2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

slm kızlar nasılsınız nur doğummu yaptı nezaman ve nasıl yaptı

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

meraba sevalcim evet nurumuz doğum yaptı dün çok şükür bebekte oda iyiymiş.ayrıntılar doğum bölümünde var canım ayten başlık açtı oraya bakabilirsin :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

kızlar 37 olduk bugün ve dün nstde 3 büyük sancım çıktı rahmimdede ara ara sancılar hissediyorum drumda sezeryan için gününe yakın alcam diyor 1-2 agustos gibi dedi

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Temmuz , 2011, 10:45:03
kızlar 37 olduk bugün ve dün nstde 3 büyük sancım çıktı rahmimdede ara ara sancılar hissediyorum drumda sezeryan için gününe yakın alcam diyor 1-2 agustos gibi dedi
hadi hayırlısı canım ayy seninde az kaldı masallah doğuran doğurana.sağ salim kurtul yavrunu kucağına al insallah tatlım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

inşallah canım ya 13-14 gün kaldı yarın eve temizlikçi gelecek evim felan yeniden temizlensede rahat olsam

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Temmuz , 2011, 10:57:20
inşallah canım ya 13-14 gün kaldı yarın eve temizlikçi gelecek evim felan yeniden temizlensede rahat olsam
ohh yarın evlerde temizleniyor gönül rahatlığıyla bekle artık canımm.tabi o güne evler geri batar o ayrı birsey.son günlerde geçmez simdi sana.muhribe ayrıldımı isten girmiyor galiba artık

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

çok az kalmış sevalcim,Rabbim hayılı,sağlıklı bir doğum nasip etsin .sendende haber bekleyeceğiz dört gözle burda
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Temmuz , 2011, 11:02:41
çok az kalmış sevalcim,Rabbim hayılı,sağlıklı bir doğum nasip etsin .sendende haber bekleyeceğiz dört gözle burda
canım nasılsın.elifimm nasıl :love9: :flowers: :opucuk:

sağol canım beim iyiym çok şükür sen nasılsın,meleğin nasıl?hersey yolunda dimi tatlım?elifim huysuz biraz bugünlerde aglayıp duruyor kakasını yapmaya çalışıyor 15 günlükken kullanılması gereken bır vıtamın vardı ona basladık kemık gelışımı ve bıngıldagın kapanması için her bebek kullanmak zorunda omu yaptı bılmıyorum çocuk kakasını yapmak istıyor ama gaz cıkarıyor yapamıyor emzirdim uyuttum şimdi ona biraz uzuluyorum çocuk doktorunu aradım açmıyor ulaşamadım sinir oldum :cussing:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Temmuz , 2011, 11:11:51
sağol canım beim iyiym çok şükür sen nasılsın,meleğin nasıl?hersey yolunda dimi tatlım?elifim huysuz biraz bugünlerde aglayıp duruyor kakasını yapmaya çalışıyor 15 günlükken kullanılması gereken bır vıtamın vardı ona basladık kemık gelışımı ve bıngıldagın kapanması için her bebek kullanmak zorunda omu yaptı bılmıyorum çocuk kakasını yapmak istıyor ama gaz cıkarıyor yapamıyor emzirdim uyuttum şimdi ona biraz uzuluyorum çocuk doktorunu aradım açmıyor ulaşamadım sinir oldum :cussing:
ooyyy kıyamam ben balıma.esimin teyzesininde 2 aylık bebeği geçen kucağında annesinin ay öyle bi suratını büzdü kendini kollarını sıktıki anlatamam.sasırdık onu öyle görünce korktuk.meğerse tuvaletini yapamıyormus.ay içim gitti.çok zor ya.insallah geçen hemen normale döner güzelim.biz iyyiz bakalım teyzesi.sükür bi sorun kalmadı.bulantılarımız da daha yeni yeni bitiyor.yeni hamislikten tat alıyorum anlaycağın :ehi: .merakla cinsiyet öğrenmeyi bekliyoruz iste :love9:

izemsevi

ev emizlenecek ama kızlar şuan burda bir yağmur yapıyor görmeniz lazım hava çıldırmış resmen o şekilde dışarda nevresim takımım var ıslandı dışarıda çıkamadım toplamak için ne yapıyım yeniden yıkarım evet pisicik az kaldı dün 1 tane 75 2 tane 50lik sancım çıktı nstde kızım dün hemşireyi çıldırttı resmen kadın takıyor o vırt kayıyor bidaha takıyor gene kayıyor tam 4defa böyle oldu bu kız çok gezgin olcak dedi halbuki hiç yapmazdı böyle dün doğum öncesi tahliller yapıldı genel anesteziye karar verildi anestezi uzmanıyla konuştuk dün çok yorucuydu ekg çekildi bir sürü tahlil yapıldı

Aytii

slm dünürüm,hoşgeldinizzz,nasılsınız bakalım?

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 19 Temmuz , 2011, 11:36:02
selam kızlar  :opucuk:

aleykümselam canım .  :opucuk:
son hafta heyecan dorukta ..  :love9: :love9: Allah sağsağlim kavuştursun inşallah .. Güzel haberlerinizi almak nasip olsun ..  :amin: :amin:  :nazar:
dün misafir geldi 6 aylık bi oğluş misafirim vardı oyyyyyyy yedim onu yedim .. tam tosundu ..
onlar gittiler böle bi içim kötü oldu  :k06: düşünsene dedim eşime .. öle bi melek .. hep bizimle..   :love9: :love9: :love9: :love9: çok güzel birşey Allah herkese nasip etsin inşallah . kimsenin gözünde koymasın ..  :amin: :amin:  :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Temmuz , 2011, 11:43:45
slm dünürüm,hoşgeldinizzz,nasılsınız bakalım?

ayy pisicik .. profilindeki koyunla kuzu çok dadluuuuuuuuuuuu  :love9: :love9: