2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

zaten 37 haftayi dolduran bebekler nadiren küveze giriyolar

masallah kilosuda çok iyiymis  :nazar:

izemsevi

evet muhriş küveze girmemiş ya öyle heycanlandımki kendim doğum yapsam heralde anca böyle olurdum maşallah ikisinede darısı ilk başta nura sonrada sırayla bizlere

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: çok sevindimmmmmmmmmmmmm yuppiii  :hello2: :hello2:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Temmuz , 2011, 15:39:04
evet muhriş küveze girmemiş ya öyle heycanlandımki kendim doğum yapsam heralde anca böyle olurdum maşallah ikisinede darısı ilk başta nura sonrada sırayla bizlere

sağol canımmmmmmmmm hepimiz sağ salim alalım kucağımıza inşallah
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

neye niyet neye kısmet bugün kontrolü vardı doğum yaptı işte bu bebişler böyle çok sabırsızlar öyle ayten 3kiloya yakın doğmuş doğduktan sonrada alır kilo hızlıca  :nazar:

melek-çağlar

mrb kızlar ben geldim uzun bir aradan sonra. ne tesadüf gelinimde bugün doğmuş. gizemim çok geçmiş olsun.

muhribe

maşallah gizem de kurtuldu. darısı hayırlı vakitte bizlere inş.

seval sen pek yoktun bugün. işler mi yoğun?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlar sabırsız erkeklerin çıkası yok  :k06:
hoşgeldin melek

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 08 Temmuz , 2011, 15:49:08
mrb kızlar ben geldim uzun bir aradan sonra. ne tesadüf gelinimde bugün doğmuş. gizemim çok geçmiş olsun.

hosgeldin canim  :opucuk: nasilsin nasil geçti dogumun  :flowers:

Balböceği

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 08 Temmuz , 2011, 15:49:08
cANIM SEN dogum yaptinmi  :k06:

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Temmuz , 2011, 15:50:10
maşallah gizem de kurtuldu. darısı hayırlı vakitte bizlere inş.

seval sen pek yoktun bugün. işler mi yoğun?

muhrişim işler vardı evet birde tansiyonum yükselmişti 14.8 olmuştu neyseki şimdi 11.7 düştü çok şükür

muhribe

geçmiş olsun neden yükseldi ki? sıcaklardan mı acaba?

izemsevi

bilmiyorumki öğlen az kavurma yedim belki ondandır artık sıcaklar varya et dokunuyor başkada bişey yemedim eve gidip yatayım azcık

muhribe

ağır ve yağlı yemekler yükseltir tansiyonu doğru söylüyorsun. öğlen bizde de etli sebze yemeği vardı, sebzelerinden tırtıkladım biraz tabağın çoğunu bıraktım. sadece karpuz peynir olsun bana. yemek falan içim almıyor

izemsevi

aman şu aralar yükselmesin tansiyonum zaten kalp atışlarım hep yüksek çıkıyor baştan beri en düşük 90-95 evdede olsam dinlensemde kalp atışlarım hep yüksekti baştan beri artık zaman su gibi geçsin ve doğrulaım yarabbim :amin: