2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

ne yapsın çocuk çıkamıyor işte  cankuşlar biz kızımla giyinmeye gidiyoruz bizlere dua edin hayırlı haberlerle dönelim   :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Temmuz , 2011, 15:07:14
ne yapsın çocuk çıkamıyor işte  cankuşlar biz kızımla giyinmeye gidiyoruz bizlere dua edin hayırlı haberlerle dönelim   :amin:

haber ver ama tamam mı sezeryan gününü söylerseee.allaha emanet olun güzel haberlerle gel inşallah
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

tabi canım mutlaka haber veririm akşamda olsa yazarım burayavöptüm sizleri dualarınız bizimle olsun :hello:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

nur bugundemi tık yok kızzzz daha gelecegı yok bu oglanın :ehi: :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

tulayysl

güzel haberlerle gel inş. izemsevi..

banu_fth

nuuuuuuuuurr hergün bir umutla açıyorum bu sayfayı .. kızlar he doğurmuş şöyle ollmuş böyle olmuş yazmış olsunlar diye  bakıyorum amaa velakinnnnn yine burdasın ..

ay sancı nası geliomuş yaa .. bi yolu yokmu ???   

hayırlısıyla doğuraydın hepsimize dert oldu .. oğluş ta sıkılmıştır ama napsın ..  :love9: :love9:  sağlıkla kavuşun hayırlısıyla hadi .. hikayeni dinlemek için sabırsızlanıyorum  :k06: :k06: 

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

terkedecem bu şehriiii  :k06: :k06: alcam başımı göbeğimi gitcem başka diyarlara

*•.¸♥gonca♥¸.•*

nurun dogurması herkese dert olduuuu :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: hee yaa bi doğuraydım hep beraber rahatlıcaktık.az önce komşu geldi onun oğluda 9 ay 15 günde doğmuş doktoru ya yokuş çık ya eşinle birlikte ol demiş kadın yokuşu çıkmış inerken suyu gelmiş akşam kociş gelince tepe bulakta ben bi inip çıkıyım  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 15:34:28
:ehi: :ehi: :ehi: hee yaa bi doğuraydım hep beraber rahatlıcaktık.az önce komşu geldi onun oğluda 9 ay 15 günde doğmuş doktoru ya yokuş çık ya eşinle birlikte ol demiş kadın yokuşu çıkmış inerken suyu gelmiş akşam kociş gelince tepe bulakta ben bi inip çıkıyım  :ehi:

valla dağa mı tırmanırsın .. tepe mi bulursun .. terk-i diyar mı eylersin .. ne yapacaksan yap ..

hurmaları yeeee... doğur şu oğuzhan paşa yı artık .. çok merak ettim bebişini ..  :love9: :love9:  :k06:  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kasıldı bebekte toplandı öylece duruyo yavrucak sıkışıyo artık kıyamam ben onaaaa kuzum benim o yaaaaa

banu_fth

eli kolu hiç durmuyordur şimdi onun . ayakları filan .. refleks oynatıyordur .. kıyamam yavrucak yolu tarif etsene annesi ..  gelsin bi an önce ..

şurdan gitcen şöle yapcan.. doğduktan sora da böyle bükülüyorlar biliosunuzdur .. sütünü içio gazını çıkartırken böle bükülüo .. çok hoş oluyor yaaa.. ayyyyyyy .. yirim onu yirim .. tüm bebişleri yirimmmmmm..   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: aşkım onlar benim yeriiimmmmmmm  :love9: :love9: :love9:

bir tane çizgi film vardı bi kız vardı tüm hayvanları çok seviyordu görünce böle boğazına yapışıp sıkıyordu .. seviomuş yani güyya ..tüm hayvanlarda kaçıyordu ondan . kendimi ona benzettim şimdi  :ehi: :ehi: :ehi:  tüm bebişlere sulanan biri gibi  :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ay evet yaa neydi o çizgi filmin adıı çok şirindi amaa  :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 16:16:51
ay evet yaa neydi o çizgi filmin adıı çok şirindi amaa  :ehi: :ehi:

Valla hatırlayamadım yaa .. çok tatlıydı ..  :love7: