2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurcum senı anlıyorum aynı senın gıbı bende senaryolar kuardım kafamda ama rahat ol inan Rabbim ne nasip etmişse onu yaşıyorsun bize kalan tek şey hakkımızda hayırlısı olmamaız için dua etmek,sadece dua et ve strese girme tatlım yarın bir git bakalım ne olacak ne dıyecek doktorun belki açılman artmıştır ve 1-2 gun bekle normal doğum için bır engel yok dıyecek belkıdede oğuzhanın kılosu yada kafa çapı buyuk normal doğum için dıyecek,elbet bişey diyecek,baştan beri aynı doktorun hastasısın sonuçta onunda sorumluluğu var
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Temmuz , 2011, 17:52:55
nurcum senı anlıyorum aynı senın gıbı bende senaryolar kuardım kafamda ama rahat ol inan Rabbim ne nasip etmişse onu yaşıyorsun bize kalan tek şey hakkımızda hayırlısı olmamaız için dua etmek,sadece dua et ve strese girme tatlım yarın bir git bakalım ne olacak ne dıyecek doktorun belki açılman artmıştır ve 1-2 gun bekle normal doğum için bır engel yok dıyecek belkıdede oğuzhanın kılosu yada kafa çapı buyuk normal doğum için dıyecek,elbet bişey diyecek,baştan beri aynı doktorun hastasısın sonuçta onunda sorumluluğu var

bol bol dua ediyorum pisiciğim allahım hakkımızda hayırlısını versin diye.beklemek zormuş gerçekten yaşamadan insan anlayamıyomuş seni şimdi o kadar iyi anladım ki allaha şükür sen sağlıklıca aldın elifini kollarına darısı bizlerin başına..
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben çıkıyorum kızlar oturamıyorum sancım var biraz her şey için teşekkür ederim ilgilendiniz bilgilendirdiniz allah razı olsun  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Rabbim hakkında hayırlısını versin nurum,su gibi bir doğumun olur inşallah,dualarım seninle canım....kızlar ben çıkıyorum elifim uyandı epey uyudu acaip acıkmıştır şimdi :)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlar sabah nsj ıcın hast. Geldm 4.5 cm acıklık varmıs zor normal dogum dedı doktor bebek kanala gırmemıs zor bı dogum olabılır dedı sunı sancıyla denıcem olmazsa sezeryan olcam telden gırdm sıteye.bana dua edın lutfen...

Aytii

bak açılman başlamış canım maşallah yine okadar az değilmiş

sen bugünmü yatacaksın hastaneye?

Nezo

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 18 Temmuz , 2011, 09:14:27
kızlar sabah nsj ıcın hast. Geldm 4.5 cm acıklık varmıs zor normal dogum dedı doktor bebek kanala gırmemıs zor bı dogum olabılır dedı sunı sancıyla denıcem olmazsa sezeryan olcam telden gırdm sıteye.bana dua edın lutfen...
Canım Allah Yardımcın Olsun Bende Seni Soruyordum. Allah Kurtarsn İkinizide Dualarımız Seninle.  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 18 Temmuz , 2011, 09:14:27
canım benimm insallah kurtulmustur diye dua ede ede girdim.allah yardımcın olsun rabbim kurtarsın sıkıntısız.dualarımdasın :amin: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

nurum benim açıklığın çok iyi zaten 4 cm den sonra epidural taktırıp suni sancının acısını hissetmıyorsun bile şuan hastanedesin buyuk ihtimal belkide yavrunu kucagına almışsındır bile Allah yardımcın olsun canım  :amin: :amin: :amin:bizi haberdar et lütfen

susanna

:nazar: acikligin azda degilmis insallah sihatle kolaylikla almistir oglusunu kucagina
rabbim bi avazda kurtarsin insallah
:amin: :amin: :amin:

Aytii

hoşbulduk canım  :opucuk: nasılsın? Elifim nasıl  :love9:

sağl canım çok şükür iyiyiz elifi ancak uyuttum bugün huysuz biraz göğsümü hiç bırakmıyor yavrum ya süt komasına gırecek uyuyor kalıyor yatırıyorum uyanıyor sabahtan beri kan ter içinde kaldım neyse şimdide uyudu aytırdım bakalım uyanacakmı birazdan yıne :-\sen nasılsın,sancın varmı canım?evde kayınvaldenler var dimi hala?

Aytii

maşallah de canım emsin ya inşallah Oğuzda emer öyle  :nazar:

valla benim gündüz bişeyim yokta gece uyurken zorluk çekiyorum işte. karnım iyice ağırlaştı. kim bilir belki 4 kilo olmuştur danmadın  :nazar: çarşamba gelsin istiyorum artık sıcaklardan bunaldım. bide doğumdan sonra İstanbula gitmem lazım konsolosluğa Oğuzun kaydını yaptırcam ilerde oda çift vatandaş olsun diye. kayınvalideler burdalar evet ve uzun bi süreliğine kalacaklar eğer ben işe dönersem. İstanbula giderken o bakacak oğluşuma mecburen bu sıcakta onu alamam yanıma