2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mrb kızlarrrrr :hello: ayy çok sıcakk yaa
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Temmuz , 2011, 15:51:42
Ayten ben senin yerinde olsam fransa'ya gider oyle dogum yapardim  :k06:

inanki çok isterdim ama sigortam yok orda epey bi öderdim ozaman  :laughing7:

Balböceği

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 15:59:36
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Temmuz , 2011, 15:51:42
Ayten ben senin yerinde olsam fransa'ya gider oyle dogum yapardim  :k06:

inanki çok isterdim ama sigortam yok orda epey bi öderdim ozaman  :laughing7:
anladim cnm, nasip kismet iste  :)

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hoşgeldin elifin güzel annesiii  :opucuk: çok sıcakkkkkkkkkk ciddennnnn
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

hoşbulduk kızlar,ya ben bu çocuga ne gıydıreceğimm kafayı yıyecegım uzun kollu gıydırıyordum ama çok terlıyor annemde üşür üşür deyıp duruyor bende ince atlet ustunede kısa kollu gıydırdım napim ölsünmü yavrucak ya ayagında zaten paçalı pijama var
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Temmuz , 2011, 16:09:50
hoşbulduk kızlar,ya ben bu çocuga ne gıydıreceğimm kafayı yıyecegım uzun kollu gıydırıyordum ama çok terlıyor annemde üşür üşür deyıp duruyor bende ince atlet ustunede kısa kollu gıydırdım napim ölsünmü yavrucak ya ayagında zaten paçalı pijama var
üşümez canım bi tane badi yeter alttan çıt çıtlı çok sıcak bezi var zaten pişik olmasın allah korusun.yeni doğanların kafasıyla elleri ayakları üşürmüş oralar sıcaksa çok giydirmeyin derim ben naçizane :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

sen nasil biliyosan öyle giydir anneni dinleme fazla

çocuk bayginlik geçirir ya bu havada okadar giydirilmez ama dikkat et evin içinde cereyan olmasin

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 15:30:30
normal dogumu çok istiyorum ya insallah nasip olur  :amin:

doktorum 10 cm diyince kafa çevresi için tamam dedim normal dogum asla yapmaz bu bana

sordum sonra ee ne olacak ozaman sezeryanmi dedim yoo sen müsait olursan olur dedi

insallahhhhhhh olur yaa çok istiyorum hemen bikaç saatte pirtlatip

dikislere bile raziyim

ama acaba dikisler için uyusturuyolarmi yoksa öyle mi dikiyolar  :dontknow:

selam kızlar.. aytenim uyuşturdular benimkini. uyuşturmazlarsa olur mu hiç kız  :k06:

Aytii

selam canim hosgeldin masallah az önce Nur ismini andi hemen geldin  :k06:

nasilsin  :opucuk:

bende öyle yapıyorum kızlar:) öznurrrum hoşgeldin,bacım bana tüyo versene biraz ne giydiriyorsun sarperine?

Balböceği

pisicik sen annenen bakma canim  :k06:

Bebegin erkekse terlemesi iyi olmaz .. erkeklere fazla giydirilmez zaten

doktorlar diyorki siz nasil giyiniyorsaniz bebeklerinizide oyle giydirin diyorlar. :)

haklsıın balböceğide kafayı yıyeceğim ya üşür kızım o daha 12 günlük deyip duruyor ya uzun kollu badilerde ince değilki okadar kalınki yavrum çok terlıyor bende içine ince  askılı atlet almıştım onu gıydırdım kısa kollu tişört penye cinsinden,ellerinde eldiven ,birde ayaklı pijama giydirdim üşümez dimi kızlar ya,annemde öyle deyıp duruyor ne bıleyım :-\evımız 4.kat ve cok sıcak,balböceği arkadasım buarada kız çocuk :-*

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

yokkkk bayılacam birazdan sıcaktannnn  :cildir: dayanamıyorummmmmmmmmmmmm

Aytii