2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:k06: :k06: :k06:bugün kendimi çok mutlu hissediyorum ben yaaaaaaaaaa iyice dengesiz oldum  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

kizim ikizler burcu degilmisiniz hepiniz aynisiniz  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  evet onun etkisi büyük tabisiii

izemsevi

Aytii

muhribe

izemsevi

evet izne çıktım kızlar bugünde doğum iznimi gittik aldık kurumada bıratım öyle yani kızlar  gündür kızım çok hareketli değil nettende kontrol ettim.hafta itibariyle hareketlerde azalma olurmuş sizde nasıl ayten muhriş

muhribe

seval izne ayrılmak için ne yaptın canım? hastaneye gidip çalışabilir raporunu iptal ettirdin, sonra sana verdikleri belgeyi işyerine mi teslim ettin? sgk'da bi işimiz yok di mi? işyeri falan kendileri gönderecek sgk ya.

benim oğlan çok hareketli maşallah. gece gündüz hiç durmuyor.  :nazar: sonlara doğru hareketleri azalır diyorlar ama benimki tersine

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ohh hadi iyisin seval güzelce dinlen artık.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benim 1 günüm kaldı seval bebek hala hareketli sen kaç kere hareket ettiğini say 10 dan azsa doktora bi git derim ben

Aytii

izemsevi

benimde 2gün öncesine kadar çok hareketliydi 2gündür daha az hareket ediyor ama 10dan fazladır yani ara ara ve yavaş hareket ediyor ama benim kız zaman zaman böyle oluyor çok hareket ettikten sonra 1-2gün böyle oluyor nettede hareketler artık azalır yazıyor zaten cuma kontrol var ben iznimi bozdurmadımki muhriş bana zaten drum 31.haftanın içindeyken erteleme izni vermişti şimdide 36.haftanın içindeyken doğum iznimi verdi

muhribe

ben izin işlemlerimi pazartesi yapıcam. o zaman da 36+4 olucam. ama 37 dolmadığı için raporu bozdurmam lazım.