2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

canım ayten, izemsevi, ben varız doğumu yakın olanlar. içlerinde en son benim 11 ağustos

KasrıCinan

muhribe canım çok sevindim bebeğinin dönmesine.insallah normal doğum olur :amin: :nazar: masallah ona

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Temmuz , 2011, 11:13:29
canım ayten, izemsevi, ben varız doğumu yakın olanlar. içlerinde en son benim 11 ağustos

bende varımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

sümeyra çok sağol canım. senin minnoş nasıl?

muhribe

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 11:53:36
Alıntı yapılan: muhribe - 15 Temmuz , 2011, 11:13:29

bende varımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sen kazana düştün  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

ağlama yevrum kıyamam  :opucuk: kandil günü edilen dualar kabul olsun inş. sağlıkla en tez zamanda alırsın oğuzhanı kucağına  :amin:

Aytii

kızlar nasılsınız? Nurum üzülme canım öyle yada böyle gelecek bu çocuk :D bu arada senin oğluşun kilosu nasıl? son haftalarda çok alıyolar diyolarda  :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

inşallah muhriş.aytenim dün 3734 gr geldi 10 günde 200 gr almış

muhribe

kızlar biliyorsunuz bugün iş yerimde son günüm. evimde şu an için internet yok. ama bağlatıcam inş. o süre zarfında sizlerden uzak kalıcam  :sad1: şimdiden hakkınızı helal edin, bolca konuştuk şakalaştık. umarım bir hatam, kusurum olmamıştır.

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 12:06:46
inşallah muhriş.aytenim dün 3734 gr geldi 10 günde 200 gr almış

hmm maşallah  :nazar: ama yanılabiliyolarda

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Temmuz , 2011, 12:10:43
kızlar biliyorsunuz bugün iş yerimde son günüm. evimde şu an için internet yok. ama bağlatıcam inş. o süre zarfında sizlerden uzak kalıcam  :sad1: şimdiden hakkınızı helal edin, bolca konuştuk şakalaştık. umarım bir hatam, kusurum olmamıştır.

sende helal et canım inşallah kısa sürede bağlatırsın ve bolca görüşürüz  ;)

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Temmuz , 2011, 12:10:43

ne demek canım sende hakkını helal et. En kısa zamanda senden güzel haberler alalım inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Kızlar sabah işe gelirken yemek yiyemedim. Şimdi öğlen yemeğini yiyip geldim. Çok kötü oldum midem bulanıyor. Elllerim ayaklarım sanki çekiliyor. Baş ağrısı oldu, ateş basması.  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

canım kahvaltısız çıkma evden. tansiyonun düşer sıcaklarda Allah korusun. boş mideye yağlı öğle yemeği ağır gelmiştir  :-\

Aytii

kahvaltı yapmadan asla çıkma dışarıya birdaha Ayşe :nono: