2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

aydinays

yok canım biz onun adına hayal kuruyoruz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

hmm tamam  :k06: ben de heyecan yaptım bir an

nasılsınız kızlar?

Aytii

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 13 Temmuz , 2011, 10:30:41
hmm tamam  :k06: ben de heyecan yaptım bir an

nasılsınız kızlar?

iyi cnm sen nasilsin  :-*

muhribe

iyiyim canım, cuma günü son iş günüm  :occasion14: felaket keyifliyim  :occasion5:

aydinays

Maşallah canım inşallah bende görürüm o günleri daha bize çok var.

muhribe

işyeriyle ilişiğimi pazartesi günü kesicem. dolayısıyla 37 haftalık sınırdan sadece 3 gün önce ayrılmış oluyorum  :occasion14:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 13 Temmuz , 2011, 10:48:57
iyiyim canım, cuma günü son iş günüm  :occasion14: felaket keyifliyim  :occasion5:

hadi gözün aydin cnm

sende Hafize gibi ertesi günü doguma gitmede  :k06: yorulan kadinlarin çogu genelde erken dogum yaptiklari için benimde erken dogum riskim olunca riske atmak istemedim. belki oglum 2 aylikken ise döncem ama enazindan gelisimini tamamladi diye içim rahat  :love7:

aydinays

Hayırlısı olsun canım. Muhribe dinlen bol bol canım. İzine ayrılıncada kendini işe verme sakın.

muhribe

öyle bir risk görse doktorum müsaade etmezdi çalışmama. ağrım sızım olmadığı için gönül rahatlığıyla çalışabilirsin dedi. çok şükür yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. ben oğluşum 8-9 aylık olana kadar onunla olucam inş. ücretsiz izin alıcam uzun bi süre

muhribe

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Temmuz , 2011, 10:54:33
Hayırlısı olsun canım. Muhribe dinlen bol bol canım. İzine ayrılıncada kendini işe verme sakın.
yok şekerim zaten ev temizliği falan yapıldı. bi tek bebeğin hazırlıkları var. onları da yavaş yavaş zevkle yaparım.
mesela sabah bi tercüme işi getirdiler, izinde yapar mısın diye. aman dedim ben soluk almak için izine çıkıyorum onda da çalışacaksam ne anlamı var :)

Aytii

ücretsiz izin alinca esinin ssk sina dönmen gerekiyomus öyle biseyler duydum

yani 3 ay var diye bisürü seyle ugrasiyomussun

ama ne kadar dogru bilmiyorum  :dontknow:

muhribe

duymadım canım onu. bi araştırmak gerek.
doğumdan sonra alacağımız maaş ile ilgili de şunu duydum: maaşın yarısını şirket aylık veriyormuş. diğer yarısını sgk 4 ay sonunda toplu olarak veriyormuş