2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

havalr çok sıcak canım ,bebeğin oluncada çok dikkat etmek gerekıyor mesela kuzenimin düğünü var izmirde 5-6 gün sonra ama ben gıdemıyorum izmir 8 saat otobusle gıdemem ee 20 günlük çocuk uçağa binerse ne olur ,ne olmaz o onuda endişelerim var oyuzden gidemiyorum
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

bencede gitme

dünde benim kuzenin düğünü vardı bende gitmedim

bu halimle risk almak istemedim

zaten yürüdüğüm zaman dışarda illa sancı giriyo

korkuyorum bişey olacak diye

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa nurum yapmışı doğum aniden elif uyandı çok ağlıyor bugün gazı var onla ilgilendim başlık açmışın ana sayfada gördüm sadece daha bakamadım hemen bakıyorummm
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

evet doğurdu çok şükür  :amin: nasıl mutlu oldum anlatamam  :love9:

sıra bende artık  :occasion5:

ama doktoru bebeğin kilosunu yanlış söylemiş

3750 civarıydı en son doğduğunda 3300 civarı doğmuş  :nazar:

banu_fth

Aytii

:k06:

iyi canım ne olsun Nurun haberiyle sevindik  :hello2:

sen nasılsın  :opucuk:

aydinays

Slmm kızlar biz geldik. ohh çok şükür oğuzhanımızda gelmiş aramıza. Ama doktor bayağı bir yanlış söylemiş kilosunu.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

darısı başına canım dünürüm artık senden haber bekleyeceğiz :aferin: +500 -500 yanılma payı var ya ultrasonda nuunda demekki -500 gibi bişey olmuş çok şükür iyi kilosu yıne ama şöyle bişey var doğumdan 1 hafta sonra kontrole gıdıyosun çocukta doğum şişlikleri inince 250-400 arası bir kilo kaybı daha oluyor  :-\elifim 3790 a düşmüştü mesela şimdi yine eski kılosuna döndü hatta dahada almıştır bile

eylül,hemşomm hoşgeldiniz kızlar
dünürüm ya ben elifin kırkı çıktıktan sonra falan izmire gitmek istıyorum 1sa uçakla bir bilgin varmı canım senin bebeklerın uçağa bınme durumuyla ilgili :icon_scratch:

aydinays

Efet ultrasonu yalnışmış. Sıra aytide. Ayti senin ne zaman kontorülün?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

hoşgeldin Ayşe

aferin dünürüm iyi bakmışsın gelinime  :nazar:

bakalım bizimkisi nekadar doğacak  :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 18 Temmuz , 2011, 16:00:17
:k06:

iyi canım ne olsun Nurun haberiyle sevindik  :hello2:

sen nasılsın  :opucuk:

aynen valla ben doğurmuş gibi rahatladım  :k06: :k06:  :love9:  :nazar:

iyiim nolsun gün öldürüoz anca .. hadi bakalım sira sende .. oğuzhan geldi şimdide oğuz u bekliycez  :love7:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Temmuz , 2011, 16:06:55
dünürüm ya ben elifin kırkı çıktıktan sonra falan izmire gitmek istıyorum 1sa uçakla bir bilgin varmı canım senin bebeklerın uçağa bınme durumuyla ilgili :icon_scratch:

birsey olmaz sonuçta herhangi bir sağlık sorunu yok çok şükür bide havalar çok sıcak değilse neden gitmeyesin

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Temmuz , 2011, 16:06:55

hoşbulduk canım .. maşşallah yarasın canım yaa sütün .. topladığına göre kendini yarıyo işte .. maşşallah ..
çok ta tombik olmasın canım .. sağlıklı olsun yeter  :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 18 Temmuz , 2011, 16:07:58
hoşgeldin Ayşe

aferin dünürüm iyi bakmışsın gelinime  :nazar:

bakalım bizimkisi nekadar doğacak  :love9:

ııımmmmmmm   :icon_scratch:    4kg  :k06: