2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Temmuz , 2011, 13:12:56
Alıntı yapılan: muhribe - 13 Temmuz , 2011, 13:04:28
biz yemek yiycez teyzeleri. oğluşum acıktı, bağırsaklarımı kemirmeye başladı  :k06:

AFİYET OLSUN. BEN İM MİDEM HATTA BOĞAZIM YANIYOR :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

benimde boğazıma kadar çıkıyor .. nasıl acıyor asit resmen eritiyor sanki etimi parcalıyor gibi oluyor .

gaviscon şurup iç bir yudum .. veeee 5 dk bekle gör mucizeyi ..  :flowers:

aydinays

ANLADIM CANIM. NEYSE EVE GİDENE KADAR BEKLEMEM LAZIM.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Temmuz , 2011, 13:00:48
Canım hayırlısı olsun. İnşallah sağlıkla yarına bebeğini kucağına alırsın.

inşallah canımmmmmm
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

evet gaviscon çok iyi kızlar hemen fayda ediyo ama ben onu içince mahvoluyorum öğürmekten miğdemi bulandırıyo onun için son haddime kadar içmiyorum.son günlerdede yanmam iyice arttı süt içiyorum soda içiyorum olmazsa şurup  :igrenc:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 13 Temmuz , 2011, 13:26:52
evet gaviscon çok iyi kızlar hemen fayda ediyo ama ben onu içince mahvoluyorum öğürmekten miğdemi bulandırıyo onun için son haddime kadar içmiyorum.son günlerdede yanmam iyice arttı süt içiyorum soda içiyorum olmazsa şurup  :igrenc:

valla beni genirtiyor  :-ooo ve o gazla beraber ateş çıkıyor içimden sonra geçiyor yanma ..  :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sana bundan sonra genirikuss diycem  :k06: :k06:

aydinays

Ama benim midemi süt daha çok yakıyor. Süt ve salatalık. Süt millete yarıyor beni yakıyor. :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Temmuz , 2011, 13:31:16
Ama benim midemi süt daha çok yakıyor. Süt ve salatalık. Süt millete yarıyor beni yakıyor. :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

her bünyeye iyi gelmiyo süt babamda içemez miğdesi yanınca içerse ekşime yapıyo bu seferde... babam hamile değil ama söylemek istedim :)

banu_fth

sade soda biraz alıyor .. ama süt beni de geçirmez .. millet öle diyor şaşıyorum ..  :dontknow:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 13 Temmuz , 2011, 13:36:10

her bünyeye iyi gelmiyo süt babamda içemez miğdesi yanınca içerse ekşime yapıyo bu seferde... babam hamile değil ama söylemek istedim :)

:ehi: :ehi:

susanna

bak bakk bakkk bizim konunun kacaklarini burda aramak lazimmis demekki  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
naber kizlar

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 13 Temmuz , 2011, 13:37:43

sade soda biraz alıyor .. ama süt beni de geçirmez .. millet öle diyor şaşıyorum ..  :dontknow:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06:

muhribe

susanna

muhribe