2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Amin insallah canim  :amin: iyi düsünelim iyi olsun

son günler zor oluyomus gerçekten özelliklede yaza denk gelen dogumlar  :-\

hem sicak hemde hamilelikten dolayi daha da afakan basiyo insana

ama günler geçiyo çok sükür  :nazar: :nazar: :nazar:

dün diyorumki kendime bi ara sanki Temmuz hiç gelmeyecekmis gibi geliyodu bana bak bugün ayin 9.u olmus bile masallah  :nazar: Rabbim kolaylik veriyo aslinda farkina varmak lazim insallah dogumumuzda zamaninda olur saglikli hayirli olur hepimiz için  :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 15:18:17
Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 15:14:21
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Temmuz , 2011, 15:08:55
ben de öyle yorulunca gece kesin ağrım olurdu ama ben artık hiç bi şey yapmıyorum zaten tansiyonum sürekli düşüyo odadan salona gitsem çarpıntım oluyo.dünkü bi ayrı sancıydı ama dediğim gibi 3 kere oldu belirsiz aralıklarla sıklaşıcak mı diye bekledim de geçti.bir de ishal oldum sürekli wc ihtiyacı oldu.dediğin gibi herkesin acıyı hissetmesi farklı oluyo belkide benimki de normal sıradan bi ağrıydıda bana fazla gibi geldi hani adet olunca bazen alttan zınk diye sancı girer ya öyle oldu ama doğum sancısının ağrısı bu şekildemi geliyo bilmiyorum.annem ısrarla belin ağrıcak diyo alttan değil belinden gelicek diyo merakla başıma gelecekleri bekliyorum

:k06: :k06: :k06: :k06:   merakla başıma gelicekleri bekliyorum .. buna güldüm tatlım . bende öyleyim.. ama sizin haftalara gelmek istiom hemen .. zaman hızlı aksın istiyorum ..
inşalah hiç beklemediğin kadar kolay ve sağlıklı bir doğum olur .. meleğini de hemen odana getriirler ohhhhhhh misss gibi .. inşallah öyle olur herşey güzel olur ..  :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: heyecanla senden gelicek ayrıntılı haberleri bekliom ..

sonra sıra ayticim de .. ayyyyyy.. çok heyecanlı yaaaaaa.. sizler böle doğuma giderken benim göbüş yeni yeni büyürken .. sabırsızlığım gittikçe artıyor .. sağlıklı bir hamilelik olur inşallah herkese Allah nasip etsin ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

oyyy canım ya ne güzel şeyler yazmışsın allah razı olsunnn.inşallah senin hamileliğin de sağlıklı sıhhatli ve çarçabuk geçer hepimiz meleklerimizi kucağımıza alalım da problemlerimiz  değişsin :D sütüm az bebeğim emmiyor,doymuyor.... :D

ayyyyy inşallah .. amin . canım sağol .. herkese nasip etsin Allahım bu duyguları yaşamayı sağlıkla inşallah ..

sağsağlim gelsinlerde melekler dediğin gibi problemlerimiz farklı olsun .  :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

temmuz deyince ohoooo diyodum ben de ama haziran girince tutuşmaya başladım ve temmuz dediğin gibi geldide geçiyor yavaş yavaş.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

normal dogumu çok istiyorum ya insallah nasip olur  :amin:

doktorum 10 cm diyince kafa çevresi için tamam dedim normal dogum asla yapmaz bu bana

sordum sonra ee ne olacak ozaman sezeryanmi dedim yoo sen müsait olursan olur dedi

insallahhhhhhh olur yaa çok istiyorum hemen bikaç saatte pirtlatip

dikislere bile raziyim

ama acaba dikisler için uyusturuyolarmi yoksa öyle mi dikiyolar  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 15:30:30

doktorum 10 cm diyince kafa çevresi için tamam dedim normal dogum asla yapmaz bu bana

sordum sonra ee ne olacak ozaman sezeryanmi dedim yoo sen müsait olursan olur dedi

dikislere bile raziyim

ben de normali çok istiyorum allahın verdiği mucizeyi öyle yaşamak istiyorum acı çekilecek elbette çevremdekiler hep sezeryan istedi öyle yaptılar ben normal dedikçe eminmisin diyolar.dikişleri uyuşturmadan yapıyolar diye biliyorum ama emin de değilim acımıyo dikiş atılırken diyolar.öznur gelince bi soralım o normal yapmıştı
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

dikislere bile raziyim

inşallah normal olur canım .. bana da nasip etsin Allah normal doğum inşallah  ..

inşallah açılman normal doğum için uygun olur canım ya. Allah yardımcımız olsun .. gönlümüze göre versin .  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

banu_fth

uyuşturuyorlar diye biliyourm çünkü eski dr uma gittiğimde kadının biri dediki dr hanım gecen seferki doğumumda iğne yaptınız ama uyuşmadı .. uyuştu sandınız beni duymadınız dikip gittiniz dedi .. ayyyyyyyyyy
hemen kaçtım o dr dan .. otomatige bağlamış kendini ..  :cildir: :caca:

banu_fth

nur özeline mail attım .. ay msj attım bakarmısın .. cvp bekliom .. teşekkür  :flowers:

Aytii

Amin eylülüm ya insallah Allahim gönlümüze göre versin  :amin:

demekki o dikis olayi hastaneden hastaneye degisiyo

benim ablami canli canli diktiler öyle

Fransada oldu onun dogumu

bakalim burdaki hastanede nasil yapiyolar  :icon_scratch:

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 15:43:13

dikislere bile raziyim

inşallah normal olur canım .. bana da nasip etsin Allah normal doğum inşallah  ..

inşallah açılman normal doğum için uygun olur canım ya. Allah yardımcımız olsun .. gönlümüze göre versin .  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
Canim insallah istedigin gibi gider hersey  :amin:

dikisleri oyle dikerlermi tabiki uyusturuyorlar, dogum icin doktorlar fazla hazirlik yapmadi

ama dikisleri dikmek icin bi hazirlik yaptilar sorma  :-ooo yarim saat icinde diktiler beni  :k06:

banu_fth

belki isteğe bağlıdır bilmem ki .. dr una sor ozaman canım .  :icon_scratch: ben de uyuşturuolar sanıorum o kadın öyle dediği için .. çünkü dr da tamam dedi ona .. sana sorarım bu sefer dedi . belki de dr dan dr a değişiodur .  :dontknow:

Balböceği

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Temmuz , 2011, 15:45:53
Amin eylülüm ya insallah Allahim gönlümüze göre versin  :amin:

demekki o dikis olayi hastaneden hastaneye degisiyo

benim ablami canli canli diktiler öyle

Fransada oldu onun dogumu

bakalim burdaki hastanede nasil yapiyolar  :icon_scratch:

Nasil canli canli diktiler anlamadim

doktor beni dikerken ipi cekiyordu sadece onbu hissetim o bolgeyi uyusturuyorlar baldirdan

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Temmuz , 2011, 15:46:19
Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 15:43:13

dikislere bile raziyim

Canim insallah istedigin gibi gider hersey  :amin:

dikisleri oyle dikerlermi tabiki uyusturuyorlar, dogum icin doktorlar fazla hazirlik yapmadi

ama dikisleri dikmek icin bi hazirlik yaptilar sorma  :-ooo yarim saat icinde diktiler beni  :k06:

ayyyyyyyyy deme yaaaa.. öle hazırlık mı gerektirio hımmmmmm.. vay bee.  :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Balböceği

Ayten ben senin yerinde olsam fransa'ya gider oyle dogum yapardim  :k06: