2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Temmuz , 2011, 09:42:16
Ayti burda mısın canım??? orna nagihan hamilelik sayfasını kilitlemiş bebeği iyi değil mi?

ben kitledim tatlim neyazikki düsük yapiyo  :'(

Gizem hosgeldin  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Temmuz , 2011, 09:47:42
Ayti burda mısın canım??? orna nagihan hamilelik sayfasını kilitlemiş bebeği iyi değil mi?

Evet bende görmüştüm ve çok üzüldüm Rabbim inş. sağlıkla tekrar nasip eder

Hoşbulduk Aytencim

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Temmuz , 2011, 09:47:42

Ay çok üzüldüm canım. Allah yardımcısı olsun. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

yaa bu adet olucakmışım gibi ağrılardan nezaman kurtulucam ben ara ara bir giriyo sancı normalmi acaba doktora sormuştum baya oldu büyüdügü için dedi ama hala agrıyo boyle
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Temmuz , 2011, 10:02:39
yaa bu adet olucakmışım gibi ağrılardan nezaman kurtulucam ben ara ara bir giriyo sancı normalmi acaba doktora sormuştum baya oldu büyüdügü için dedi ama hala agrıyo boyle
evet olmasi normal

bendede çok olurdu hala oluyo

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Temmuz , 2011, 10:04:27
Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Temmuz , 2011, 10:02:39
evet olmasi normal

bendede çok olurdu hala oluyo

çok korkutuyolar beni yok bebek aşagıda ağrıların varsa erken doğum yaparsın  :violent1: normal ise iyi demekki bitek ben değilim ağrılar çeken sağol canım yaa
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Canım ya sen boş ver başkalarının dediğini bırak. Benide dün iyice kızdırdırlar. Neymiş karnım çok büyümüş. Eylüle kadar bu karınla çalışamazmışım. Falan filan. Millete fikir soruyoruz sanki. Millet ev hanımı olunca çalışmaktan ne anlar.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

yani kizlar milletin dedigine aldirmayin agzi olan konusuyo  :wave:

Shadowqueen

Kızlar prensesim kıpırdanmaya başladı biraz önce zart zurt sesler geliyordu sanırım altını pisledi  :k06: :k06: Ben çıkıyorum hepinizi öpüyorum görüşürüz  :opucuk: :opucuk:

YENİ RESİMLERİMİZİ BEBEĞİM DOĞDUDA BULUNAN TEBRİK SAYFAMA EKLEDİM BİLGİNİZE

Aytii

görüsürüz Gizem  :wave:

Nur girmedi bugün acaba sancisimi geldi  :dontknow:

muhribe

ben de az önce aklımdan onu geçirdim ayten, olur mu olur valla. Allah sağlıkla kurtarsın inş eğer öyleyse..

aydinays

Kızlar benimde aklımda nur var acaba oğuzhan mı geliyor??? Bu gün hiç girmedi galiba.

muhribe

Aytii

vallah kizlar benim aklim Nur'a takildi  :icon_scratch:

muhribe