralimi bozdular bugun yok bebeğin yaşamaz büyütemezsin bende sen de çok yaşamazsın bu kadar çok konuşursan dedim kadına sinir etti beni koca karı işi gücü yok benimle uğraşıyo  :violent1:

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 20 Temmuz , 2011, 16:31:54

normal yani niye insanlar bunu anlamıyor ki moralimi bozdular bugun yok bebeğin yaşamaz büyütemezsin bende sen de çok yaşamazsın bu kadar çok konuşursan dedim kadına sinir etti beni koca karı işi gücü yok benimle uğraşıyo  :violent1:

Canım sen milleti boş ver. Moralini bozma. Olur mu öyle şey. Doktoruna git konuş. Eğer yolunda olmayan birşey varsa o sana zaten söyler. Bebeği besleniyordur merak etme sen. En son kaç gramdı canım?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

Alıntı yapılan: nagihannn - 20 Temmuz , 2011, 16:31:54

aman sallasana sen gereksizler işte allah ağız vrmiş onlarda boşa konuşuyor ama ben hamilelik öncesi kilom vardı ama bende düşündüğümden az kilo aldım

...ŞehzadEfe...

300 falan dı iyi demişti doktor şimdi 500 grm aldıysam oda o kadardır benim yediğimi o alıyo büyük ihtimalle

susanna

kizlar misafirim vardi simdi yolculadim
aytenden haber varmi muayneye gidicekti bugun ???

aydinays

canım ayten 26 sında ameliyatla doğum yapacak çatısı müsait değilmiş. Bebekde kiloluymuş.

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 20 Temmuz , 2011, 16:46:42
300 falan dı iyi demişti doktor şimdi 500 grm aldıysam oda o kadardır benim yediğimi o alıyo büyük ihtimalle

Canım normal canım sen 6 kilo vermiştin değil mi kusmaktan? Bence normal canım. Korkma sen kilo almıyorsun bebeğin alıyor ne güzel biz onu başaramıyoruz işte..