2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 15:55:49
Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 15:53:20
muhriş :director: :director: :director: nerdesinnnnnnnnnnnnn
burdayım canım sizi takip ediyorum  ;)

niye takip ediyorsun yazmayamı eriniyorsun şekerim :k06: izne ayrılıyorum diye yazmadandamı izne ayrıldın :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:01:17

niye takip ediyorsun yazmayamı eriniyorsun şekerim :k06: izne ayrılıyorum diye yazmadandamı izne ayrıldın :k06:
tatil öncesi parmaklarım tahriş olmasın diye klavyeye pek dokunmuyorum şekerim  :laughing7: şaka bi yana çok uyku çöktü valla  :sleepy1:

Aytii

kızlar dün benzin çektim içime nasıl aşeriyorum kokusunu  :sad1: eşime dedim aç benzin kapağını koklıcam  :suclu:

...ŞehzadEfe...

bende çok iş yapıyorum kendimi alamıyorum akşamları eve gidiyorum süpürge açıyorum toz alıyorum  :honk: sanki gündüz evde birileri var acaba oyuzdenmi bebiş aşağıda
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Temmuz , 2011, 16:02:49
kızlar dün benzin çektim içime nasıl aşeriyorum kokusunu  :sad1: eşime dedim aç benzin kapağını koklıcam  :suclu:
mangal kömüründen sonra sıra bunda mıydı  :toothy10:

izemsevi

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Temmuz , 2011, 15:55:04
Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 15:52:23
bencede yay totoyu gitsin asya :ehi: hoşgeldin yellowrose
:toothy10: :toothy10: :toothy10: yaymaktan kocaman olcak sanırım :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kocaman olsun boşver hamilesin sonuçta doğurunca gidr kilo dediğin neki aşlırsın veririsin sağlam bir iraden varsa verirsin sen anne olacaksın canım valla hiç bişeyimdende kısmadım pilav makarnayla aram yoktu onları hamileliktede az yedi ve allaha şükür 10kilo aldım

banu_fth

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ilginçç  ???

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 16:03:37
mangal kömüründen sonra sıra bunda mıydı  :toothy10:

:k06: :k06: :k06: :k06:

yok canım kendimi bildim bileli benzin kokusuna hastayımdır ama dün çok istedim koklamayı :D ayrıca kömürüde kokladım  :igrenc:

yellowrose

aytiiiiiii, doğurana kadar daha neler aşerceksin çok merak ediyorum  :toothy10: :toothy10:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Temmuz , 2011, 15:34:57
benim doktorumda hani tecrübeli adam 59 yaşında hiçde boyle bişeyden bahsetmedi bana yoksa herşeyi anlattı boyle olur şoyle olur normalle bu yola baş koyucaz son ana kadar allah bişey göstermezse  normal olucak dedi sezeryana karşıyım ama istersen başka doktor arkadaslara yonlendirebilirim ben yapamam diyosan dedi nurcum senin dedigin gibi biraz kulakalrımı tıkamam gerekicek bide kafama takmasam ya banada yaparlarsa ya benimde başıma gelirse şu en kötüsünü düşünmek yoruyo beni artık sanki herşey benim başıma gelicek  :honk:

ben de hep öyle yapıyorum canım sonrada kendi kedime eziyet etmiş oluyorum şimdi suyum azalmış bakmıcam dedim internetten okudum yine panik oldum normal değilimki illa araştırcam kötü şeyleri okuyup ya başıma gelirse diye panik olcam.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 16:02:24
Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 16:01:17

tatil öncesi parmaklarım tahriş olmasın diye klavyeye pek dokunmuyorum şekerim  :laughing7: şaka bi yana çok uyku çöktü valla  :sleepy1:

izine ayrılıncada çok bişey yapmıyorsun muhriş benim bir ikş eksik var yapılacak onalrı biraz daha erteliyorumki zaman geçsin öyle yapparım diye dün kızımın cibinliğini süslemey verdik mefruşatçıya :hello2:

muhribe

internet çıktı mertlik bozuldu nur. annene sor bakalım seni doğurmadan önce kaç sayfa bişey okumuş  :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: yellowrose - 14 Temmuz , 2011, 16:05:16
aytiiiiiii, doğurana kadar daha neler aşerceksin çok merak ediyorum  :toothy10: :toothy10:

falım sakızınıda çok aşeriyorum hergün çiğniyorum ama onu genelde çoğu hamile aşerirmiş  ::)

muhribe

dün halılarım geldi yıkamadan oh mis gibi olmuşlar  :muzz: hafta sonu eşim sağı solu tekrar silecek öyle sericez. oğlumun sayesinde evim yeni gelin evi gibi oldu  :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Temmuz , 2011, 16:06:55
Alıntı yapılan: yellowrose - 14 Temmuz , 2011, 16:05:16

falım sakızınıda çok aşeriyorum hergün çiğniyorum ama onu genelde çoğu hamile aşerirmiş  ::)
bi ara bende de vardı falım hastalığı. o kadar çok çiğnedim ki sağlam dişim ağrımaya başladı. ödüm koptu dişçiye gitmek zorunda kalıcam diye. sonra sakızı bıraktım dişim geçti  :laughing7: