2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 11 Temmuz , 2011, 12:46:55
belkide yorgunluktan ağustosta 15 gün iznim var en iyisi benim bir yerlere gidip dinlenmem lazım sağolun kızlar içim azıcık rahatladı

yaa bizim iş yerinde toplu kunllandırıyolar süt iznini saçma erken eve gönderseler yaa

ya her is yeri ayni olmuyo iste kimisi hiç izin vermiyo mesela  :-\ bakalim ben döndügümde konusçam muhasebeciyle beni nereye yönlendireceklerse oranin müdürüne sôylicem insallah izin verirler

°o.O євяυ O.o°

aytimm ben bugün tatile gidiorumm armutlu tarafına hemde

uğrarım sana dermişimm :k06: diceemm o ki ay sonuna kadar

yokum ben gelene kadr doğurmuş olursun die düşünüorumm ;)

hayrlı doğumlar bebeğim oğuzuma ve kendine çok ii bak :-* :wave:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

...ŞehzadEfe...

benide inşallah eve yakın vezneye verirler ozaman 15 dakikada evimde oluyorum oğlenleri bende gider emzirebilirim insaflarına kaldık artık
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk kızlar annemler gitti evet kayınvalıde ve bir iki akraba eşimin tarafından önümüzdeki hafta sonu gelecekler ama öyle bebek görmeye gelıyorlar yani en fazla 1-2 gun kalırlar buarada acaip zorlanıyorum ya uykusuzluk neyse ama elıf aglıyor yetmıyor sütüm kafayı yemek uzereyım canım çok sıkkın süt arttırıcı seyler yıyorum sütüm var hatta akıyor göğsümde sabah uyanınca ama çocuk süreklı emmek ıstıyor ve doymadan ne susuyor nede uyuyor :sad1:bugun doktordaydık doğum kılosuna dönmüş çok şükür ama olması gereken kılodan hafif mama vermeyın deyıp duruyordu etraftakıler ama yavrum açlıktan morarıyor adeta ya aglamaktan ara ara mama ıle takvıye edeceğiz doktorda öyle dedi hem sütümün son damlasına kadar ben verıyorum ve anne sütünü alıyor zaten sadece gece yatmadan yada sütümün azalıp emimpte doymadığı zamanlarda 30 cc olacak şekılde desteklıyoruz öyle kızlar işte terlemekten ve yorgunluktan harap ve bitap düşmüş haldeyim :icon_pale:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım benim kız üşütttü geceden beri yatmıyor hep kusuyor daha simdi uyudu bende hiç yatmadım ama yatamamda felaket kusuyor bende ona bekıyorum bogazına filan kaçmasın diye  :-\

Aytii

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 11 Temmuz , 2011, 12:49:16
aytimm ben bugün tatile gidiorumm armutlu tarafına hemde

uğrarım sana dermişimm :k06: diceemm o ki ay sonuna kadar

yokum ben gelene kadr doğurmuş olursun die düşünüorumm ;)

hayrlı doğumlar bebeğim oğuzuma ve kendine çok ii bak :-* :wave:

canim benim  :opucuk: iyi tatiller size dileklerin içinde tskler  :flowers: Betüsümü özlicem tabi senide  :) ugrasan çok iyi olurdu aslinda Micky'yi yerdim eccük  :laughing7: ;D dogumumda çok kisi olmicak forumda sende eklendin  :k06: artik dönüste görüsürüz insallah kendine çok iyi bak canim tatilin tadini çikar  :-* :wave:

Alıntı yapılan: melek_ - 11 Temmuz , 2011, 12:53:59
selam kızlar nasılsınız bakalım benim kız üşütttü geceden beri yatmıyor hep kusuyor daha simdi uyudu bende hiç yatmadım ama yatamamda felaket kusuyor bende ona bekıyorum bogazına filan kaçmasın diye  :-\

hoşgeldin canım çok geçmiş olsun nasıl üşüttü ki?cereynda falanmı kaldı  :-\benımkınıde ben doyuramıyorum kafayı yemek uzereyım emıyor,ağlıyor yıne emzırıyorum yıne aglıyor,eme eme sütüm kalmıyorr :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hosgeldin Melek nasil üsüttün kiz çocugu  ??? geçmis olsun aman dikkat et yan yatirda kusarsa bogazina kaçmasin mazallah  :sad1:
dünürüm geçecek bunlar biraz sabir gerekiyo bu arada Elifim çok tatli masallah ona  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: yerim onu cimcime  :nazar: :nazar: saçlarin dökülmeye basladimi senin  :icon_scratch:

yok dünürüm dökülmeye başlamadı dün gidip kestirdim kırıklarını aldırdım hazır dökülmeye başlamamışken,çok uzamıştı çünkü

...ŞehzadEfe...

boza sütü arttırıyomuş canım iç derim bizim aile çok faydasını görmüş

izemsevi

hoşgeldin melekcim geçmiş olsun nasıl üşüttüki yavrum benim pisicik benim arkadaşın oğluda elif gibiydi arkadaş gögsümden çektiğim zaman ağlamaya başlıyor diyordu dr seni yalancı emzikgibi görüyor yapacak birşey yok o bırakana kadar böyle devam edeceksin demiş kızcagız bazen 1 saat hiç aralşıksız emdiği oluyor ve ben gögsümde o emerken uyuya kalıyorum diyordu

nagihancım bozayı severım aslında ama şöyle bozacılarda satılanları,hazır şişelerdekılerı içemıyorum,ankarada öyle bir yer varmı bılmıyorum ben bol bol humana,rezene çayı içiyorum hurma yıyorum 3 lıtre en az su içiyorum sütüm oluyor ama işte sürelı acıkıyor elif yapacak bişey yok azıcık emıp doysa ne ala :-\

burcu MELEK

orasınıo hiç sorma pisicik zaten cok sinirliyim. kayınvalidmle konuşmuyorum kadın hala bize geliyor aptal bide ncay filan ne yiyip içase oraya atıyor bende yıkamaya gittim bu otaraftan sesi geliyor esime diyoki cocugu nasıl giydirmiş bu cocugu öldürür oglum nasıl hava sıcak bak cocugun kalbi carpıntı yapıyor neyse içeri bi girdim sen cocugu soy komple camı balkon kapısınıda ac hava sıcak ay gördüm nasıl sinirlendim bu ne cocuga bide corapmı giydirdin dedi oysa konusmuyoruz bi bagırdım evet giydirdim gaz yapıyor daha 25 günlük o netten arastırıp ona göre giydiriyorum var bi bildiyim elbet dedim aldım elinden kapadım kapılarıda esimde annem dogu diyo sıcak dedi. odaya cagırdım o annen gibi menopazda deyil canım küçük daha dedim canım ve benim evim tarlaya bakıyor felaket esiyor bi kapı bile ac perdeler havada ucusuyo bende lohusayım sıcaktan ölüyürum ama occugum için acmıyorum cekiyorum. aradan bi saat gecti kız sapa saglamdı bi kusdu kafası kulagı hertarafı battı gece boyuncada hep kusdu hapsurdu ara arar atesi vardı sonra gece götürdük doktor üşütmüş dedi bide kızdı daha 25 günlük nmasıl hasta etiniz bu sıcak havada diye. eve gelir gelmez esim sen hakolısın sapkasınıda tak cocugun dedi  :cildir:  :cildir: 

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 11 Temmuz , 2011, 13:02:32
nagihancım bozayı severım aslında ama şöyle bozacılarda satılanları,hazır şişelerdekılerı içemıyorum,ankarada öyle bir yer varmı bılmıyorum ben bol bol humana,rezene çayı içiyorum hurma yıyorum 3 lıtre en az su içiyorum sütüm oluyor ama işte sürelı acıkıyor elif yapacak bişey yok azıcık emıp doysa ne ala :-\

göndereyim istersen canım yerinden

aydinays

Ay allahım valalhi bu kadının yatacak yeri yok. Kocanda hep senin dediğine geliyor ama iş işten geçtikten sonra kıyamam canım ya. İnşallah çabucak iyileşir. Dikkat et canım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.