2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Temmuz , 2011, 20:02:11
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ÇOK CİDDİYİM AMA O MEMİŞLER KONUSUNDA BEN BİRAZ FARKLIYIM BEN DE BÜYÜSÜN 1 GR DİYE BAKIYORUM AMA KEDİ MEMESİ KADAR HALA  :ehi: :ehi: NEREMDEN SÜT ÇIKACAK MERAKLA BEKLİYORUM

:k06: :k06: :k06: oyyyyyy kıyamam benimkiler 80 di .. kilo aldım biraz 85 oldu anam sora bi baktım 90 oldu .. pehhhhh dedim yaaaaaa.. şu an kendimi garip hissediom hiç 90 olmamıştı  :k06: :k06: şimdiden emzik gibi duruo .. küçüktü ucu filan .. gelişti iyice..

gelir annesi gelir .. demek bünye bünye değişiyor bu olay ..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi:
MAŞALLAH KIZZZ BENİM 75 Tİ HALA 75  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Temmuz , 2011, 20:04:56
nurum ay dedim herhalde doğurdu bu diye sevindirik olmustum ama aklım sendeydi valla.iyisin en azından :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hepimiz aynı haberi beklioruz tatlım dört gözle  :k06: :k06: :k06:  :occasion5:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BENİM BUGÜN SANCIM MI VAR NEEE  :muzz:
:ehi: :ehi: :ehi: OTURUNCA ARTIYO KALKINCA HAFİFLİYO
BİLMEMEKTE FENA HER ŞEYDE DOĞURCAM SANIYORUM BEN AZCIK UZANAYIM CANIM  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Temmuz , 2011, 20:04:56
nurum ay dedim herhalde doğurdu bu diye sevindirik olmustum ama aklım sendeydi valla.iyisin en azından :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

DOĞURAMADIM CANIM HALAAA :D

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Temmuz , 2011, 20:07:19
:ehi: :ehi: :ehi:
MAŞALLAH KIZZZ BENİM 75 Tİ HALA 75  :ehi:

yaaaaaa.. son günü mü bekliorlar büyümek için .. ucu dışarda olsun da .. çocçuğun ağzına gelsin yeter ..  :love9:  ya olmasada sora sora düzeliyor zaten .. öle duydum ama büyümemesi ilginç .. herkeste büyüyo sanmıştım  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Temmuz , 2011, 20:08:28

uzan bakalım .. kapımı çalıyo yoksa .. ayyyyyy gelicekmi tosuncuk .. hadi bakalım inşallah ..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Temmuz , 2011, 20:08:28
tamam canım iyi dinlenmeler :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BİZİMKİLER TEŞHİSİ KOYDULAR SABAHTAN BERİ 6 KERE WC YE GİTTİM İSHAL OLMUŞUM DA  :ehi: ANNEMLE TEYZEM BUGÜN DOĞURACAĞIMI SÖYLEDİLER  :ehi: ARTIK İNANMIYORUM ONLARA BİLEMİYOLARRR.İKİNİZİ DE ÖPTÜM FİSTUKLAR YARIN Bİ DEĞİŞİKLİK OLMAZSA Kİ SANMIYORUM  :ehi: YİNE BURALARDA OLURUM  :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Temmuz , 2011, 20:13:03
BİZİMKİLER TEŞHİSİ KOYDULAR SABAHTAN BERİ 6 KERE WC YE GİTTİM İSHAL OLMUŞUM DA  :ehi: ANNEMLE TEYZEM BUGÜN DOĞURACAĞIMI SÖYLEDİLER  :ehi: ARTIK İNANMIYORUM ONLARA BİLEMİYOLARRR.İKİNİZİ DE ÖPTÜM FİSTUKLAR YARIN Bİ DEĞİŞİKLİK OLMAZSA Kİ SANMIYORUM  :ehi: YİNE BURALARDA OLURUM  :k06:
tamam canım benim insallah yarın sağ salim doğurursun ya

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Temmuz , 2011, 20:13:03

ayyyyyyyy bende seni öptüm .. umarım gelir paşa bu gün ..  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

aydinays

temmuz anneleri nerdesiniz??? Dinleniyormusunuz???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

bütün site nuru bekliyor bende onun için bi bakiyim dedim allah bir avazda kurtarsın inş

Aytii

günaydin

evet ya hep Nur dan haber gelecek diye bekliyorum bende  :k06:

aydinays

Nur bir bakıyormuşuz Oğuzhan paşa geldi diye yazıyormuş :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.