2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

son aya kadar yapılmıyomu yav  :icon_scratch: doktor son ay bırakın dedi de
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 16:16:28
seval nasıl zaptettin sen o adamı. zincire falan mı vurdun  :laughing7:

muhriş bak yanlız değiliz nurda öyleymiş senin bu soruna ortak cevap verelim nur gel senle bir kulis yapalım :ehi: :ehi: :ehi: canım benim lekelenmem olduğu için ilk zamanşar zaten dr istemedi sonra dr istedi eşim olsun tedbiri elimizden bırakmayalım dedi eşimi işte buyüzden çok seviyorum çok anlayışlı

muhribe

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Temmuz , 2011, 16:19:35
benim doktorum muayenelerde söylüyordu, bir sakıncası yok yapabilirsiniz diye. son aya girince bırakın dedi.

yellowrose

benim kuzen doğuma 1 hafta var deyip pişirimiş işi kocişle ertesi gün sancısı geldi yarım saatte doğurdu valla  :toothy10:
tetiklemiş sanırım doğumu.
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

Aytii

Alıntı yapılan: yellowrose - 14 Temmuz , 2011, 16:20:59
benim kuzen doğuma 1 hafta var deyip pişirimiş işi kocişle ertesi gün sancısı geldi yarım saatte doğurdu valla  :toothy10:
tetiklemiş sanırım doğumu.

evet tetikliyomuş bizde kocişle bi süreliğine kankiyiz  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:20:20

muhriş bak yanlız değiliz nurda öyleymiş senin bu soruna ortak cevap verelim nur gel senle bir kulis yapalım :ehi: :ehi: :ehi: canım benim lekelenmem olduğu için ilk zamanşar zaten dr istemedi sonra dr istedi eşim olsun tedbiri elimizden bırakmayalım dedi eşimi işte buyüzden çok seviyorum çok anlayışlı

sevalcim benimde öyle oldu tatlım kan geldi 2 gün üst üste eşimde bi daha istemedi ben çok teklif ettim de :D hep reddedildim şimdide çok söylüyorum doğumu kolaylaştırıyomuş diye inanmıyo internetten okuttum sapıtmış bunlar kafayı yemişler böyle doktorluk mu olur diye kızıyo :D bi türlü kündeye getiremedim herifi :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 16:20:34
Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Temmuz , 2011, 16:19:35
benim doktorum muayenelerde söylüyordu, bir sakıncası yok yapabilirsiniz diye. son aya girince bırakın dedi.

eşimle kızımızın 40çıkınca bayramdan sonra yakınımızda bir kaplıca var oteli felan çok güzel oraya gitcez artık orda bakıcaz çaresine  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :-[ :-[ :-[ :-[

muhribe

nur duysun bunu. bu gece eşini ikna ederse yarın sabah oğuzhan kucağında  :ehi:

yellowrose

banada doktor yasakladı, plesenta rahme çok yakın kanama yapabilir diye geçen ay; lennn bu benim koca ondan mı yolladı beni istanbula acaba  :toothy10:  nası oolsa iş yok bu hatundan bize dedi gideyim mi dedim anında olur dedi  :toothy10: 
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

muhribe

benimki hem korktu hem bayıla bayıla yaptı :) işi bitince yusuf yusuf oluyordu, oynuyor mu bebek, hareket ediyor mu. her şey yolunda mı. bin türlü soru soruyordu  ;D

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 14 Temmuz , 2011, 16:23:02
Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:20:20

sevalcim benimde öyle oldu tatlım kan geldi 2 gün üst üste eşimde bi daha istemedi ben çok teklif ettim de :D hep reddedildim şimdide çok söylüyorum doğumu kolaylaştırıyomuş diye inanmıyo internetten okuttum sapıtmış bunlar kafayı yemişler böyle doktorluk mu olur diye kızıyo :D bi türlü kündeye getiremedim herifi :D

sen hiç tasalanma o şimdi ne planlar yapıyordur kendince 9ayda sen adamı kündeye getiremedin ama o bir günde seni kündeye getir  :ehi: mesela bizim 40çıktıktan sonra kaplıcaya gitme fikri eşmden çıktı buyıl tatilede gidemiyıruz değişiklik olur dedi artık başıma ne gelecek bilemem  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 16:23:28
nur duysun bunu. bu gece eşini ikna ederse yarın sabah oğuzhan kucağında  :ehi:

duydum duydum canım benim arkadaşımda öyle doğum yaptı da eşim kızıyo :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 16:26:06
benimki hem korktu hem bayıla bayıla yaptı :) işi bitince yusuf yusuf oluyordu, oynuyor mu bebek, hareket ediyor mu. her şey yolunda mı. bin türlü soru soruyordu  ;D

çocuğun ismini Yusuf taksaydınız bari  :ehi:

muhribe

çocuğun ismini Yusuf taksaydınız bari  :ehi:
[/quote]aklıma gelmedi akşam diyim de göbek ismini yusuf koyalım :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay çok güldüm herif yardımcı olmuyo doğurmam içinde size gülerken doğuracam bi günn