2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

muhriş korkak cesaretli olur derler seninki tam öyle yani yusuf yusuf yapsada bırakmamış gene

Aytii

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

neyse kızlar size doyum olmaz ben kaçar  :opucuk: :wave:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:28:47
muhriş korkak cesaretli olur derler seninki tam öyle yani yusuf yusuf yapsada bırakmamış gene
çoğu benim hormonlarımın ürünü  :k06: bu akşam mesaiye kalacak mısın diyordum o anlıyordu  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

teyzoşları kızımın son parça kalan kıyafet ve battaniyelerini attım makinaya  :hello2: :hello2: :hello2: oh yumuş yumuş koksunlar muhriş sende az değilsin ha adamı gaza getir getir ondan sonra seni gidi gidi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:47:59
teyzoşları kızımın son parça kalan kıyafet ve battaniyelerini attım makinaya  :hello2: :hello2: :hello2: oh yumuş yumuş koksunlar muhriş sende az değilsin ha adamı gaza getir getir ondan sonra seni gidi gidi

OHH GÜZEL GÜNLERDE GİYSİN FISTIK
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

AYAKLARIM BİRAZDAN PATLIYACAK VE POPOM ÇOK AĞRIDI BEN KAÇTIM KIZLAR ÖPTÜM SİZİ  :opucuk:

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım muhabet süper yanlız cok güldüm

izemsevi

görüşürüz nurum sabaha girmezsen doğurduğundan şüphelenelimmi sitede birilerinde cep numaran varmı buraya haber verecek  :dontknow:

izemsevi

Alıntı yapılan: melek_ - 14 Temmuz , 2011, 16:56:44

slm melek hoşgeldin canım tabi siz vuslata erdiniz gülersin şimdi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:57:03
görüşürüz nurum sabaha girmezsen doğurduğundan şüphelenelimmi sitede birilerinde cep numaran varmı buraya haber verecek  :dontknow:

CANIM BÜYÜK İHTİMALLE DOĞURMAM :D numaram da bi kevserde var başkada kimsede yok

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:57:38

yok canım ne vuslatı bizde hala kenkiyiz daha kırkım cıkmadı bizde bebeyi ögreni ögrenmez bıraktık daha dogrusu kocam bıraktı daha önce düşük yaptım için korktu yani aylar oldu. oda durmadan kırkın bi cıksın senle görüşücem diyor :ehi:  :ehi: kırkımın hangi gün cıkacagını o biliyor ben hiç hesaplamadım  :ehi: 

izemsevi

Alıntı yapılan: melek_ - 14 Temmuz , 2011, 17:02:04
Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:57:38

yok canım ne vuslatı bizde hala kenkiyiz daha kırkım cıkmadı bizde bebeyi ögreni ögrenmez bıraktık daha dogrusu kocam bıraktı daha önce düşük yaptım için korktu yani aylar oldu. oda durmadan kırkın bi cıksın senle görüşücem diyor :ehi:  :ehi: kırkımın hangi gün cıkacagını o biliyor ben hiç hesaplamadım  :ehi:

valla adamlarda ne yapsın haklılar kızınıda benim yerime öp mis kokuluyu erken gelde azcık sohbet edelim kayınvalidenin eminim yeni maceraları olmuştıur

izemsevi

ben çıkıyorum kızlar öptük kızımla sizleri