2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

oğlum şu an öyle sert hareket ediyor ki. küçük herkülüm benim  :love9:

izemsevi

bazen benimde öyle oluyor hızlı hızlı peşpeşe şuan sakin canım ben çıkıyorum görüşürüz  :hello:

muhribe

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Temmuz , 2011, 15:41:11
neye niyet neye kısmet bugün kontrolü vardı doğum yaptı işte bu bebişler böyle çok sabırsızlar öyle ayten 3kiloya yakın doğmuş doğduktan sonrada alır kilo hızlıca  :nazar:

Kızlar kim doğum yaptı Gizem mi yoksa
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

aydinays

Şimdi bende gördüm doğum sayfasında yazıyordu. Maşallah oda aldı meleğini kucağına. Darısı bekleyenlere. :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:k06: :k06: :k06: neredeydik nerelere geldikkkk listenin en sonundan yok ilk 5 ilk 3 derken ahanda 1 numaraya oturdum ben yerimi sana bırakmayı o kadar çok istiyorum ki  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: SON 10' A DÜŞÜNCE Bİ PANİK OLUYOMUŞ DEMEKKİ İNSAN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

hiç te paniklemiyorum vallah  8) relax  :occasion5:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Temmuz , 2011, 18:47:16

hadi bakalım 5-6 gün kalıncada böyle ralax olabilcen mii

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Temmuz , 2011, 18:58:03
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Temmuz , 2011, 18:56:45
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Temmuz , 2011, 18:47:16

hadi bakalım 5-6 gün kalıncada böyle ralax olabilcen mii

o kadar kalmis olabilir ;D
işte bilmemek daha iyi birden gelse beklemezken daha zevkli olacaktı.neyse 2.ci de zevk almaya bakıcaz artık

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

patlayacam en sonunda sıkıntıdan ben çalışmayan biri olaymışım anüüüü delirirmişim evde.allahtan bebek olucakta o fazlasıyla meşgul edecek yoksa evde oturmak bana göre değil içim şişti resmen   :cildir: