2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım oğuzda sağlıkla doğacak hayırlısı ile. Senin kontrolün ne zaman canım?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

aydinays

Üçüncüye soruyorum ayten cevap alamadım. Senin kontrolün ne zaman canım???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 18 Temmuz , 2011, 16:21:47
Üçüncüye soruyorum ayten cevap alamadım. Senin kontrolün ne zaman canım???
pardon canım ya görmedim  :-\

çarşamba kısmetse

aydinays

Hadi canım çarşamba günü çatı muyanen mi olacak? Ay seninde son günler maşallah canım benim. Nurdan sonra senide heycan bastı değil mi?

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 18 Temmuz , 2011, 16:25:22
Hadi canım çarşamba günü çatı muyanen mi olacak? Ay seninde son günler maşallah canım benim. Nurdan sonra senide heycan bastı değil mi?

off hemde nasıl ya :) evdekilere hiç belli etmiyorum gayet rahatım  :k06: ama içim içime sığmıyor  :love9: çatı muayenesinden sonra genelde 2 3 gün içinde doğum olur derler galiba benimde bu hafta olacak

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 18 Temmuz , 2011, 16:28:18

off hemde nasıl ya :) evdekilere hiç belli etmiyorum gayet rahatım  :k06: ama içim içime sığmıyor  :love9: çatı muayenesinden sonra genelde 2 3 gün içinde doğum olur derler galiba benimde bu hafta olacak

Allaaaaaaaahhhh .. nası tutuyorsun kız kendini .. hiç belli etmiyorum ne demek ..
ay maşşallah .. cumaya kadar oğuz kollarında olabilir . düşüncesi bile çok heyecanlı .
ben de ağustos ilk haftası dopler var . ayrıntılı ultrason var orda görmek için sabırsızlanıyorum şu an ..
çook eskide kaldı sana göre bunlar dimi  :k06:

Aytii

yok canım okadarda eski değil :D

ne biliyim genelde soğuk kanlıyımdır

belli edemiyorum işte  ::)

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 18 Temmuz , 2011, 16:33:47
yok canım okadarda eski değil :D

ne biliyim genelde soğuk kanlıyımdır

belli edemiyorum işte  ::)

öyle olmak iyi aslında ama ben panik olarak baya belli ederim  :k06:  diye düşünüyorum ..

ama doğum haftamda kal gelir bana ..  :ehi: :ehi: :ehi:  :icon_pale:

yada gidelim bi an önce doğsun da seveyim diye sabırsızca beklerim ..  ::) :k06:

Aytii

şimdi sadece heyecan var  :love9:

hastaneye giderken kıyameti koparıyomuşum ben soğuk kanlılık felan fısss  :toothy10: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 18 Temmuz , 2011, 16:39:39

hastaneye giderken kıyameti koparıyomuşum ben soğuk kanlılık felan fısss  :toothy10: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  süper olur ama .. kamera olsada kaydetseler seni o halinle  :ehi: :ehi:

yok yok cesaretli kızsın sen .. bunu da halledersin ..  :icon_thumright:  :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 18 Temmuz , 2011, 16:28:18

Ne mutlu sana canım. Bugün bizim paşanın hareketlerini ilk kez dışarıdan fark ettik. Babasıda gördü karnıma elini koydu babacığını elini tekmeledi. Maşallah ona hafif hafif vuruyor canımı acıtmamak için. :nazar: :nazar: :nazar:
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 18 Temmuz , 2011, 16:39:39

Aman kopart canım yaaa ne olacak ilk kez başına geliyor senin doğumun normal doğum olacakmış gibi geliyor.

Aytii

güneşş

selam güzel annişler ve anne adayları..nasıl geçiyor günleriniz..ben pek giremiyorum fırsat bulamıyorum tontişimle uğraşmaktan  :k06: babamızla dönüşümlü dinleniyoruz  :k06:  gece uykularınız nasıl biz bir saatte bir emişiyoruz uyur gezer vaziyette oluyorum  :k06:  o eski deliksiz uykular artık çokk uzakta  :cildir: bu arada tavsiyede vereyim gaz sorunu olan arkadaşlar SAB SİMPLEX damla çok iyi geliyor.. birde kızlar tontişim pişik oldu her altını açtığımda ıslak pamukla temizliyorum ıslak mendil tahriş eder diye kullanmıyorum pişik kremi kullanıyorum genede oldu  :y25:  sizin tavsiye edeceğiniz bir yöntem yada krem varmı  :director: tek huysuzluğumuz şimdi pişik yüzünden gerçi artık hep altını yıkıyorum açtığımda ama ne yapacağım bilmiyorumm..

Aytii

Güneş bepanten al pişiğe çok iyi geliyo ;)