2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk gizemcimm :opucuk:
hemşom az kaldı sende bigün bizim gibi olacaksın inş :amin:
nurrummm doktorun ne dedi cnm beklemek riskli değilmi peki :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Kızlar dün prensesimin göbeği düştü bugün banyo yaptıracağız uyanmasını bekliyorum  :love9: :love9:

aydinays

Maşallah sana. Pisicik nurda doğuramayanlar bölümüne yazacak. İnşallah allahın izniyle nur ve aytide sağlıkla kurtulsa.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Temmuz , 2011, 11:57:13
Kızlar dün prensesimin göbeği düştü bugün banyo yaptıracağız uyanmasını bekliyorum  :love9: :love9:

Ay maşallah annesi yerim onun göbişini. Yazın bol bol banyo yapmak lazım. Yeni doğan bebeği 2 günde bir banyo yaptırılıyor değil mi?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Temmuz , 2011, 11:59:41

Ay maşallah annesi yerim onun göbişini. Yazın bol bol banyo yapmak lazım. Yeni doğan bebeği 2 günde bir banyo yaptırılıyor değil mi?

Sağol canım, evet yaptırılabiliyor hava zaten çok sıcak rahatlar miniğim

aydinays

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Temmuz , 2011, 11:56:36

Efet canım 120 günüm var daha tam 4 ayımız var benim paşada oğuzhan gibi nazlı olursa bilmem artık.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

risk yok şu anda dedi c.tesi tekrar gidicem nst ultrason... aynı şeyler 41.ci haftaya kadar gelmezsse sancı sezeryan diyo.kilosu da 3734 olmuş nasıl normal olacak bilmiyorum hayırlısı demekten başka bi şey gelmiyo elimden pisiciğim bol bol su içip c.tesiyi beklicez oğluşumla
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 11:32:48
ay canım benim, için nasıl kıpır kıpır değil mi. dün gibi hatırlıyorum o zamanları. inan bana o dönemlerde zaman daha hızlı geçiyor. sonlara yaklaştıkça çakılıp kalıyor sanki günler. dün eşim diyor ki aslında 36 hafta olsaymış hamilelik tam olacakmış, 40 çok fazla geliyor :)

evet yaa bencede şöle 30 filan olsaymış  :k06:  çok sabırsızım çoook.. Allah sağlıklıca kucağımıza almak nasip etsin de bekleriz yaa.. valla duvara çentik atıyorum sanki hapisteyim .. ne olmuş ne olmamış dünya umrumda diiil.. garip bi his ..
göbeğimi yağlayıp heyecanla onun gelmesini bekliyorum .. hayaller kuruyorum .. oyyyyyyhhhhhhhhhh..
sığmıyor içim içime  :k06: :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyy maşallah çabucak düşmüş göbüşü ben de en çok bunu merak ediyorum niyeyse bebeğimin ilk banyosu nasıl olacak diye :D hayaller hayaller....
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Temmuz , 2011, 12:00:38

inşallah çok naz yapmaz annesi vaktinde sağlıklıca gelir inşallah
Efet canım 120 günüm var daha tam 4 ayımız var benim paşada oğuzhan gibi nazlı olursa bilmem artık.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

gizemim elif yıkanınca 3saat deliksiz uyuyor  :k06:ama çok ağlıyor yıkanırken ya elimiz ayağımız dolaşıyor sanki işkence yapıyoruz o derece ağlıyor :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 14 Temmuz , 2011, 12:00:49

risk yok şu anda dedi c.tesi tekrar gidicem nst ultrason... aynı şeyler 41.ci haftaya kadar gelmezsse sancı sezeryan diyo.kilosu da 3734 olmuş nasıl normal olacak bilmiyorum hayırlısı demekten başka bi şey gelmiyo elimden pisiciğim bol bol su içip c.tesiyi beklicez oğluşumla

Canım doktorun izine çıkmadı değil mi? Burda mıymış cumartesiye kadar?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 14 Temmuz , 2011, 12:01:55

oyy maşallah çabucak düşmüş göbüşü ben de en çok bunu merak ediyorum niyeyse bebeğimin ilk banyosu nasıl olacak diye :D hayaller hayaller....

Sağol canım darısı sizlere inş.  :amin: Bende çok merak ediyorum kızımın ilk banyosu nasıl olacak diye  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Temmuz , 2011, 11:58:51
Maşallah sana. Pisicik nurda doğuramayanlar bölümüne yazacak. İnşallah allahın izniyle nur ve aytide sağlıkla kurtulsa.

amin canım allahım hepimizi sağlıklıca kurtarsın inşallah

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Temmuz , 2011, 12:03:02
gizemim elif yıkanınca 3saat deliksiz uyuyor  :k06:ama çok ağlıyor yıkanırken ya elimiz ayağımız dolaşıyor sanki işkence yapıyoruz o derece ağlıyor :-\

:D oyy yerim ben onuu