2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

kendine yapacak is bul sende  :caca:

eskiler bagda bahçede çalisirlardi simdikilere rahatlik batiyo  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızz neyle uğraşıyım tek kolum sakata çıktı otursam popom ağrıyo yatsam tek sol tarafa yatmaktan bacağım uyuşuyo.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

off sola yatmaktan benimde popom uyusuyo bütün gece  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

1-2 kez bebek uyandırıyo 5-6 kez çiş 4-5 kez de bu uyuşukluk uyandırıyo en son pes ediyorum kalkıyorum  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

kisacasi hiç uyumuyorum deseydin anlayabilirdim  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

aaa simdi farkettimde

popomun sol tarafi yamulmus mu ne  :-ooo anaaa kiz bide diyorum ben neden kasinip duruyo hep o tarafim diye  :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Temmuz , 2011, 19:20:19
aaa simdi farkettimde

popomun sol tarafi yamulmus mu ne  :-ooo anaaa kiz bide diyorum ben neden kasinip duruyo hep o tarafim diye  :-\

nasıl yamulmuşş ??

Aytii

ayy içine gömülmüs sanki  :ehi: yaa hep kasiniyodu oram bende aynadan baktim bi simdi farkedince  :-ooo

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:k06: :k06: :k06: allahım yaaa içine gömülen popoda sende duydum ilk haaaaa  :k06:

Aytii

seninde kasintin oluyomu kiz sol yanakta  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ya benim oluyo ama geçen günlerde ben yine alerji oldum popomda çıktı hep onlar kaşınıyo yoksa sağda solda bi şey yoktu  :ehi:

Aytii

:laughing7: :laughing7:

senin o kasintin içtigin kan suruplarindan oluyo

ben söyledim doktoruma

biraktim artik içmiyorum dedim

bisey demedi çünkü oda biliyo aslinda zararli oldugunu

dünürümde emzimlerinde yükselme olmustu kasintidan duramiyodu acile gitmisti biraktirmisti doktoru

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Temmuz , 2011, 19:35:03
:laughing7: :laughing7:

senin o kasintin içtigin kan suruplarindan oluyo

ben söyledim doktoruma

biraktim artik içmiyorum dedim

bisey demedi çünkü oda biliyo aslinda zararli oldugunu

dünürümde emzimlerinde yükselme olmustu kasintidan duramiyodu acile gitmisti biraktirmisti doktoru

benim doktor gerizekalı sinir etti beni zaten iyice.cildiyeye gönderdi beni cildiyeci de tahta kurusu dedi geçen hafta annemlerde yine oldu tahta kuruları benle geziyo :D
doğru diyosun o ilaçlardandır ama kansızlık var bende 6 gün kaldı zaten idare ediyim de günde 2 tane içiyorum bi de ben.sen şu an bi magnezyum mu içiyosun?