2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

biz geldik kızlar kızım 3505gr olmuş teyzeleri dr amcası erken almıycam gününe 1 hafta kala alıcam dedi 2-4 agustos arasında bir tarih olacakmış agustosun ilk günü söyleyecek sata göre 36+2 ama gelişimine göre tam 38 haftalıkmış  :nazar: maşallah kızıma şuan oğum olsa korkmadan alabiliriz riskli dönemi atlattı dedi plesenta ve suyu gayet iyi diye söyledi pazartesi doğum öncesi tahliller yapılcakmış nstye gircem birde anestezi uzmanıyla konuşcakmışız 29 temmuzda gene kontrol var bizden haberler böyle :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

izemsevi

bu arada kızım hala dönmemiş teyzeleri :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

maaşallah sevalcim senin kızda 4 kiloyu bulacak bence :nazar: Rabbim hayırlı sağlıklı bir doğum nasip etsin inşallah :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

pisicik yaklaşık18-20gün var bu arada 500-600gr daha alırsa evet 4 kilo dogacak gibi gözüküyor drum herşey yolunda gözüküyor verdiğimiz tarihi %90bekler ama olaki heycan yapıp erken gelmek isterse suyun felan gelirse yemek yemeden aç karnına çık gel hemen sezeryana alırız dedi ama dönmemiş dr hala rahat rahat yatıyor dedi miniğim benim :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Temmuz , 2011, 17:32:27
biz geldik kızlar kızım 3505gr olmuş teyzeleri dr amcası erken almıycam gününe 1 hafta kala alıcam dedi 2-4 agustos arasında bir tarih olacakmış agustosun ilk günü söyleyecek sata göre 36+2 ama gelişimine göre tam 38 haftalıkmış  :nazar: maşallah kızıma şuan oğum olsa korkmadan alabiliriz riskli dönemi atlattı dedi plesenta ve suyu gayet iyi diye söyledi pazartesi doğum öncesi tahliller yapılcakmış nstye gircem birde anestezi uzmanıyla konuşcakmışız 29 temmuzda gene kontrol var bizden haberler böyle :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

maşallah prensesine sevalll
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 17:39:42

tşkürler nur teyzesi bizim dr göre 2-4 ağustos olcak inşallah prensesimde beklerde o tarihi nur sen tahlil yaptırdınmı doğum öncesi tahliller yapılıyormuş :dontknow:

Bende elifi uyuttum size bir baqkayım dedim sabahtan beri ayaktayım şimdi arkama yaslanıp oturdum,dinleniyorum :suclu:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Temmuz , 2011, 17:42:03
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 17:39:42

tşkürler nur teyzesi bizim dr göre 2-4 ağustos olcak inşallah prensesimde beklerde o tarihi nur sen tahlil yaptırdınmı doğum öncesi tahliller yapılıyormuş :dontknow:

YOK CANIM TAHLİL FİLAN YAPMADI BANA
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

pisicik sen yaptırdınmı tahlil doğum öncesi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

POPOM ÇOK AĞRIDI ŞİMDİLİK KAÇIYORUM BEN GELİRİM YİNEE  :opucuk:

izemsevi

:hello: :hello: bizde kayınvalidelere geçicez öptük sizleri

sevalcim doktorum belli aralıklarla zaten tahlil verıyordu bana son zamanlardada karaciğer enzimlerimden dolayı kanıma her hafta bakıldı oyuzden sanırım doğum öncesi tahlıle gerek duyulmadı yada genel anestezi olmadım ya belkıde oyuzden,doğum sonrası kan alınıp yapıldı sanırım oda kanımın çok düşüp düşmediğine bakmak içindi

yaaaaaaaaaaa ben geldim siz gidiyosunuz amaaaa :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

susanna

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 13:35:39
bugün burası terk edilmişş  :k06:
nur sen dun hastaneye gitmicekmiydin bacim hayirdir evdemi dogurmaya karar verdin  :k06: