2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

izemsevi

burası muhriş başka markalarda var ama hem fiyat olarak hemde kalite olarak baya iyi hem elektirik hem piile çalışıyor manuel değil yani benimde elime bugün geçicek zaten yeni üretim aynı markadan 2tane var diğeri 55 tl onu alma çünkü bisfenol-a diye zarralı madde varmış onun içinde ama benim aldığımda özellikle yoktur diye yazılmış ondan daha pahalı

KasrıCinan

ayşecim masallah  bebeğine. :nazar: :nazar: :nazar: kilosu gayet iyi. :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Temmuz , 2011, 11:55:50
http://www.enuygunfiyatgarantisi.com/?urun-3555-Kraft-Smart-Elektrikli-Gogus-Pompasi-BPA-0-Yeni-Model.html

Canım fiyatı iyiymiş. Ben daha bişi almıyorum son aylara bırakıcam. Şimdi her yer yazlık. Bizim bebek kış bebeği olacak. Birde herkes şimdiden bişiler yapmaya başladı. O yüzden son aylara yakın alıyım diyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

güzel anneler ve minik yavruları biz kızımla yemeğe gidiyoruz :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :wave:

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Temmuz , 2011, 12:02:05
ayşecim masallah  bebeğine. :nazar: :nazar: :nazar: kilosu gayet iyi. :nazar:

Sağ olasın canım benim. Şimdilik iyi gidiyor. Tosun paşam olacak benim ayhan kayram :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Temmuz , 2011, 12:02:40
http://www.enuygunfiyatgarantisi.com/?urun-3555-Kraft-Smart-Elektrikli-Gogus-Pompasi-BPA-0-Yeni-Model.html

Canım fiyatı iyiymiş. Ben daha bişi almıyorum son aylara bırakıcam. Şimdi her yer yazlık. Bizim bebek kış bebeği olacak. Birde herkes şimdiden bişiler yapmaya başladı. O yüzden son aylara yakın alıyım diyorum.

ayşecim sakın son aylara bırakma gibi bir hata yapma insan çok zorlanıyor ve sıkışıyor sen alacaklarını al bence en geç 1 ay sonrasında son zamanlarda çarşıda yürüyecek halin olmuyorki ve bu beklerin nezaman geleceğide belli olmuyor ondan dolayı sen al koy dursun ne olcakki

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Temmuz , 2011, 12:02:59
güzel anneler ve minik yavruları biz kızımla yemeğe gidiyoruz :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :wave:

Afiyet şeker olsun canım. Bizde bir kaç dakika içinde mama yiyeceğiz.

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Temmuz , 2011, 12:04:29
Alıntı yapılan: aydinays - 11 Temmuz , 2011, 12:02:40

ayşecim sakın son aylara bırakma gibi bir hata yapma insan çok zorlanıyor ve sıkışıyor sen alacaklarını al bence en geç 1 ay sonrasında son zamanlarda çarşıda yürüyecek halin olmuyorki ve bu beklerin nezaman geleceğide belli olmuyor ondan dolayı sen al koy dursun ne olcakki

Efet şu ramazanı çıkarıyım diyorum eylülde yavaş yavaş sezon değişir. Tamda son aylara bırakmıcam ama zaten bir kaç bişi aldım. Bir kaç zıbın takımım kaldı. Beşiğini anneannesi alacağım diyor. O yüzden şimdiden bekletiyorum. Seneyede babaannesi odası yapacak.

Aytii

ben lansinho nun gögüs pompasini aldim manuel olanini 55 TL verdim eczaneden temin ettim güzele benziyo bakalim dogumdan sonra insallah isimi görür

muhribe

inş pompaya gerek kalmaz şakır şakır akar sütler :)

Aytii

ben zaten ise baslarsam diye aldim çünkü ozaman kayinvalideme birakçam o içircek

izemsevi

lansinohta iyi bir marka muhriş canım çalışan anne olunca gögüs pompası illaki ihjtiyaç oluyor ben mesela işe başlayınca sağıp bırakcam süt iznim olcak ama yavrum ozaman kadar acıkırsa sağdığımdan veririler

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

insallah bende süt iznimi kullanirim  :-\ gerçi nereye dönecegimde belli degil izinden sonra  :dontknow: bakarsiniz hiç dönmem ise  :k06: