2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

ben geldimmm yaz annişeleri nasılsınız  :wave:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Temmuz , 2011, 12:10:43
kızlar biliyorsunuz bugün iş yerimde son günüm. evimde şu an için internet yok. ama bağlatıcam inş. o süre zarfında sizlerden uzak kalıcam  :sad1: şimdiden hakkınızı helal edin, bolca konuştuk şakalaştık. umarım bir hatam, kusurum olmamıştır.

sen de hakkını helal et canım.bir an önce de bekliyoruz aramızaa
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Temmuz , 2011, 12:16:45
Kızlar sabah işe gelirken yemek yiyemedim. Şimdi öğlen yemeğini yiyip geldim. Çok kötü oldum midem bulanıyor. Elllerim ayaklarım sanki çekiliyor. Baş ağrısı oldu, ateş basması.  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
az da olsa yemen lazım aç aç durup yemişin yaa ondan olmuşş yapma bi daha öyleee ayşee
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

oğlum kaburgalarımı ağzıma doğru ittiriyor  :laughing7:

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 12:27:16
Alıntı yapılan: aydinays - 15 Temmuz , 2011, 12:16:45
Kızlar sabah işe gelirken yemek yiyemedim. Şimdi öğlen yemeğini yiyip geldim. Çok kötü oldum midem bulanıyor. Elllerim ayaklarım sanki çekiliyor. Baş ağrısı oldu, ateş basması.  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
az da olsa yemen lazım aç aç durup yemişin yaa ondan olmuşş yapma bi daha öyleee ayşee

az önce çok fena oldum ama sanırım geçti. Resmen bayılacaktım. Kahretsinde yalnızdım. Diğer arkadaşalr da yemekte. Santral bende olduğu için yerimi bırakıp gidemiyorum bir yere. Ama çok şükür şimdi iyiyim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: nagihannn - 15 Temmuz , 2011, 12:24:12
ben geldimmm yaz annişeleri nasılsınız  :wave:

hoşgeldin canımmmm yuvarlanıp gidiyoruz sen nasılsın? :D

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aydinays

Nereye gidiyorsun canım??? Doğuma mı? :flowers: :flowers:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

biz geldik kızımla bugün kontrolümüz var  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ve sanrım hala dönmedi çünkü başı sağ tarafımda hissediyorum umarım bugün sezeryan günü verir :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Temmuz , 2011, 12:47:54
Nereye gidiyorsun canım??? Doğuma mı? :flowers: :flowers:

yok canımmm gitmiyorum bi yeree :D yarın kontrolüm var sabah 8 de nst ye giricem büyük ihtimal geri dönerim ben yine :D

muhribe

seval hoşgeldin canım. dönmüş de olabilir şekerim. ben de öyle kafasını ve poposunu hissediyorum sanıyordum. doktor dün bi baktı dönmüşşşş  :hieyt:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Temmuz , 2011, 12:49:18
biz geldik kızımla bugün kontrolümüz var  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ve sanrım hala dönmedi çünkü başı sağ tarafımda hissediyorum umarım bugün sezeryan günü verir :amin: :amin: :amin:

hoşgeldin canımmmmm.güzel haberlerle gelirsin inşallah verir büyük ihtimalle senin de 26 günün kalmış şafağı azaltmışsın çünkü belli olur sanırım artık.

aydinays

Ayy inşallah canım benim yarın hemen dönmezsin.  :amin: :amin: :amin: Bir gidip iki dönersin. Eşin geliyor mu kontrollerine???