2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 18:05:16
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 18:02:45
yokkkk bayılacam birazdan sıcaktannnn  :cildir: dayanamıyorummmmmmmmmmmmm

bende  :violent1:

ayyyyyyyy Allah yardımcınız olsun ..  :amin: :amin: :amin:

bazen akşamları bana daha sıcak geliyor .. eşim normal diyor .. ben yanıyorum ..
sizce şimdiden böle olması normal mi bana ??

Aytii

normal çünkü sende adet olmuyosun :D ayni menopozlu karilar gibiyiiikkk  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bence normalll hamilelikte vücut ısısı artarmış.bizimkilerde hava normal sen neden bu kadar bunalıyosun diyolar sizce diyorum gülüyolar  :ehi: şu anda avuçlarım ve ayaklarımın altı tutuştu resmen ıslatıyorum gelene kadar yolda kuruyorum  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

leğeni doldursam içine mi otursam ki bebekte belki su değişikliği yapıp açık denizlere açılmak ister  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 18:08:46

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zaten 70 yaşımı yaşıorum .. sürekli wc ye kalkıom .. su içiom gece .. geniiriom .. eşim sürekli uyanıo .
bi takma dişlerim eksik ..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bi de yanma çıktı şindi iyimi .. oyyyyyyyyyyhhhhhhhh  :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 18:11:02
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 18:08:46

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zaten 70 yaşımı yaşıorum .. sürekli wc ye kalkıom .. su içiom gece .. geniiriom .. eşim sürekli uyanıo .
bi takma dişlerim eksik ..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bi de yanma çıktı şindi iyimi .. oyyyyyyyyyyhhhhhhhh  :ehi: :ehi:

:ehi: :toothy10: :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 18:10:44
leğeni doldursam içine mi otursam ki bebekte belki su değişikliği yapıp açık denizlere açılmak ister  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:  heveslendir çocuuuuuu  :ehi: :ehi:

şaka bi yana da Allah yardımcınız olsun yaa .. benim son zamanlar kışa geliyor .. o yönden şanslıyım sanırım ..

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eylül çok güldüm kızz.ben de çişimi tutamıyorum diğerini de zor tutuyorum osurmak genirmek serbest zaten yatıncada kafamdan tutup kaldırıyolar  :ehi: hem yazıyorum hem gülüyorum karnım hop hop zıplıyo

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 18:12:37
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eylül çok güldüm kızz.ben de çişimi tutamıyorum diğerini de zor tutuyorum osurmak genirmek serbest zaten yatıncada kafamdan tutup kaldırıyolar  :ehi: hem yazıyorum hem gülüyorum karnım hop hop zıplıyo

ooooooooo sen 70 i geçmişin 75 olmuşun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben de güldüm Allah iyiliğini versin emiiiii kolayca doğurasıcaaa.. gözümden yaş geldiiiiiiii  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: ben de güldüm gülünce iyice sıcak olduuuu  :cildir: güldürmeyinnnnnn beniii doğuracam yoksa fırt diye çıkacak çocuk

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

doğuran gitti doğuran gitti bizde burda vakit geçirmeye çalışıyoruz uğraşımız yok kader utansın

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 18:16:03
:ehi: :ehi: :ehi: ben de güldüm gülünce iyice sıcak olduuuu  :cildir: güldürmeyinnnnnn beniii doğuracam yoksa fırt diye çıkacak çocuk

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 18:18:34
doğuran gitti doğuran gitti bizde burda vakit geçirmeye çalışıyoruz uğraşımız yok kader utansın

tontik annesini de böle güldürmüştüm o hafta doğurdu merak etme az kaldı sanada  :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

:k06: :k06: :k06:

off geçende ben çok güldüm ya

durun sizede anlatayim

ama Nur sen belki bu iletiyi okuduktan sonra hastaneyi boylayabilirsin  :laughing7:

görümcem ve esi geçenlerde geldiler bu tarafa gezmeye aksam oturuyoruz muhabbet yemek felan bu bizim damat amcasini anlatmaya basladi. amcasi biraz dengesiz ve saf birisi. birgün bankaya kredi karti çikarmaya gitmis. orada islemi gerçeklestirecek olan adam sormus: annenizin kizlik soyadi ne? diye damadin amcasida ne dese begenirsiniz  :ehi:

(dogulu sivesiyle) ula benim anamin kizligimi koooldii laa ?

:ehi: :toothy10: :toothy10: