2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Temmuz , 2011, 17:06:32
böyle kasığıma birkaç iğne batıyor gibi oluyor. korkuyorum daha çok erken. 30 günümüz var sıksın azıcık dişini içerde sıpa  :laughing7:

30 günmüüü kaldı senin de az kalmış canım yaa sıkar sıkar merak etme annesi sen daha ne zamana kadar çalışcan maşallah azimlisin hee
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

cuma günü ayrılıyorum canım nasipse, 36. haftamızı doldurmuş oluyoruz o zaman. sıcaklar bastırdı son iki gündür zor gelip gidiyorum işe. gerçi evim çok yakın ama 10 dakika bile yürüsem kavuruyor güneş

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Temmuz , 2011, 17:14:22
cuma günü ayrılıyorum canım nasipse, 36. haftamızı doldurmuş oluyoruz o zaman. sıcaklar bastırdı son iki gündür zor gelip gidiyorum işe. gerçi evim çok yakın ama 10 dakika bile yürüsem kavuruyor güneş
az kalmış iznine ben doğurmamış olurum sanırsam hala :D yakında olsa sonuçta orda oturuyosun akşama kadar evde yatarsın ayaklarını uzatırsın.sevalde bugün ayrıldı heralde ikinizede maşallah bitirdiniz hamileliği evde sıkılmaya vakit kalmadan doğumunuz gelecek ben patladım evde 28.ci haftada çıktım.hele ki bu hafta hiç geçmedi bi de ben  stres oldum doğuramadım diye :D hamile psikolojisi tuhaf cidden :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

valla evde yapılacak o kadar işim var ki canım sıkılmaya vaktim kalmayacak sanırım :) bebeğin eşyaları hazırlanacak, odası düzenlenecek, bebek şekerleri, kendi odamın hazırlığı say babam say :)

sen sıkıntıya sokma canım kendini, erkek çocukları gününü bekler hatta kimisi geç bile kalır derler. rahatı yerinde demek ki çıkası yok seninkinin. 5 yıldızlı otel mübarek  :k06:

canım ben çıkıyorum, eve gideyim artık. sabah beri canım bi yemek istiyor bi koşu gidip yapıcam. resmen gözüm döndü, uzun zamandır aşermemiştim  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Temmuz , 2011, 17:21:18
valla evde yapılacak o kadar işim var ki canım sıkılmaya vaktim kalmayacak sanırım :) bebeğin eşyaları hazırlanacak, odası düzenlenecek, bebek şekerleri, kendi odamın hazırlığı say babam say :)

sen sıkıntıya sokma canım kendini, erkek çocukları gününü bekler hatta kimisi geç bile kalır derler. rahatı yerinde demek ki çıkası yok seninkinin. 5 yıldızlı otel mübarek  :k06:

canım ben çıkıyorum, eve gideyim artık. sabah beri canım bi yemek istiyor bi koşu gidip yapıcam. resmen gözüm döndü, uzun zamandır aşermemiştim  :laughing7:

tamam canım öpüyorum ikinizi de dikkatli ol afiyet sağlık olsun oğluşunla sanaa

banu_fth

nasılsın nur bugün yoktun nerdeydin çatladık ..  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 12 Temmuz , 2011, 17:48:36

canım iyiyim hala bi değişiklik yok :D babam rahatsızdı biraz bilgisayarın olduğu odada yattı bende giremedim.temizlik yaparak değerlendirdim zamanımı :D

Aytii

bizde dedik dogurdu heralde :D

neyse hayirlisi olsun artik

ayy ayaklarima baktimda simdi  :-ooo

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ayaklar felaket demi  :ehi: :ehi: :ehi: benim ellerimde hiç şiş yok ama ayaklarım çok fena gece wc ye kalkıyorum ayaklarımın şişliğinden basamıyorum  :k06:

Aytii

sorma

yakinda ziplayarak gidicem okadar sistiler  :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Temmuz , 2011, 18:39:02

canım iyiyim hala bi değişiklik yok :D babam rahatsızdı biraz bilgisayarın olduğu odada yattı bende giremedim.temizlik yaparak değerlendirdim zamanımı :D

iyi yapmışsın canım dedik heralde geldi oğluşu onunla oynuyo unuttu biizi  :k06:

banu_fth

ya ben de akşam öle oluyorum .. yemekten sora tv başında koltuğa uzanıorum .. ama yani yere mi basıorum havada mı yürüorum belli diil hissetmiorum tabanımı  :ehi: :ehi: :ehi:
hadi siz doğurcaksınız az kaldı bana noluyo .daha çok zamanım var uuuuuffffffffff..  :BangHead: :BangHead:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Temmuz , 2011, 18:50:24
sorma

yakinda ziplayarak gidicem okadar sistiler  :toothy10:

ama çok şirin oldular dombik dombik ayaklarım küçüktü şişince iyice küçük göründü.eee ben niye düştüm sanıyosunnn ayaklar küçük ve yusyuvarlak vücutta dana gibi taşımıyo ayaklar :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 12 Temmuz , 2011, 18:52:35
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Temmuz , 2011, 18:39:02

iyi yapmışsın canım dedik heralde geldi oğluşu onunla oynuyo unuttu biizi  :k06:
:D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 12 Temmuz , 2011, 18:53:48
ya ben de akşam öle oluyorum .. yemekten sora tv başında koltuğa uzanıorum .. ama yani yere mi basıorum havada mı yürüorum belli diil hissetmiorum tabanımı  :ehi: :ehi: :ehi:
hadi siz doğurcaksınız az kaldı bana noluyo .daha çok zamanım var uuuuuffffffffff..  :BangHead: :BangHead:

anüüüü şimdiden böyleysen napıcan sen son aydaa