2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

valla az önce kısa süreli sancım oldum4-5 defa kramp gibi girdi çıktı eylül bizim göbekler büyüdüğü için bizde acayip ter oluyor ben oturduğum yerde terliyorum hemde ne terleme yok yani böyle birşey

Aytii

gögüslerimin altindan akiyo valla sanki birisi su döküyo üstümden  :honk:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Temmuz , 2011, 14:03:45
valla az önce kısa süreli sancım oldum4-5 defa kramp gibi girdi çıktı eylül bizim göbekler büyüdüğü için bizde acayip ter oluyor ben oturduğum yerde terliyorum hemde ne terleme yok yani böyle birşey

ayyyyyy Allah yardımcınız olsuuun.. tabi içinde başka bi insan var .. iki katı sıcak gelio size ..   :sad1:
ılık duş alıp oturcaksınız başka çare yok .. kışa gelio diye tereddütteydim ama sanırım iyi oldu benim için aralık a denk gelmesi .. 8.ay kasım olucak bu yönden iyi sanırım .. Ay sağlıkla kurtarsın sizi de Allah ..  :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Temmuz , 2011, 14:04:47
gögüslerimin altindan akiyo valla sanki birisi su döküyo üstümden  :honk:

hay Allah yaaaaaaaa.. ter bezi koy bari her yerine .. sırtına önüne .. napılır ki başka .. Allah sağlıkla tamamlamanı nasip etsin . sabır versin inşallah ne diyim  :amin: :amin: :-\

Aytii

canim ne koyduysam yarim saat içinde sirilsiklam oluyo  :sad1:

hergün 2  makina çamasir yikaniyo  :-\ kurudukça yenisin giyiyorum

olmadi odamda yatagimin üstünde don atlet uzaniyorum ne yapayim artik elimden bitek o geliyo

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Temmuz , 2011, 14:09:08
canim ne koyduysam yarim saat içinde sirilsiklam oluyo  :sad1:

hergün 2  makina çamasir yikaniyo  :-\ kurudukça yenisin giyiyorum

olmadi odamda yatagimin üstünde don atlet uzaniyorum ne yapayim artik elimden bitek o geliyo

biticek tatlım az kaldı Allahın izniyle .. Allah sabır versin .. hasta olmamaya bak dikkat et  :opucuk:  :nazar:

izemsevi

gülmeyin ama dün yemek yaparken bir ara popomdan resmen ter aktığuını hissettim adam poposuna kadar terlermi terleniyormuş demekki :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Temmuz , 2011, 14:14:09
gülmeyin ama dün yemek yaparken bir ara popomdan resmen ter aktığuını hissettim adam poposuna kadar terlermi terleniyormuş demekki :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

canim o bende hep oluyo son ayda  :laughing7:

izemsevi

bizimde ne kadar şikayetimiz varmış yarın hayırlısıyla evdeyim sabah programalrının hepsini izliycem bugün ne giysem felan varya onalrı şansıma evlilik programlarıda bitti sanırım ne izlesemki zaman geçirmek için

banu_fth

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben dün ütü yaparken öle oldum .. wc ye bi gittim sadece popo tarafı diil kilotumun heryeri ıslaktı  :toothy10: :toothy10: :-ooo

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Temmuz , 2011, 14:18:06
bizimde ne kadar şikayetimiz varmış yarın hayırlısıyla evdeyim sabah programalrının hepsini izliycem bugün ne giysem felan varya onalrı şansıma evlilik programlarıda bitti sanırım ne izlesemki zaman geçirmek için

valla bütün kanalları gez .. 4 büyüklere takılma . orda hep eski dizileri tekrar veriolar  :igrenc: :igrenc:
ama diğer kanallarda bazen sinema filan oluyor onlarla iyi zaman geçio  :k06:

Nezo

oslemturgay

:toothy10: :toothy10: o dediğin bende hep oluyor dere gibi maşallah şakır şakır iniyor aşağıya  :toothy10: :toothy10:

izemsevi

iyi maşallah poposu tek terleyen ben değilmişim  :ehi: ayten sen evde ne izliyorsun gündüz kuşagında neler var :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Temmuz , 2011, 14:23:19
iyi maşallah poposu tek terleyen ben değilmişim  :ehi: ayten sen evde ne izliyorsun gündüz kuşagında neler var :dontknow:

hiç birsey izlemiyorum  :k06:

hosgeldin Nezcim  :opucuk: