2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

vallah Şerife bugün itibari ile 9 diye sayıyorum ama bana sanki 27 sini geçmez gibi geliyo

bugün çok az hissettim hareketlerini tedirginim aslında sanki her an herşey olacakmış gibi

hayırlısı olsun diyorum doktorumda zatn 15 inden sonra gelebilir demişti

sabahtan beri 5 6 kez hissettim hareketlerini ilk defa bu kadar az hissettim  :dontknow:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: serife26 - 17 Temmuz , 2011, 17:28:54
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Temmuz , 2011, 16:28:30
öznurum benim elifte öyle çok şükür artık sadece anne sütü veriyorum sütümde arttı,ama saatte 2-3 kez istiyor gecede işte 11 de yattıysa 2.5 -3 gibi uyanıyor emziriyorum ama o emzirme durumu uzun sürüyor yani hemen uyumuyorki 1 saati buluyor emip uyuması,sonrada sabah 6da tekrar uyanıyor işte

saatte 2-3 kere nsl emiyooo??yani kaç dakika emebiliyoo bebişşş :) benim bebekte bi sorun mu var acaba,neden emme olayı biz de az acaba,kafam karıştı valla benim de :-\

saatte 2-3 kere derken her emiş en fazla 10 dakıka sürüyor sonra uyuyakalıyor bizimki oyuzden.10-15 dk kestırıp tekrar uyanıyor tekrar ıstıyor uykuya dalmadığı zamanlarda ise ağzı yoruluyor yada çok terlıyor ondan bırakıyor ama 15-20 dk sonra zırlamaya tekrar baslıyor bence senınkı normal bızımkılerde var bır sorun
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

peki hareketleri nasıl?

bende azalma var bugün

bide herkesin suyu gelmeyebiliyo Nur

nurum benım ılk çatı muayenemı tabiki seda hanım yaptı ilk muayenede bişey gelmedi sonra acile gitmiştim gece kasılmam çoktu bir adam vardı doktor o yaptı acaip acıdı eve gelıncede lekelenmem oldu kahverengı kanama yani.sonraki muayenelrı yıne seda hanım yaptı her yaptıgındada kahverengi mukuslu akıntı geldi eve geldiğimde zaten söylemıştı normal telaşlanma dıye.ee suni sancı olayına gırınce ben bıle sayamadım gelen parmakladı gıden parmakladı hepside cıdı sinir oldummmm  :-ooo :-ooo :-ooo
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 17 Temmuz , 2011, 17:33:21
vallah Şerife bugün itibari ile 9 diye sayıyorum ama bana sanki 27 sini geçmez gibi geliyo

bugün çok az hissettim hareketlerini tedirginim aslında sanki her an herşey olacakmış gibi

hayırlısı olsun diyorum doktorumda zatn 15 inden sonra gelebilir demişti

sabahtan beri 5 6 kez hissettim hareketlerini ilk defa bu kadar az hissettim  :dontknow:

ayten son dönemlerde hareketleri çok garipleşiyor ya,bazen hiç kımıldamıyor gibi gelirdi bana gün boyu,sonra gece yatarken aktifleşirdi fln,yeri daraldı ya,normaldir seninkisi de muhtemelen,tabi yine de tedbiri elden bırakmamk lazım,hadi bakalım çok az kalmış sana da,sonra uykusuz uykusuz dolanırsın sen de ortalarda :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 17 Temmuz , 2011, 17:34:13
peki hareketleri nasıl?

bende azalma var bugün

bide herkesin suyu gelmeyebiliyo Nur

canım benim hareketlerde hiç bi değişiklik yok hala hareketlii
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

dünürüm telaşlanma 39-40. haftalarda bende neredeyse hiç hissetmıyordum gunde sadece 1-2 kez net hıssedıyordum hatta :dontknow:
buarada benımde suyum suni sancı çekerkenn geldi

Aytii

serife26

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Temmuz , 2011, 17:33:49
Alıntı yapılan: serife26 - 17 Temmuz , 2011, 17:28:54
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Temmuz , 2011, 16:28:30
öznurum benim elifte öyle çok şükür artık sadece anne sütü veriyorum sütümde arttı,ama saatte 2-3 kez istiyor gecede işte 11 de yattıysa 2.5 -3 gibi uyanıyor emziriyorum ama o emzirme durumu uzun sürüyor yani hemen uyumuyorki 1 saati buluyor emip uyuması,sonrada sabah 6da tekrar uyanıyor işte

saatte 2-3 kere nsl emiyooo??yani kaç dakika emebiliyoo bebişşş :) benim bebekte bi sorun mu var acaba,neden emme olayı biz de az acaba,kafam karıştı valla benim de :-\

Allah sabır versin valla,benim yeğenim de senin bebeğin gibiymiş anneme sordumda,gazlıymış ilk günden beri,uykusuz durdukça memeye sarılırmış.

saatte 2-3 kere derken her emiş en fazla 10 dakıka sürüyor sonra uyuyakalıyor bizimki oyuzden.10-15 dk kestırıp tekrar uyanıyor tekrar ıstıyor uykuya dalmadığı zamanlarda ise ağzı yoruluyor yada çok terlıyor ondan bırakıyor ama 15-20 dk sonra zırlamaya tekrar baslıyor bence senınkı normal bızımkılerde var bır sorun

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Temmuz , 2011, 17:38:02
dünürüm telaşlanma 39-40. haftalarda bende neredeyse hiç hissetmıyordum gunde sadece 1-2 kez net hıssedıyordum hatta :dontknow:
buarada benımde suyum suni sancı çekerkenn geldi

ne bileyim hiç alışık değilim ya hareket etmemesine

off bu çarşambada bi gelseydide bir sonuca varsaydık

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 17 Temmuz , 2011, 17:38:32
sanki şimdi çok uyuyorumda  :laughing7:

yok yok ağrımda vardı,sızımda ama yine de uyuyodum arada eskiden,o bile yetiodu,ben şimdi hiç uyuyamıyorum,şu an uykusuzluktan ölüyorum ama yatamıyorum bile,yatsam yorgunluktan uykusuzluktan uyuyamıyorum,garip bi durum:)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Temmuz , 2011, 17:36:38
nurum benım ılk çatı muayenemı tabiki seda hanım yaptı ilk muayenede bişey gelmedi sonra acile gitmiştim gece kasılmam çoktu bir adam vardı doktor o yaptı acaip acıdı eve gelıncede lekelenmem oldu kahverengı kanama yani.sonraki muayenelrı yıne seda hanım yaptı her yaptıgındada kahverengi mukuslu akıntı geldi eve geldiğimde zaten söylemıştı normal telaşlanma dıye.ee suni sancı olayına gırınce ben bıle sayamadım gelen parmakladı gıden parmakladı hepside cıdı sinir oldummmm  :-ooo :-ooo :-ooo

anladım canım hiç bi fark yok yani diğer hastanelerdeki gibi ,sadece doktorun değil ordaki herkes bakıyo açılma varmı diye işte o da beni acayip strese sokuyo.ben düşündüm ki doktorun kimse o ilgilenir sadece dün canım baya yandıda onun defalarca olduğunu düşünemedim sana bi soruyum dedim
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

nurcum ben gece acile gittiğim için acil durum diye doktor bakmıştı ama senın doktorun hastanedeyse neden baskası baksınki birde suni sancı aldığım için odaya bir sürü gelen giden oluyor oyuzden onlar bakıyor suni sancıya gerek kalmaz belkı sancın gelir,doktorunda hastanede olur o ılgılenır senle ozaman

serife26

aaaaaaaaaaaaaaa NUR sen hala hamile misinnnnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hala burlarda takılıyorsun inanamıyorummmmmm :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bebiş hala annesinin karnında,demekki yerini çoook sevioooo :love9: :love9:
yarın mı belli olacak nolcağı???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Temmuz , 2011, 17:42:44
nurcum ben gece acile gittiğim için acil durum diye doktor bakmıştı ama senın doktorun hastanedeyse neden baskası baksınki birde suni sancı aldığım için odaya bir sürü gelen giden oluyor oyuzden onlar bakıyor suni sancıya gerek kalmaz belkı sancın gelir,doktorunda hastanede olur o ılgılenır senle ozaman
inşallah canım gün geçtikçe her gün aklıma başka başka şeyler geliyo takılıp kalıyorum