2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 18:12:37
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eylül çok güldüm kızz.ben de çişimi tutamıyorum diğerini de zor tutuyorum osurmak genirmek serbest zaten yatıncada kafamdan tutup kaldırıyolar  :ehi: hem yazıyorum hem gülüyorum karnım hop hop zıplıyo

eşim hiç bir hamile böle diildir sanmıyorum dedi .. genirmek konusunda .. adam zor alıştı bana ..
netten okudu sonra .. da yeni yeni kabullendi .. bu kadar havayı nası yutuom nere saklanıo da çıkıo ben de şaşkınım aslında ..  :icon_scratch: bi ara utanmaya başlamıştım .. bu sefer kendini suçlu hissetti  :k06: :k06:  :love9: normalmiş demeye başladı  :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 18:21:34
:k06: :k06: :k06:

off geçende ben çok güldüm ya

durun sizede anlatayim

ama Nur sen belki bu iletiyi okuduktan sonra hastaneyi boylayabilirsin  :laughing7:

görümcem ve esi geçenlerde geldiler bu tarafa gezmeye aksam oturuyoruz muhabbet yemek felan bu bizim damat amcasini anlatmaya basladi. amcasi biraz dengesiz ve saf birisi. birgün bankaya kredi karti çikarmaya gitmis. orada islemi gerçeklestirecek olan adam sormus: annenizin kizlik soyadi ne? diye damadin amcasida ne dese begenirsiniz  :ehi:

(dogulu sivesiyle) ula benim anamin kizligimi koooldii laa ?

:ehi: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ayyyyyyyyyhhhhhhhhhhhhh  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 18:22:52
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 18:12:37
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eylül çok güldüm kızz.ben de çişimi tutamıyorum diğerini de zor tutuyorum osurmak genirmek serbest zaten yatıncada kafamdan tutup kaldırıyolar  :ehi: hem yazıyorum hem gülüyorum karnım hop hop zıplıyo

eşim hiç bir hamile böle diildir sanmıyorum dedi .. genirmek konusunda .. adam zor alıştı bana ..
netten okudu sonra .. da yeni yeni kabullendi .. bu kadar havayı nası yutuom nere saklanıo da çıkıo ben de şaşkınım aslında ..  :icon_scratch: bi ara utanmaya başlamıştım .. bu sefer kendini suçlu hissetti  :k06: :k06:  :love9: normalmiş demeye başladı  :k06: :k06:

sen beni anlat eşine eylül düştüğüm gün hem işedim hem dona doldurdum hem kustum :D anneme diyo bütün deliklerden çıkardı bi şey diye :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

ayyyyyyyyyyy krize girdimmmmmmmmm gözümden akıyoooooooooo ..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

banu_fth

hepimizin bebişlerde trip aynıdır şimdi eminim .. anne bunun intikamı acı olucak .. güm güm geçircekler .. sabahtan beri sarhoş oldu cocuklar gülmemizden  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: deprem oluyo onlara şimdi  :ehi: :ehi: :ehi: hadi ben depik hissetmiyorum da siz  :k06: :k06:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

her delik açik bi orasi kapali senin Nur heralde orasida açilsaydi bari iyi olacakti  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 18:30:03
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

her delik açik bi orasi kapali senin Nur heralde orasida açilsaydi bari iyi olacakti  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: 

dayanamıyciiiiiiim wc gidom  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

kiz eylül bi gittin gidis o gidis hani gelsene yine  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: eylüllll yeterrr amma biriktirmişinnnn

banu_fth

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

popom ağrıdı ben kaçıyorum fıstıklar mıncırdım yanaklarınızdan  :opucuk:

Aytii

valla benimde öyle en iyisi bende bi dusa gireyim  :laughing7:

:opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤