2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

aydinays

Bizim kevserde telefonu ardı ama oda ortalarda yok. Benimde aklım onda. bu kadar saat gelmemezlik yapmazdı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

büyük ihtimalle doğum yaptı sanırım nur inşallah iyidirler  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

ayy insallah sancisi gelmistirde doguma alinmistir ve güzel haberlerle gelir  :amin:

muhribe

hayırlısı Allahtan, Rabbim bir avazda kurtarsın inş.

Aytii

Nur gelmedi hala bence kesin bisey var  ???

muhribe

aydinays

Nurdan hala haber yok galiba. Kızlar nasıl ulaşacagız nura???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Shadowqueen

Kızlar Nur iyiymiş nete girmeye fırsatı olmamış henüz gelmemiş Oğuzhan paşa bilginiz olsun

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

geldim kızlarrrr  :opucuk: fırsat bulamadım bugün girmeye babam yatıyodu bilgisayarın olduğu odada rahatsız etmemek için giremedim hala bir bedende iki canız  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

hay Allah biz de bebiş sevicez diye mutlu olmuştuk :)

şaka bir yana iyi olduğuna sevindim nur, arayı bu kadar açma, panik yapıyoruz  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Temmuz , 2011, 16:41:05
hay Allah biz de bebiş sevicez diye mutlu olmuştuk :)

şaka bir yana iyi olduğuna sevindim nur, arayı bu kadar açma, panik yapıyoruz  :laughing7:

canım çok sağolasın normalde evet giriyodum 12 -1 gibi en geç doğururum belki diye ütü yaptım evin kapılarını sildim annemde bu sefer bi şey demedi naparsan yap dedi :D :D sen nasılsın?
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

ütü yapınca doğuruluyor muymuş? ben de bütün hafta sonu ütü yapmıştım, daha ellemem ütü mütü :D

valla ben de iyiyim şükür canım ama iki gecedir sol kasığıma ağrı giriyor. birkaç saniye sürüp geçiyor. yalancı sancı dedikleri bu mu acaba?  :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Temmuz , 2011, 16:55:06
ütü yapınca doğuruluyor muymuş? ben de bütün hafta sonu ütü yapmıştım, daha ellemem ütü mütü :D

valla ben de iyiyim şükür canım ama iki gecedir sol kasığıma ağrı giriyor. birkaç saniye sürüp geçiyor. yalancı sancı dedikleri bu mu acaba?  :icon_scratch:

ben hiç iş yapmıyodum kaç zamandır dedimki azcık hareket edersem belki o da hareketlenir :D benim yalancı sancılarım adet ağrısı gibi oluyodu çok kısa genelde geceleri giren ağrılardı belki sendeki farklı seyrediyodur :D şimdi akşamları geceleri sürekli sancım var

muhribe

böyle kasığıma birkaç iğne batıyor gibi oluyor. korkuyorum daha çok erken. 30 günümüz var sıksın azıcık dişini içerde sıpa  :laughing7: