2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

bendede var o gaz problemi umarim ogluma geçmiyodur  :-\

Ezocan84

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 19:44:18
sicaklar çok fena  :-\ aslinda okadar sicak degil havalar ama insan hamile olunca  :sad1:

sizin oralari bilmem ama buralar asiri sicak, bunaltici sicaklar var, allah yardim etsin

Aytii

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 09 Temmuz , 2011, 19:50:41
sicaklar çok fena  :-\ aslinda okadar sicak degil havalar ama insan hamile olunca  :sad1:

sizin oralari bilmem ama buralar asiri sicak, bunaltici sicaklar var, allah yardim etsin

canim burasida sicak ama aksam olunca serinliyor biraz hatta esim diyoki utanmasam montla gezcem  :k06: ama ben çok terliyorum  :icon_pale: günde kaç kere dusa giriyorum ve biktim  :cildir:

banu_fth

valla haklısın ayti hiç öle düşünmemiştim .. inşallah minigime geçmiyordur .. ben de olsun ben razıyım .. eşimde yeni alıştı zaten ..  :ehi: :ehi: ama bebişte olmasın inşalah ..

ezocum bilmiyorum valla ben de benden başka kimsede yok sanıodum .. sadce ayti salatalık yediği dönemde geniriom diyordu .. ordan aklımda kalmıştı olabilio diye .. eşimde beni korkutmuştu kimsede böle bişe görmedim diye ..
sanki yengeleri yanında genircek  :ehi: :ehi: :ehi: meğer normalmiş .. herkeste olucak diye bişi varmı bilmiyorum canım. ama çoğumuzda var  :k06:

Ezocan84

bende seneye biraktim tatil isini, ramazan bayramina gidecegiz türkiyeye 4 haftaligina, insallah güzel gecer 2 cocukla  :honk:

banu_fth

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 09 Temmuz , 2011, 19:50:41

Amin canım . Allah razı olsun valla zor .. Allah yardım etsin burası da çok sıcak . evde olduğumda terliyorum .. ama iş yerinde klima açıyoruz . akşamda bana geliolar sıcak diye eşim normal diyo .. sıcak ama o kadar diil diyor ..  :sad1:

Aytii

geçer canim ya ozaman eylül ayi zaten fazla sicak olmaz

banu_fth

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 09 Temmuz , 2011, 19:52:05
bende seneye biraktim tatil isini, ramazan bayramina gidecegiz türkiyeye 4 haftaligina, insallah güzel gecer 2 cocukla  :honk:

oyyyyyyyy cnm benim .. iki çocukla biraz zor olucak gibi ama abiyi babaya emanet etceksin sen de minikinle .. güzel güzel eğlenirsin canım yaa..

Ezocan84

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 19:55:35
Alıntı yapılan: Ezocan84 - 09 Temmuz , 2011, 19:52:05

oyyyyyyyy cnm benim .. iki çocukla biraz zor olucak gibi ama abiyi babaya emanet etceksin sen de minikinle .. güzel güzel eğlenirsin canım yaa..

evet öyle yapacagim ama iste, türkiyeye gittigimizde 7-8 aylik oluyor, dis problemi falan olursa yandik izinde heder our.. abi zaten hep babada, cok düskün babasina..

Aytii

al iste yeni yikandim yine basladim terlemeye  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

banu_fth

Ayyyyyyy sen tabi biliosun hangi ayda ne problemi yaşıycağını.. umarım hafif atlatır diş sorununu .. kaç gün yaşıyorlar ki . patlama süreci diilmi . her bir diş patlarken ayrı bi acı mı ates mi yaşıyorlar ?
umarım hafif şekilde atlatır da tatiliniz harika geçer moral olur hepinize ..  :amin: :amin:
o abiyi yirim ben  :love7: :k06: büyümüşte abi olmuş.. maşşallah  :nazar: :nazar: iyi öyle olması süper ki sen rahatça küçükle ilgilenebilirsin en azından .  :amin: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 20:06:03
al iste yeni yikandim yine basladim terlemeye  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ayy canım yaa. keşke bi çare olsa .  :sad1: iki hafta kaldı zaten dimi ..hayırlısıyla geçsin de ..  :amin: :nazar:

Ezocan84

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 20:10:47
Ayyyyyyy sen tabi biliosun hangi ayda ne problemi yaşıycağını.. umarım hafif atlatır diş sorununu .. kaç gün yaşıyorlar ki . patlama süreci diilmi . her bir diş patlarken ayrı bi acı mı ates mi yaşıyorlar ?
umarım hafif şekilde atlatır da tatiliniz harika geçer moral olur hepinize ..  :amin: :amin:
o abiyi yirim ben  :love7: :k06: büyümüşte abi olmuş.. maşşallah  :nazar: :nazar: iyi öyle olması süper ki sen rahatça küçükle ilgilenebilirsin en azından .  :amin: :nazar: :nazar:

canim cocuktan cocuga degisiyor, kimi erken cikariyor kimi gec, ama oglum tam 8 aylikken cikarmaya basladi ve  :nazar: cok hizli cikardi, pes pese ciktilar yani, sonucta genede 4-5 ayimi aldi, tabii ilk cikan disler yapiyor problemi, sonrakiler daha rahat cikiyor

dis cikartirken ates ve ishal oluyor genelde, yemek yerken problem oluyor vs ama bilmiyorumki bunda nasil yasiycam  :dontknow:

Aytii

bosver düsünme bunlari simdiden

bende ilk hamile zamanlarimda hep diyodum acaba dogunca nasil gidicem ise? ya gece uyumazsa? sabah uykusuz uykusuz ise gidicem yorgun argin ve aklim fikrim hep onda olacak vs.. ama yasamadan da bunlari düsünmek gereksiz piskolojik olarak kendini yormaktan baska birsey degil

Rabbim gücünü veriyor elbette ozaman yine yardim edecektir bizlere  :amin:

Ezocan84

ben kactim kizlar size iyi sohbetler bugün pek bi kötü ve bitkin hissediyorum kendimi  :wave: