2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 11 Temmuz , 2011, 11:24:33
a.s canım hoşgeldin. nasılsın?
hosbuldum tatlım iyiym sağol artık biraz daha dinç geziyorum.sen nasılsın küçük prens nasıl?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

maşallah canım size  :nazar: zor zamanları atlattınız Allahın izniyle.

bizim maşallahımız var, zamanımız daralıyor. 31 günümüz kaldı inş, o da Yiğit tam gününü beklerse  :binkybaby:

aydinays

iKİNİZEDE MAŞALLAH :nazar: :nazar: KASRI ARTIK BUNDAN SONRASI ÇOK DAHA ZEVKLİ GEÇECEK CANIM BENİM.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 11 Temmuz , 2011, 11:28:17

bizim maşallahımız var, zamanımız daralıyor. 31 günümüz kaldı inş, o da Yiğit tam gününü beklerse  :binkybaby:
evet canım sükür artık 3 4 günde bi kusuyorum dün annemlerden geldim iste 8 9gündün ordaydım orda kaldım baya iyi geldi çok güzel beslendim.15.haftaya da giriyorum artık azalıyor demekki.bi de kokulara karsı hassasiyet gitse. canım sizede masallahhh bitmis ya kalmamıs artık su gibi geçer bu günler :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: insallah zamananda vaktinde gelir oğlusun annesi.sağlıklı sıhhatli bi sekilde

muhribe

amin canım, zaman geçmiyor gibi görünse de su gibi akıyor aslında.

aydınays, siz de en güzel zamanlarınızı geçiriyorsunuz canım. son 1 aya kadar her şey çok güzel geçiyor. ondan sonrası da güzel ama sıcaklar zorluyor bizi biraz

izemsevi

internetim gitti kızlar bugün izne ayrılıyorum :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:  :muzz: :muzz: :muzz: çekmecelerimi düzelttim odamı topladım dağınık durmasın diye öyle işte bitti işlerim şimdi

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Temmuz , 2011, 11:33:42
iKİNİZEDE MAŞALLAH :nazar: :nazar: KASRI ARTIK BUNDAN SONRASI ÇOK DAHA ZEVKLİ GEÇECEK CANIM BENİM.
canım benim insallah.inan gözüm acıldı artık ne kadar güzel birseymis kendini iyi hissetmek.sabah kalktığında hafif bi bulantı olması.dünye varmıs diyorum.insallah bu haftada aniden kesilir.gelsin yemekler iştahım çok acıldı zaten.bi yemeklere karsı hassasiyetim kaldı o da bitse oohh değmeyin keyfime. gece çok ağrım oldu uyandım ama acayip sekilde karnım ağrıdı mideme vurdu,böbrekler filan.sabaha kadar iniledim.doktora gidelim diyecektim gecenin o vaktinde diye ses çıkarmadım.sabahda kaç gündür kusmuyordum kustum.acaba birseymi dokundu ki

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Temmuz , 2011, 11:40:36
internetim gitti kızlar bugün izne ayrılıyorum :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:  :muzz: :muzz: :muzz: çekmecelerimi düzelttim odamı topladım dağınık durmasın diye öyle işte bitti işlerim şimdi
ohh canım ne güzell.evinizin tadını çıkarın meleğinle.güzelce dayayın döseyin esyalarını fındığının

izemsevi

inşallah canım son eksiklerimiz var onalrıda halletcez inşallah kızlar eşimle netten kraftın elektrikli ve piili süt pompasını aldık kdv dahil fiyatı 100tl çok uygun oldu isterseniz sitede sitenin i,smini vereyim

muhribe

seval versene canım, ben almadım daha pompa.

izemsevi

bir buluyumda vereyim ben aynı siteden süt pompası gögüs kremi gögüs koruyucu aldım taksitde yapılıyor hemde kraft iyi bir marka

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 11 Temmuz , 2011, 11:36:48
amin canım, zaman geçmiyor gibi görünse de su gibi akıyor aslında.

aydınays, siz de en güzel zamanlarınızı geçiriyorsunuz canım. son 1 aya kadar her şey çok güzel geçiyor. ondan sonrası da güzel ama sıcaklar zorluyor bizi biraz

efet canım resmen hayatımdaki en zor 8 haftaydı kusmalarım. Ama çok şükür şimdi onları hatırlamıyorum bile. Efet canım sizin şansızlığınız son ayınızın sıcaklara denk gelmesi neyse ki biz o kadar çok sıcaklara kalmıcaz. Ama hepsi güzel canım.

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Temmuz , 2011, 11:34:57
Alıntı yapılan: muhribe - 11 Temmuz , 2011, 11:28:17

evet canım sükür artık 3 4 günde bi kusuyorum dün annemlerden geldim iste 8 9gündün ordaydım orda kaldım baya iyi geldi çok güzel beslendim.15.haftaya da giriyorum artık azalıyor demekki.bi de kokulara karsı hassasiyet gitse. canım sizede masallahhh bitmis ya kalmamıs artık su gibi geçer bu günler :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: insallah zamananda vaktinde gelir oğlusun annesi.sağlıklı sıhhatli bi sekilde

Canım benim herşey çok güzel geçecek bundan sonrası yavaş yavaş koku hassasiyetinde geçer inşallah.
Efet şaka maka büyüdü bizim oğlanda. Geçen cuma ayrıntılı ultrasonum vardı. 504 gram olmuş teyzesi. :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.