2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

hoşbulduk dünür

iyiyim ne olsun takılıyorum evde öyle

yarını bekliyorum sabırsızlıkla  ::) sen nasılsın Elifim nasıl

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

eylüll profile bakınca kendi kuzucuğumu,elifimi hatırlıyorum ondan koydum :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

bende merak ediyorum yarını bakalım doktorun ne dıyecek dünürüm,inşallah açılman vardır ,çatı muayeneside tetikler zaten sonraki günlerde açılman artar benım çatı muayenesı öncesi 1cmdi sonra 2 cm olmuştu ordan bılıyorum .elifim huysuz yaa,ona canım sıkkın biraz uyutuyorum hemen uaynıyor mızırdanıp duruyor.devit diye bir vitamın vardı 15 gunlukken baslıyorsun tum bebekler kullanıyor bıngıldağın kapanması ve kemık gelışımı için  kullanılıyor ama o damlayı kullandığımdan berı çocugun kakası var sanı yapmaya çalışıyor öyle bır halı var doktorada ulaşamadım neymış telefona cevap veremıyorlarmış hasta muayenedelermiş falan filan ona tepem attıı .devittenmi kaynaklanıyor bu durum onu anlamaya calışıyorum işte ,al işte uyandı yıne çocuk uyuyamıyorkii :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

ya canım işine karışmak gibi olmasın ama ben mesela vermem öyle vitaminler Oğuza

ne o daha anne karnından veriyolar birsürü şey bide yetmiyomuş gibi doğuncada hemen yazmaktan geri kalmıyolar  :-\ anne sütü en faydalı şey asıl vitamin onda  :icon_thumright:

izemsevi

bende 3 defa çatı muaynesi oldum 34.haftada açılmam yoktu allaha şükür heralde açılma olursa tetikler diye düşünüyorum dün benim  3büyük sancım çıktı kızlar rahmimdede ara ara ağrı oluyor kızlar bir arkadaşım var ve haftaya pazartesi 38+2 iken çocugu alıyor ve hiç bir şikayeti yokken sizce çok erken değilmi 12gün önceden almak bana çok erken geldi 2 hafta önceden alması benim drda bekliycem deyip duruyor normal doğumuna 3-4gün kala alcam diyor şaşırdım arkadaşla aramızda 4gün var sadece  :dontknow:

izemsevi

pisicik bu devit dediğin d vitamini demi sağlık ocağındaki dr banada verdi sağlık bakanlığı yeni çıkarmış hamile ve yenidoğanlara veriliyor dedi günde 3 defa kullan dedi ama sonra bir sürü yan etki saydı eğer bunlar olursa hemen gel dedi bende hiç kullanmadım drda kullanıyorum dedim

d vitamini yokmuş canım anne sütünde malesef,bıngıldağın kapanması içinde sartmış bu d vitamını.çok arastırdım çünkü bende verme taraftarı değildim ama sanırım alakası yokmuş bu vıtamınle kullanan kışılerle konuştum 20 gunden sonra gaz sancıları baslıyormuş genelde bebeklerde sanırım bızımde öyle :sad1:

Aytii

Sevalciğim ben doktorumla konuştum oda zaten erken alma taraftarı değil asla

sezeryan bile olsa erken almıcanı söylüyo tabi risk olmadığı sürece

ben bile yarın tam 39 haftalık oluyorum maşallah ama yinede Allah kötü birşey vermedikçe gününü beklesin isterim

izemsevi

banada çok erken geldi dr 27-28-29 demiş arkadaşın 25temmuz evlilik yıldönümü ozaman alsanız olmazmı demiş drda alırım demiş bebeğin kilosuda şuan 3320miş yani ya benim dr çok geç alıyor yada onun dru çok erken alıyor bana drum başa 29* temmuzda belki alırım demişti sonra en son gittiğimiz muayenede 29 temmuzda 38+2 oluyor çok erken gelişimi iy,i ama ilk doğumunuz ben beklmek istiyorum doğru olanda bu dedi hayırlısı bakalım

elvan&busenur

Herkese günaydın kızlar :hieyt: :hieyt:22 gün kaldı oğlumun gelmesine nasılsınız bakalım nurum da doğurmuş hayırlısıyla darısı başımıza :amin:

Aytii

hoşgeldin Elvan maşallah seninde az kalmış  :nazar:

izemsevi

hoşgeldin elvan canım senin ben daha çok var diye biliyordum satın neydiki senin

Nezo

Selam Kızlar Nur Doğurmuş Mu İyimiymiş Konuşan Varmı?

elvan&busenur

evet canım az kaldı şafak listesinde 37 yazıyorda o yanlış 22 gün kaldı drumuzun demesine göre sen listede 1 numarasın tatlım allah hayırlısıyla bir avazda kurtarsın canım hayırlı haberlerini duyalım rabbimin izniyle :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 19 Temmuz , 2011, 12:24:35
evet canım az kaldı şafak listesinde 37 yazıyorda o yanlış 22 gün kaldı drumuzun demesine göre sen listede 1 numarasın tatlım allah hayırlısıyla bir avazda kurtarsın canım hayırlı haberlerini duyalım rabbimin izniyle :amin:

Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza bebişlerimizi  :amin: