2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah sağ salim bi doğum yapta canım
inşallah gerisi önemli değil

aydinays

Ayşegül oğlunun son halinin fotoları var mı maşallah oda bayağı büyümüştür.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

günaydın dünürüm  :opucuk: bende şimdi çıkıyodum tam bi selam veriyim dedim

birazdan çıkçam evden çarşıya gidicem ordan doktora randevum saat 2 de

dua et benim için hayırlı sonuçlar alayım inşallah  :amin:

ayy canım ya sen gıtmedınmı hastaneye daha,tamam canım dualarım senınle henuz namaz falan kılamıyorum ama kalbımden ederım dua inşallah guzel haberlerle gelırsın canım .gelınce yaz mutlaka  :opucuk: ben hiç iyi değilim dünürüm elif delirtecek beni süreklı emmek ıstıyor dünde bugünde kakasını yapmadı canım feci sıkkınnnnnn  :cussing:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

ya canım hergün yapmazlar zaten kakalarını

ama tabi yinede 2 günün sonunda yapması herzaman iyidir

hala doktoruna ulaşamadın değilmi  :-\

bide o vitaminlerden oluyodur çocuğun bağırsaklarını daha şimdiden bozuyolar bu salak doktorlar  :violent1:

Aytii

canım ben çıkıyorum öptüm seni ve Elifi  :opucuk: :love9: geldiğimde görüşürüz  :wave:

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim sabırsızlıkla bekliyorum seni. hayırlı haberlerle gel inşallah...  :amin:

bugün 2. gün tık yok hala,altını açtım azönce masaj falan yaptım gaz çıkarıyor ama kaka yok :dontknow:öznurcum devit kullanıyormusun sen,doktor verdi 15gunden itibaren kullanın dedi

Aytii

elvan&busenur

hoşgeldin ayten ne oldu dr ne dedi canım :dontknow:

Aytii

hoşbulduk Elvan  :opucuk:

doktorum baktı çatıya olmaz normal dedi

oğlumun kilosu 4 e ulaşmış maşallah  :nazar: :nazar:

basık bir çatım varmış riskli olurmuş normal yani

26 temmuza randevu verdi

selam canım hoşageldin,maaşallah oğuzumuza ya 4 e ulaşmış desene elif gibi tombul tombul doğacak :nazar:hayırlısıyla bir kucagına alda canım ozaman birlikte büyütür burda konuşuruz  ;)

elvan&busenur

maşallah oğluşuna alladan hayırlısı canım bebeğin için sezeryan hayırlısıysa o olsun canım az kaldı artık senin o zaman hayırlı haberlerini duyalım inşallah :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Temmuz , 2011, 15:49:09
selam canım hoşageldin,maaşallah oğuzumuza ya 4 e ulaşmış desene elif gibi tombul tombul doğacak :nazar:hayırlısıyla bir kucagına alda canım ozaman birlikte büyütür burda konuşuruz  ;)

Amin canım inşallah

zaten kilolu olduğunu düşünüyodum son 2 aydır çok baskı yapıyor karnımın altına

hayırlısı buymuş çok dua ettim hangisi hayırlısı olacaksa o olsun diye

Rabbim sağlıkla kavuştursun oğlumu bana inşallah  :amin: