2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

SEN ÇARŞAMBA GİDİCEN DİMİ KONTROLE AYTEN.ZAMANIN AZ KALDI ARTIK SENİNDE DOĞUM ŞEKLİN BELLİ OLURR ARTIK SENİN BEBEKTE İRİ KİLOSU KAFASI NE KADAR GELECEK BAKALIM İNAT ETTİK NORMAL PIRTLICAZ DİYE BEKLEDİK O KADAR AMA ALNIMIZA YAZILAN NEYSE ONU GÖRCEZ.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 15:59:25
SEN ÇARŞAMBA GİDİCEN DİMİ KONTROLE AYTEN.ZAMANIN AZ KALDI ARTIK SENİNDE DOĞUM ŞEKLİN BELLİ OLURR ARTIK SENİN BEBEKTE İRİ KİLOSU KAFASI NE KADAR GELECEK BAKALIM İNAT ETTİK NORMAL PIRTLICAZ DİYE BEKLEDİK O KADAR AMA ALNIMIZA YAZILAN NEYSE ONU GÖRCEZ.

evet çarşamba

bende ağda yaptım bugün  :suclu: heryerime ne olur ne olmaz diye  :laughing7:

kalçalı kadınların açılması olur derler benim maşallah at gibi  ;D bakalım sonuç ne olacak

banu_fth

valla benim de kafamı iyice karıştırdınız .  :icon_scratch: :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Temmuz , 2011, 16:01:07
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 15:59:25

evet çarşamba

bende ağda yaptım bugün  :suclu: heryerime ne olur ne olmaz diye  :laughing7:

kalçalı kadınların açılması olur derler benim maşallah at gibi  ;D bakalım sonuç ne olacak

AÇILMAN OLMUŞTUR SENİN İNŞALLAHHH BENDE BIKTIM O AĞDA İŞİNDEN ARTIK YAPAMIYORUM AMA, MAKİNAYLA ALIYORUM O DA 2 GÜNE Bİ ÇIKIYO DELİRCEM EN SONUNDA BU SEFER SON BU SEFER SON DİYE :D bi türlü sonu gelmedi  :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Temmuz , 2011, 16:01:33

hiç birimizzz sarfoşuzzzzzzzzzzzzz
neden karıştı eylül kafan :D

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 16:06:26
Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Temmuz , 2011, 16:01:33

hiç birimizzz sarfoşuzzzzzzzzzzzzz
neden karıştı eylül kafan :D

aynen sarhoş oldum  :ehi: :ehi:
beliniz ağrısa dert ağrımasa .. açılma olsa dert olmasa ..
ne zaman ne olucağı da belli diil .. hiçbişe hiç bişeyin işareti diiiiil  :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

susanna

nur sen hergun dr a gidiyosunya hani onlarmi soluyo bukadar acilman var yada yok diye  :icon_scratch:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

iyiyim aytenim,canım dünürüm siz nasılsınız oğuzla?özledim ya sizleri elifi uyuttumda bir bakayım dedim,nurda görünmüyor acaba hastaneye falanmı gitti :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

iyiyiz bizde sıcaklar hariç iyi gidiyo herşey  :nazar:

Nur yarın gidecekti yine kontrole sezeryan için kesinleştirmek istiyodu tarihi

salı büyük ihtimal sezeryana alır beni diyordu dün banada yazmış,havalar burdada çok sıcak hergun duşa giriyorum ,elifimle yapışıyoruz birbirimize bir görsen oda çok terlıyor saatbasıda emmek ıstıyor  :-\

Aytii

maşallah ona emsin işte ne güzel  :nazar:

vallah sizin doktorlarınız bi garip geliyo bana  :dontknow: kız 40 haftasında çatı muayenesine alındı

bana doktorum 39 haftanın dolduğu gün alırım demişti

çarşamba gidicem kısmetse bakalım açılmam varmı

eğerki yoksa banada sezeryan için gün verir.. hayırlısı

nurla hastanelerimiz aynı ama doktorlarımız farklı,40. hafta çok geç geldi bana çatı muayenesi için ya aniden sancısı gelde ne olacak belkı normal doğum için uygun değil :-\inşallah hayırlısı olur nurun hakkında ,onada söyledim sezeryandan hiç korkma diye mesela benım ıyıkı normal olmamış elıfın kafası buyuk zaten 4 kılo uzerı doğdu ve bir aksilik çıkma olasılığı çok yuksekti çok şükür bugün tam 20 gün oldu ve ben eskisi gibiyim  :nazar:dikişlerimi hiç bir şekılde hissetmıyorum rahat rahat hareket edebılıyorum ,her işi yapabılıyorum ve en güzeli nefesim kesilip yorulmuyorum :)sadece gece uykusuzluğu var üzerimde okadar