2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 11:03:35
şerife ablana çok geçmiş olsun canım. Allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın.

nur, bence sancın aniden gelecek canım. bi gece bi bakacaksın doğuruyorsun :) Allah hayırlı zamanda sağlıkla kurtarsın inş

amin muhrişcim allahım doğru zamanı hayırlı zamanı biliyo strese sokupta kendimi paralamamın anlamı yok bebek sağlıklı olsun da
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

nur ama doktorunu takdir ettim normal doğum için tüm şartları zorluyor  :icon_thumright: başkası olsa çoktan sezeryana almıştı.

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 14 Temmuz , 2011, 11:06:37
Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 11:03:35
şerife ablana çok geçmiş olsun canım. Allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın.

nur, bence sancın aniden gelecek canım. bi gece bi bakacaksın doğuruyorsun :) Allah hayırlı zamanda sağlıkla kurtarsın inş

amin muhrişcim allahım doğru zamanı hayırlı zamanı biliyo strese sokupta kendimi paralamamın anlamı yok bebek sağlıklı olsun da

kız sen hala burda mısın ?  :k06: :k06:

aydinays

nUR DOKTORUNU TAKTİR ETTİM BENDE. ÇATI MUAYENESİ YAPTI MI BEBEK KAÇ KİLO OLMUŞ. NE DEDİ??? NORMAL DOĞURABİLECEK MİSİN BACIM?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

biz bugün 37. haftamıza girdik Allahın izniyle  :muzz:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 11:20:03
biz bugün 37. haftamıza girdik Allahın izniyle  :muzz:

ohh maşşallah canım .. sağlıkla zamanında doğurmak nasip olsun inşallah ..

:amin: :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 11:26:23
sağol canım, cümlemize inş  :amin:

amiiiiiiin.. inşallah ..  :amin: :nazar: :nazar:

3 gün sonra 19.haftaya giriyoruz .. her hafta bir yaş gibi gelior .. 40 yaş olunca .. doğum olucak Allahın izniyle .
19 biticek sonra 20 ayyyyyyy çok heyecanlı .. tek basamaklılardan bi çift basamaklılara geçseydim derken .. yolu yarılıycam Allahın izniyle . çok heyecanlıyımmmmm  :love9: :love9: :love9:

senin kavuşmana az kaldı sendeki heyecanı tahmin bile edemiyorum  :k06:  :nazar: :nazar:  :love9:

muhribe

ay canım benim, için nasıl kıpır kıpır değil mi. dün gibi hatırlıyorum o zamanları. inan bana o dönemlerde zaman daha hızlı geçiyor. sonlara yaklaştıkça çakılıp kalıyor sanki günler. dün eşim diyor ki aslında 36 hafta olsaymış hamilelik tam olacakmış, 40 çok fazla geliyor :)

Aytii

selam kizlar

Nur dogurmadi demek daha

hayirlisi olsun

Serifecigim ablana çok geçmis olsun  :-\

aydinays

efet nur doğurmamış. Şerife ablana çok geçmiş olsun canım. Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin. Canım nur bebekte çok kilolu değil.Nur çıktı galiba yazmıyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 11:08:54
nur ama doktorunu takdir ettim normal doğum için tüm şartları zorluyor  :icon_thumright: başkası olsa çoktan sezeryana almıştı.

evett bu kadın bekliyo son ana kadar umutlu
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Temmuz , 2011, 11:33:20
selam kizlar

Nur dogurmadi demek daha

hayirlisi olsun

Serifecigim ablana çok geçmis olsun  :-\

yok canım gittim geldim hastaneye

Aytii