2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Temmuz , 2011, 11:43:08
Efet canım sen iç suyunu. Enerjik misin peki doğumdan önce enerjik olurmuş ya anneler. izine ne zaman gidiyor doktorun?

yok canım hiç enerji yok bende :D artık doğurma cesaretim filan da gitti ya üzerimde bi durgunluk var bugünde
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Aytii

Gizem sende çati muayenesi olmustun degilmi.?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Temmuz , 2011, 11:43:44
Seninkide ne kadar çok yerini seviyor. Oğuzhan paşa çok akıllı anneciği.

evet çocuk biliyo işini teyzesi altı kuru keyfi yerinde :D napıcak çıkıpta

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 11:45:29
öyle dedi canım bol bol su iç dedi suyun sınırda dedi normalde 1-2 dk bakardı bu sefer 10 dakika filan inceledi ben korktum sürekli kötü bi şey mi var dedim durdum bastırdı da iyice
nur 10 dk muayeneden korkulur mu, biz en az 20 dk yarım saat duruyoruz. inciğini cinciğini her şeyini inceliyor doktor. hatta 20 dk'dan az baksa eşim trip atıyor doktora ilgilenmedi diye  :laughing7:
[/quote]

ben hiç bulamadım ankarada 20 dakika ultrasonla ilgilenen bi doktor vardır da tabi.bizimki 1-2 dakika bakıyodu bu sefer uzun sürdü

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Temmuz , 2011, 11:47:42
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Temmuz , 2011, 11:46:56
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Temmuz , 2011, 11:46:14

Evet canım 2 kere oldum

peki sonrasinda kanaman oldumu hani nisan dedikleri kan?

Yok olmadı canım ilk muayenem cuma günü idi sonraki de 1 hafta sonra cuma oldu doğuma gittim işte

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Temmuz , 2011, 11:49:00

Evet canım 2 kere oldum

Yok olmadı canım ilk muayenem cuma günü idi sonraki de 1 hafta sonra cuma oldu doğuma gittim işte

ya benim çati muayenem yapilacak çarsamba günü kismetse

acaba diyorum kanim gelirmi sonrasinda  ???

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Temmuz , 2011, 11:49:55
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Temmuz , 2011, 11:49:00

Evet canım 2 kere oldum

ya benim çati muayenem yapilacak çarsamba günü kismetse

acaba diyorum kanim gelirmi sonrasinda  ???

Canım çatı muayenesinde illa nişan gelicek diye bir kaide yok ama doğumun çok yakınsa tabiki elle müdahalede gelebilir ama nişan gelir gelmezde doğum olmuyor endişe etme  :icon_thumright:

Shadowqueen

aydinays

oyy oyy maşallah taze annecikler burda. Gizem burda pisicik burda. Ay az kaldı yaz annelerinin listeside bitiyor yavaş yavaş.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤