2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

aydınays doğru söyledin canım, onca hafta su gibi geçti son hafta sanki kağnı gibi  :k06: neyse ki yarın son gün  :muzz:

Aytii

off ayni dert bendede var  :sad1: sabaha kadar çarsaf yorgan yastik islaniyo  :cildir: hergün makinada yikaniyolar inanki her aksam yenisi koyuyorum öyle öyle geçiyo günler

uykumuda alamiyorum ben  :'(

aydinays

Kızlar allah yardımcınız olsun az kaldı çok şükür yüzdünüz yüzdünüz kuyruğuna geldiniz. Bizim daha önümüzde kocaman 120 gün var.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

simdi sana uzun gelir Ayse ama çok çabuk geçiyo inanki
ben hiç anlamadim nasil geçti bukadar gün  :nazar:

muhribe

sorma ayten, gecenin bi yarısı uyandım su içinde kalmışım hemen yastığı değiştirdim üstümde ince bi kapri vardı çıkardım attım valla. elimde olsa anadan doğma yatıcam  :k06:

aydinays

Bizde eşimle iki gündür köyde kalıyoruz orası gerçekten serin oluyor.  Ama gerçekten çok bunaltıcı  kızlar. Allahtan iş yerinde klima var da çok hissetmiyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Nurda kontrole gidecekti bugün

bakalim doguma alacaklarmi yoksa bekleteceklermi yine

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Temmuz , 2011, 09:38:19
sorma ayten, gecenin bi yarısı uyandım su içinde kalmışım hemen yastığı değiştirdim üstümde ince bi kapri vardı çıkardım attım valla. elimde olsa anadan doğma yatıcam  :k06:

bilecik depremi evde hissettim oyuzden korkuyom boyle serbest yatmaya ya bişey olursa boylemi çıkıcam sokağa diye rahat rahat yatamıyorumda evimde  :honk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

nur sağlıkla doğursun inş  :amin: kızcağız kendini iyice inandırdı doğuramayacağına :)

muhribe

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Temmuz , 2011, 09:45:21

bilecik depremi evde hissettim oyuzden korkuyom boyle serbest yatmaya ya bişey olursa boylemi çıkıcam sokağa diye rahat rahat yatamıyorumda evimde  :honk:
aynı korku bende de var. hatta gece bi ara deprem olduğunu gördüm rüyamda. o kadar yerleşmiş bilinç altıma uygunsuz yatarsam deprem olacağı. ama napayım resmen yanıyorum sıcakta  :sad1:

aydinays

Canım benim korkma bende evde öyle rahat yatamam mutlaka. Dünyanın binbir türlü hali var dediğin gibi.

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Temmuz , 2011, 09:45:21

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Temmuz , 2011, 09:44:42
Nurda kontrole gidecekti bugün

bakalim doguma alacaklarmi yoksa bekleteceklermi yine

Bakalım nur doğurdum diye mi gelecek yoksa doğuramadım mı diyecek yine.

aydinays

Bende depremden çok korkarım. İzmirde bir çok depreme şahit oldum. Ben depremden çok korkarım yalnız kalamam evde deprem sonrası bir kaç hafta.

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays