2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 14:33:48
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 14 Temmuz , 2011, 14:33:00
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 14 Temmuz , 2011, 14:21:13
nurrrrrrrrrrrr doğur artık eksiye geçcen tyaaaaaaaaaaa :ehi: :ehi: :ehi:

yarın eksiye geçiyorum bacımmmmmmmmmm doğuramıyorummmmmmmmmm :D
sen bu gece pırtlat da göreyim seni  :laughing7:

yok yokkk pırtlamaz bu gece de
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 14:39:51
bende ondan alamıyorum nur siz nstde bir kadın gördük kılları vardı göbeğinde felan deyince bende bir an kendii kötü hissettim birde göbek kısmının tamamını ağdayla alsan alınmaz deri çok gergin ve acıyor makinayla alsam oda acıtıyor yarısını alsam yarısını almasam oda çok saçma olcak oyüzden bende ellemedim zaten sadece alt kısmında 3-4 tane var diğerleri normal tüy neyapıyım artık

yok canım benim gördüğüm kadının simsiyah ve upuzundu ve de çoktu.o almış karartmış doğum için uzatmış sanırım ama 40+2 yim dedi ne bekliyosa daha
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

yarın kontrolümüz var bakalım drumuz gün verecekmi artık hayırlısıyla versin istiyorum ama artık şu netleşti dünkü doğum iznimde başlaması gerekne tarih 03.08.2011 yazıyordu yani agustos 3den önce alması lazım  :k06:

Shadowqueen

Kızlar kızımın ilk banyosunu yaptırdık, maşallah hiç ağlayıp üzmedi annesini suyu sevecek herhalde  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ohhhh sıhhatler olsun gizemcim mis gibi olmuştur iyiceee  :opucuk:

izemsevi

maşallah almiraya akıllı kız canım bunların popyu havaya dikmelrinde demekki bir keramet varmış bizimkide popo hep havada  :k06:

...ŞehzadEfe...

kızlarrr sezeryanda vakumlamı çekiyolar bebeği  :cildir:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 14 Temmuz , 2011, 14:48:50
ohhhh sıhhatler olsun gizemcim mis gibi olmuştur iyiceee  :opucuk:

Sağol canım kendi kokusuda çok güzeldi ama şimdi daha da güzel kokuyor teyzesi tam yemelik oldu  :k06: :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 14:48:58
maşallah almiraya akıllı kız canım bunların popyu havaya dikmelrinde demekki bir keramet varmış bizimkide popo hep havada  :k06:

Sağol canım valla öyle hayırlısı ile seninkide gelse de görsek nasıl bişi olacak  :k06:

izemsevi

nagihan sezeryanda değil normal doğumda bebek gelmeyince çekiliyor sezeryanda dr kesip alıyor inşallah gizemcim bende nasıl merak ediyorum bir bilsen pazartesi günü arkadaş doğum yaptı onunda kız oldu gördüm daha bir heycanlandım öyle güzeldiki eşim bile her sabah artık kalktığında şukadar gün bukadar gün kaldı diyor

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 14:57:16
nagihan sezeryanda değil normal doğumda bebek gelmeyince çekiliyor sezeryanda dr kesip alıyor inşallah gizemcim bende nasıl merak ediyorum bir bilsen pazartesi günü arkadaş doğum yaptı onunda kız oldu gördüm daha bir heycanlandım öyle güzeldiki eşim bile her sabah artık kalktığında şukadar gün bukadar gün kaldı diyor

Canım benim gerçekten son dönemler öyle oluyor, hele benim eşim her telefon açtığımda sancın mı geldi gelelim mi diyordu  :k06: :k06: Sonra yok diyince o zaman neden arıyorsun msj at boşuna heyecanlandırma bizi diyordu. Şafak sayıyorduk ama aniden geldi miniğimiz. Hayırlısı ile sizinkide gelicek inş. inan mükemmel bir şey yaaa inanamıyorsun senin mi bu ufaklık diye  :love9: :love9:

asya81

kızlar hepinize selamlar  :hello: bugun kızımı görmeye gittik doktora ama yüzünü göstermedi :k06: neyse doktor dediki bebek aşağıda fazla ayakta kalma dedi dinlenerek yürü dedi sakıncalı bir durummu

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

dönmüş mü bebek acaba aşağıda ne demek bilmiyorum döndüyse erken daha dikkatli olmak lazım

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Temmuz , 2011, 14:57:16

bu vakum iyi değilmiş sanırım bebeğe zarar veriyormuş  :honk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

evet gizem son dönemlerde heycan hat safada oluyor eylül bebk aşşağıda demekle döndüğünü değilde normalde mesela 36-37.haftalarda artık bebek doğum pozisyonuna giriyor ve iyice aşşağı iniyor göbek bunu demek istemiş bencede dikkatli ol fazla yürüme ve fazla ayakta kalma hatta çalışıyorsan özel sektörse bence izne ayıl derim çünkü daha çok küçük canım ama illa çalışcam diyorsan 24.haftanda ağır iş yapmaz ayakta kalması sakıncalıdır diye dr yazı yazsın ve kurumuna ver onuda